|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2004
Posty: 89 |
panowie wypłaci mi admiral kase jak mam 2 konta na 1 nazwisko ale na inna osobe (ja i ojciec)??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 733
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2004
Posty: 89 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100 |
jesli inny adres to wyplaci, jesli ten sam adres to watpie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2004
Posty: 89 |
panowie a da sie zlikidowac konto w admiralu jak sie da to prosiłbym o podpowiedz jak sie to robi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100 |
napisz do nich maila, a jesli zrobiles dwa konta, zeby dwa razy dostac te 20 euro to i tak nawet jak ci usuna jedno konto to i tak wyplaty nie dostaniesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3 |
a ja stuknalem admiral na 400 euro za ich smieszny bonus,nie wplacalem ani centa-wyobrazcie sobie ze nie chca mi przelac kasy!pier..ze numer konta sie nie zgadza,ze bank kasy niechce przyjac,nigdy nie zagram w tym buku ,betand win i willhill przelewali bez problemu.ale nie przepuszcze im.pojede naet do ich siedziby bo duzo podrozuje,dupki.stanowczo odradzam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,393
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,393 |
a nie bylo czasem limitu 100euro z bonusa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 479
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 479 |
Trochę zaczyna mnie już irytować ten buk. Po pierwsze interfejs mi za bardzo nie odpowiada, po drugie czasem stronka się wiesza, że muszę ja zamykać i odpalać ponownie, ale głównie chodzi mi o to, że stosunkowo długo czekam na voucher z konkursu tenisowego. Zająłem w nim 5. miejsce więc powinienm dostać voucher na 50 Euro. Konkurs skończył się w ubiegłą niedzielę, a do tej pory nic. Niby prosta rzecz - powinienem się uzbroić w cierpliwość, ale nie jest to takie łatwe, bo chciałbym wypłacić kasę, a cała ta sytuacja trochę mi to komplikuje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
no to mam problem zlecilem wyplate 22.06.2005 kasy do dzis nie ma na koncie. bank pko bp. ktos cos poradzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
no to mam problem zlecilem wyplate 22.06.2005 kasy do dzis nie ma na koncie. bank pko bp. ktos cos poradzi? albo moze jakis wzor maila jaki mam im podeslac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561 |
no to mam problem zlecilem wyplate 22.06.2005 kasy do dzis nie ma na koncie. bank pko bp. ktos cos poradzi? albo moze jakis wzor maila jaki mam im podeslac. napisz im: Guten Tag! Wann kann ich Geld kriegen,die ich 22.06.2005ausgezahlt habe?? MfG taki mail jest om,jezeli oczywiscie wyslales ksero dowodu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
no to mam problem zlecilem wyplate 22.06.2005 kasy do dzis nie ma na koncie. bank pko bp. ktos cos poradzi? albo moze jakis wzor maila jaki mam im podeslac. napisz im: Guten Tag! Wann kann ich Geld kriegen,die ich 22.06.2005ausgezahlt habe?? MfG taki mail jest om,jezeli oczywiscie wyslales ksero dowodu. wyslalem skan paszportu ale to chyba nie robi roznicy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
a i jeszcze na jakiego maila slac to do nich? account@admiralbet.com ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561 |
paszport moze byc.Maila najleiej wyslij na kazde konto,ktore oni podaja na stronie w dfziale pomoc.Ja tak zrobilem i $ dostalem.Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
Sehr geehrter XXXXX
Sie wurden am 23.06.05 verständigt den für die Erstabhebung erforderlichen amtlichen Lichtbildausweis per Fax oder E-Mail zu übermitteln. Bislang haben wir keine Unterlagen erhalten und konnten daher auch mit Ihrer Abhebung nicht fortfahren.
MfG,
Admiral Sports Betting (UK) Ltd
dostalem cos takiego. remik pomoz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
Sehr geehrter XXXXX
Sie wurden am 23.06.05 verständigt den für die Erstabhebung erforderlichen amtlichen Lichtbildausweis per Fax oder E-Mail zu übermitteln. Bislang haben wir keine Unterlagen erhalten und konnten daher auch mit Ihrer Abhebung nicht fortfahren.
MfG,
Admiral Sports Betting (UK) Ltd
dostalem cos takiego. remik pomoz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pomoze ktos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561 |
hej blacky82.Tu jest napisane,ze nie dostali Twojego dokumentu.Bez tego nie moga wyplacic.Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 479
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 479 |
Czy grał ktoś na żywca (heh, bo tylko tak można było) Legię z Bayerem? Jeśli tak, to czy zakład został zaakcpetowany i w razie wygranej czy kasa znalazła się na koncie? Bo ja zagrałem, że padną 3 gole lub więcej i niby wszystko było spoko, ale jak po meczu wszedłem na swoje konto, żeby nacieszyć oczy z wygranej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to okazało się, że w ogóle takiego zakładu nie zrobiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />. Wysłałem już do nich mejla w tej sprawie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka