Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 17 1 2 15 16 17
#346807 06/07/2005 15:36
Dołączył: Jul 2004
Posty: 89
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 89
panowie wypłaci mi admiral kase jak mam 2 konta na 1 nazwisko ale na inna osobe (ja i ojciec)??

Bonus: Unibet
#346808 06/07/2005 16:04
Dołączył: Apr 2005
Posty: 733
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 733
A z jednego IP tak ?

#346809 06/07/2005 16:06
Dołączył: Jul 2004
Posty: 89
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 89
nie z innych ip

#346810 06/07/2005 16:36
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100
jesli inny adres to wyplaci, jesli ten sam adres to watpie

#346811 06/07/2005 17:48
Dołączył: Jul 2004
Posty: 89
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 89
panowie a da sie zlikidowac konto w admiralu jak sie da to prosiłbym o podpowiedz jak sie to robi

#346812 06/07/2005 18:40
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100
napisz do nich maila, a jesli zrobiles dwa konta, zeby dwa razy dostac te 20 euro to i tak nawet jak ci usuna jedno konto to i tak wyplaty nie dostaniesz

#346813 07/07/2005 21:05
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3
a ja stuknalem admiral na 400 euro za ich smieszny bonus,nie wplacalem ani centa-wyobrazcie sobie ze nie chca mi przelac kasy!pier..ze numer konta sie nie zgadza,ze bank kasy niechce przyjac,nigdy nie zagram w tym buku ,betand win i willhill przelewali bez problemu.ale nie przepuszcze im.pojede naet do ich siedziby bo duzo podrozuje,dupki.stanowczo odradzam

#346814 07/07/2005 21:51
Dołączył: May 2005
Posty: 29,393
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,393
a nie bylo czasem limitu 100euro z bonusa?

#346815 07/07/2005 22:54
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100
nie bylo

#346816 09/07/2005 19:09
Dołączył: May 2005
Posty: 479
addict
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 479
Trochę zaczyna mnie już irytować ten buk. Po pierwsze interfejs mi za bardzo nie odpowiada, po drugie czasem stronka się wiesza, że muszę ja zamykać i odpalać ponownie, ale głównie chodzi mi o to, że stosunkowo długo czekam na voucher z konkursu tenisowego. Zająłem w nim 5. miejsce więc powinienm dostać voucher na 50 Euro. Konkurs skończył się w ubiegłą niedzielę, a do tej pory nic. Niby prosta rzecz - powinienem się uzbroić w cierpliwość, ale nie jest to takie łatwe, bo chciałbym wypłacić kasę, a cała ta sytuacja trochę mi to komplikuje...

#346817 12/07/2005 07:58
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
no to mam problem zlecilem wyplate 22.06.2005 kasy do dzis nie ma na koncie. bank pko bp. ktos cos poradzi?

#346818 12/07/2005 08:14
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Quote
no to mam problem zlecilem wyplate 22.06.2005 kasy do dzis nie ma na koncie. bank pko bp. ktos cos poradzi?

albo moze jakis wzor maila jaki mam im podeslac.

#346819 12/07/2005 08:17
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
Quote
Quote
no to mam problem zlecilem wyplate 22.06.2005 kasy do dzis nie ma na koncie. bank pko bp. ktos cos poradzi?

albo moze jakis wzor maila jaki mam im podeslac.

napisz im:
Guten Tag!
Wann kann ich Geld kriegen,die ich 22.06.2005ausgezahlt habe??
MfG


taki mail jest om,jezeli oczywiscie wyslales ksero dowodu.

#346820 12/07/2005 08:19
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Quote
Quote
Quote
no to mam problem zlecilem wyplate 22.06.2005 kasy do dzis nie ma na koncie. bank pko bp. ktos cos poradzi?

albo moze jakis wzor maila jaki mam im podeslac.

napisz im:
Guten Tag!
Wann kann ich Geld kriegen,die ich 22.06.2005ausgezahlt habe??
MfG


taki mail jest om,jezeli oczywiscie wyslales ksero dowodu.

wyslalem skan paszportu ale to chyba nie robi roznicy?

#346821 12/07/2005 08:21
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
a i jeszcze na jakiego maila slac to do nich? account@admiralbet.com ?

#346822 12/07/2005 08:28
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
paszport moze byc.Maila najleiej wyslij na kazde konto,ktore oni podaja na stronie w dfziale pomoc.Ja tak zrobilem i $ dostalem.Pzdr

#346823 12/07/2005 09:37
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Sehr geehrter XXXXX

Sie wurden am 23.06.05 verständigt den für die Erstabhebung erforderlichen amtlichen Lichtbildausweis per Fax oder E-Mail zu übermitteln. Bislang haben wir keine Unterlagen erhalten und konnten daher auch mit Ihrer Abhebung nicht fortfahren.

MfG,

Admiral Sports Betting (UK) Ltd


dostalem cos takiego. remik pomoz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#346824 12/07/2005 15:24
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Quote
Sehr geehrter XXXXX

Sie wurden am 23.06.05 verständigt den für die Erstabhebung erforderlichen amtlichen Lichtbildausweis per Fax oder E-Mail zu übermitteln. Bislang haben wir keine Unterlagen erhalten und konnten daher auch mit Ihrer Abhebung nicht fortfahren.

MfG,

Admiral Sports Betting (UK) Ltd


dostalem cos takiego. remik pomoz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pomoze ktos?

#346825 12/07/2005 17:26
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
hej blacky82.Tu jest napisane,ze nie dostali Twojego dokumentu.Bez tego nie moga wyplacic.Pzdr

#346826 12/07/2005 20:51
Dołączył: May 2005
Posty: 479
addict
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 479
Czy grał ktoś na żywca (heh, bo tylko tak można było) Legię z Bayerem? Jeśli tak, to czy zakład został zaakcpetowany i w razie wygranej czy kasa znalazła się na koncie? Bo ja zagrałem, że padną 3 gole lub więcej i niby wszystko było spoko, ale jak po meczu wszedłem na swoje konto, żeby nacieszyć oczy z wygranej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to okazało się, że w ogóle takiego zakładu nie zrobiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />. Wysłałem już do nich mejla w tej sprawie.

Strona 17 z 17 1 2 15 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, bukma, $-man, ElNinho[mmdea], JelineK), 1,207 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,746
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1