|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
LOL  Conradowi wspolczuje takich uzytkownikow... Nie polecasz tego buka ? Dlaczego ? Bo smiali sie zadzwonic do... Twojej mamy i sprawdzic ? jak dla mnie Tobet jest OK. Osobiscie zadnych problemow, ale musze dodac ze mam tylko jedno konto na siebie. Wiec pewnie jestem burakiem i frajerem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,623 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,623 Likes: 12 |
Nie polecam buka bo do mamy zadzwonili omg
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2009
Posty: 69 |
podstawowe pytanie: po co zakładałeś konto na mamę? ano po to bo dali mi limit na 5 euro na zaklad
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
 dobra nic więcej nie musisz pisać
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2009
Posty: 69 |
dla mnie to jest zenada dawanie komukolwiek jakis limitow . dlaczego nie daja limitow tym ktorzy regularnie przegrywaja tysiace zlotych miesiecznie a daja tym ktorzy sa lepsi od nich, te firmy nastawiaja sie na wygrywanie a jak ktos jest madrzejszy od nich rzucaja klody pod nogi wiec nie dziwcie sie ze tak sie robi i zaklada konta na najblizszych bo skoro to przynosi zyski finansowe...........
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727 |
dla mnie to jest zenada dawanie komukolwiek jakis limitow . dlaczego nie daja limitow tym ktorzy regularnie przegrywaja tysiace zlotych miesiecznie a daja tym ktorzy sa lepsi od nich, te firmy nastawiaja sie na wygrywanie a jak ktos jest madrzejszy od nich rzucaja klody pod nogi wiec nie dziwcie sie ze tak sie robi i zaklada konta na najblizszych bo skoro to przynosi zyski finansowe........... Nie zarzyna się kury znoszącej złote jajka  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2009
Posty: 52 |
dla mnie to jest zenada dawanie komukolwiek jakis limitow . dlaczego nie daja limitow tym ktorzy regularnie przegrywaja tysiace zlotych miesiecznie a daja tym ktorzy sa lepsi od nich, te firmy nastawiaja sie na wygrywanie a jak ktos jest madrzejszy od nich rzucaja klody pod nogi wiec nie dziwcie sie ze tak sie robi i zaklada konta na najblizszych bo skoro to przynosi zyski finansowe........... To jest frima która musi przynosić zyski,i ich strategią jest eliminacja osób duzo wygrywających,a co do zakładania kont na najbliższych tak jak na osobe w tym przypadku to pozostawie to bez komentarza
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
zalozylem konto na mame , wyslalem im scan dowodu osobistego , niestety niespodziewanie zadzwonili (niepotrzebnie podalem nr tel)i wypytywali kiedy zostalo zalozone konto, ile bylo wplaty i co bylo grane , i po rozmowie tel zablokowali konto...
NIE POLECAM TEGO BUKA LOL! Nie wiem nawet jak to skomentować!?  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2009
Posty: 69 |
bo wychodze z zalozenia ze skoro chce byc cwanszy buk ode mnie -czytaj daje limit na konto czyli nie pozwala grac osobą ktora z nimi wygrywa to kazdy z takich osob kombinuje mimo wszytsko by moc u nich grac , wiec kombinuje i zaklada konto na znajomego , przyjaciela . kazda ze stron chce byc cwansza, mi - jak nie pozwalaja dalej wygrywac robie wszytsko by moc dalej to robic ( zakladam konta na mame) oni - jesli ktos wygrywa limituje konto kazdy walczy o swoje i uwazam to za fair. skoro oni limituja konto ja zakladam nowe i basta . jak sa tacy w porzadku niech limituja tez te osoby ktore przegrywaja tyle co osoby ktore wygrywaja dlatego firmy te sa nastawione tylko na wygrywanie i w zaden sposob nie daja ci duzo ugrac a reklamy ich sa piekne np : wygrywaj z nami, stawiaj u nas i ciesz sie wygrana. wsyztsko do czasu moge stwierdzic ze 100% pewnoscia ze gracze ktorzy traktuja to jako zrodlo dochodow po zalozeniu limitu na koncie , nie rezygnuja wspolpracy z danym bukiem tylko zakladaja na swoich i to nie tylko mam na mysli ladbrokersa
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 315
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 315 |
Witam czy przy pierwszej wyplacie na MB cos sobie zycza??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 315
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 315 |
I jeszcze jedno jak dlugo idzie taka wyplata
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
a.k.a. "Appiah"
|
|
a.k.a. "Appiah"
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654 |
Ja wypłacałem i niczego nie wymagali. Natomiast chciałem napisać o czymś innym. W poprzednim sezonie w ofercie PLK były fajne pojedynki, a teraz zrezygnowano z tego za co oczywiście duży minus, bo teraz bieda z ofertą PLK w Tobeciarzu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2009
Posty: 40 |
ja tez nic nie wyplacalem - kilka tyg temu wydarzylo sie to, podalem im numer tel bo przez pewien czas nie mialem numeru i zadzwonili do mnie bo zablokowali konto a wczesniej wyslalem scany dokumentow, pytali przez tel jaki zaklad obstawialem ostatnio , ile mam lat, jaka kwoete ostatnio wplacilem i na jakiej ulicy mieszkam malo tego odpowiedzialem na kazde pytanie poza tym jaka kwote ostatnio wplacilem bo nie pamietalem gdyz bylo to w lutym 2009 roku czyli ponad pol roku temu a poza tym nie tylko w tobet gram i poinformowano mnie w mailu ze to ni ejest moje konto( bo nie pamietalem ile w czerwcu wplacilem srodkow na konto- bo tu tylko nie znalem odpowiedzi- ) ciekawe czy ja mam obowiazek pamietac kazda tranzakcje na koncie tymbardziej ze tobet jest jednym z wielu bukow na ktorym zawieram zaklady , mam prawo nie pamietac gdzie zawarlem dany zaklad bo jest ich kilka, kilkanascie dziennie u roznych bukmacherow wiec na dobra sprawe tobet moze kazdemu zamknac konto i zakonfiskowac srodki i wlasnie tak sie u mnie stalo . zabrali cale srodki z konta i zamkneli konto , pisze maila bez odzewu totalnie maja mnie w dupie okradajac ze srodkow NIE POLECAM
w ten sposob chyba trzeba zapisywac kazdy zaklad kazda date kazdej tranzakcjii, oczywiscie bede wlaczyl o swoje ale.........nie wiem czy jest szansa bo zero kontaktu z ta firma i gdzie sie poskarzyc????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2009
Posty: 40 |
czy ktos mial podobna sytuacje , podobne pytania i podobna sprawe bo ja jestem zalamany bo tak to oni moga zalatwic wszytskim defraudujac srodki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
W mojej ocenie bardzo dobry buk podobnie jak "ojciec" Tobeta - Nordicbet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565 |
widzieliscie zaklady na Mam Talent? "Półfinał 1 (Czy Agnieszce Chylińskiej "staną suty" podczas któregoś z występów w pierwszym półfinale?) " 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236 |
Ciężko mi się ustosunkować do tego co napisał januszch, ja Tobet oceniam dobrze, nigdy żadnych problemów i miło spóźniają się z ofertą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
widzieliscie zaklady na Mam Talent? "Półfinał 1 (Czy Agnieszce Chylińskiej "staną suty" podczas któregoś z występów w pierwszym półfinale?) "  oby jej staneły i kurs smakowity 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
sam jej mogę zakręcić  i podwajam siano
|
|
|
Link skopiowany do schowka