Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 39 z 149 1 2 37 38 39 40 41 148 149
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
Originally Posted by SJS
Co za ch.. porównał nas do faszystów?

Rząd w ramach zapowiedzianej przez premiera niemal całkowitej delegalizacji hazardu zamierza wyłapywać także grających w internecie. Jak? - Zakazywać łączenia przez polskie serwery ze stronami hazardowymi - tak jak w przypadku stron faszystowskich. I monitorowanie przelewów - tłumaczył w Poranku TVN24 wiceminister finansów Jacek Kapica.

http://www.tvn24.pl/0,1626203,0,2,hazard-jak-faszyzm--a-grajacy-jak-przestepca,wiadomosc.html

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
Miejsce koljnego zlotu mecz.pl


Ul. Wiejska w Warszawie .... laugh

bez wpisowego smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Originally Posted by marcholt
Originally Posted by SJS
Co za ch.. porównał nas do faszystów?

Rząd w ramach zapowiedzianej przez premiera niemal całkowitej delegalizacji hazardu zamierza wyłapywać także grających w internecie. Jak? - Zakazywać łączenia przez polskie serwery ze stronami hazardowymi - tak jak w przypadku stron faszystowskich. I monitorowanie przelewów - tłumaczył w Poranku TVN24 wiceminister finansów Jacek Kapica.

http://www.tvn24.pl/0,1626203,0,2,hazard-jak-faszyzm--a-grajacy-jak-przestepca,wiadomosc.html

no jaki głupi człowiek z tego Kapicy i nie tylko z niego , kogo my mamy w PO i w Sejmie ... Polska w UE, granice otwarte a oni tu jakieś zakazy wymyślają i nagle hazard w internecie to faszyzm , patologia i największe zło ... czy w tym kraju nie ma innych problemów ...

w najgorszym wypadku można wyjechać i wracać sobie do Polski kiedy się chce, wcześniej przed wyjazdem można spróbować obejść te zakazy jeżeli wejdą w życie itp, itd. co za idioci w tym Po ...

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
czy to juz koniec e-hazardu w polsce?

nie- 1.52
tak- 3.20


biore w ciemno "nie" po bardzo ładnym kursie:)

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Jaki buk?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
Originally Posted by spirolek
nie- 1.52
tak- 3.20

laugh laugh

Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
toć to sure bet smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
Z rządowym podatkiem macie : 1,14 / 2,40 tego surebeta laugh

Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
Kolejna opinia - Jerzy Szmajdziński (SLD) w rozmowie z Moniką Olejnik:

Monika Olejnik: : Ale wie pan, niech pan synowi powie, że w Norwegii jest zakaz hazardu w internecie, kontrolowany.

Jerzy Szmajdziński: : Tak, tak. Nie, ja wiem, z tym, że to jest po pierwsze bardzo trudne.

Monika Olejnik: : Nie, Norwegowie odcięli.

Jerzy Szmajdziński: : OK., to dobrze, ja jestem za tym żeby nie było żadnych wątpliwości.

Monika Olejnik: : Nawet za tym żeby obywatel nie mógł sobie postawić na jakąś ligę?

Jerzy Szmajdziński: : A to, wie pani, jestem przeciwny...

Monika Olejnik: : No bo w internecie są tylko zakłady bukmacherskie, no, no co tam jeszcze jest.

Jerzy Szmajdziński: : Nie, można grać w karty też.

Monika Olejnik: : W pokera, no dobrze, ale te zakłady bukmacherskie.

Jerzy Szmajdziński: : No to jest, znaczy przesada, wydaje się, że przesada, dlatego nie można się zgodzić na to, że pan premier ogłosi miastu i światu, a my mamy wszyscy ręce podnieść w górę, bo jak nie podniesiemy to znaczy, że mamy w tym jakiś prywatny interes, albo formacyjny, prawda.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,113994,...wiadomosc.html]Szmajdziński vs. Olejnik

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
http://www.tvn24.pl/-1,1626203,0,1,hazard-jak-faszyzm--a-grajacy-jak-przestepca,wiadomosc.html



ehh już naprawdę powoli mam dość tego Tuska i jego infantylnych współpracowników... banda ch...a

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Ta Olejnik też ma blade pojęcie z tego co widzę, ale tyle dobrze że drąży temat i ukazuje głupotę kolejnych "polityków".

Jak już wyjeżdza z Norwegią to mogłaby wspomnieć, że ta nie należy do UE.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Wiceminister finansów Jacek Kapica

Dzis porownal grajacych do przestepcow ...

Wczoraj w Faktach :

Dziennikarz : Czy poprzez wprowadzenie nowej ustawy o grach wzajemnych nie zmiejsza sie przychody panstwa ?
Kapica : Hmm ... Alez skad przeciez wzrosnie znaczaco podatek do 25 % ... to tez przychody do SP nie ulegna zmniejszeniu

To Ciekawe Kto bedzie gral u Naziemnego skoro zabiora Ci 25 % na samym wstepie tego co postawiles ... Pojdziesz do buka zagrasz za 100 to odrazu 25 zl dla skarbu Panstwa a za 75 zl stawiasz ... grajac nawet na kurs 2.00 wygrasz 150 zl a trafic kurs 2.00 to szanse pol na pol wiec jaki idiota bedzie grac ... stawiac skoro wygrana nie jest w zaden sposob adekwantna do ryzyka ... Liczba Graczy znaczaco sie zmniejszy watpie aby ktos gral za wiecej jak 2 zl przy podatku 25 %

Ciekawe kto bedzie teraz sponsorowal polski sport ? Sponsorem reprezentacji jest Expekt ... 2 Ligii Polskiej Unibet ... Lecha Poznan BetClick a Wisly Betathome co do BAH jesst sponsorem bardzo wielu druzyn i imprez ... chocby EUROBASKETU 2009 w Polsce

Sponsoring Polskiego Sportu Upadnie Przychody do Skarbu Panstwa Zostana zmniejszone

Czemu my to wiemy a ludzie rzadzacy nie maja o tym pojecia ?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Originally Posted by dreamer_21
Sponsoring Polskiego Sportu Upadnie Przychody do Skarbu Panstwa Zostana zmniejszone

Czemu my to wiemy a ludzie rzadzacy nie maja o tym pojecia ?

widocznie mają w tym interes , nie wierzę w to że oni nie wiedzą o czym mówią ,o czym tworzą ustawę ( niektórzy na pewno tak ale nie wszyscy ) to jest taka głupota na siłę ,na pokaz , przecież jeszcze niedawno sam Kapica mówił o legalizacji zakładów w internecie ...

ale to wszystko nie jest tak naprawdę wesołe i śmieszne ... i nie chodzi o sam zakaz w internecie ... podstawowa sprawa rezygnują z pieniędzy na sport , z pieniędzy do budżetu , skąd oni wezmą pieniądze żeby pokryć tą stratę ... przecież już teraz brakuje na inne dziedziny ...

Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
O Lol? Hazard w Norwegi jest zakazany i udało im się odciąć sieć dla graczy? To ja chce w Polsce takie zakazy, byłem tam wielokrotnie i nigdy nie miałem problemów z logowaniem się do buków, a grałem bardzo dużo. Mb też używałem. Mało tego, przed rozpoczęciem gry pisałem do bukmacherów czy nie będzie nic złego jeśli będę logował się na moje konta z Norwegii. Otrzymałem odpowiedź, że nie, wszystko w porządku. Poważnie jestem w lekkim szoku po tym info, ale takie "zakazy"to mogą być i u nas.


Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801

Norwegii nie ma w UE więc po co w ogóle o niej mówić ...

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3
Zobaczcie, co jeden z najbliższych przyjacieli Tuska, Schetyna mówi o tej niefortunnej wypowiedzi premiera:

Monika Olejnik: To po co premier mówi, że zakaże hazardu w Internecie.
Grzegorz Schetyna: Ten Internet, hazard w Internecie dzisiaj, czy te zawody są nieopodatkowane, więc trzeba wypracować cały pomysł na ten zapis ustawowy, tak jak powiedziałem.

Monika Olejnik: Ale nie da się go zakazać?
Grzegorz Schetyna: Będzie bardzo trudne, tak, ale będzie może trzeba go będzie ograniczyć, tak rozumiem słowa premiera – ograniczyć i opodatkować.

Monika Olejnik: Nie, dokładnie powiedział o zakazie.
Grzegorz Schetyna: Opodatkować.

Ostra jazda w tym wywiadzie. Całość jest tutaj:
http://www.stawiam.com/beta/czytaj/newsroom/412,Schetyna-inaczej-rozumie-slowa-Tuska.html

Swoją drogą, chyba dobrze że wreszcie ktoś się tą sprawą zajął. Na pewno nie zakażą gry, a może przynajmniej odwieczny problem z rozliczaniem (tak/nie/nie wiem) zostanie jakoś sensownie rozwiązany.

PO nie może sobie pozwolić, przy takiej reakcji mediów, na zakazanie gry u buków w sieci. Bo to partia PR-owa, na wzór amerykański. Robią to, co jest w danym momencie słuszne medialnie.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
Originally Posted by Wosz1
Zobaczcie, co jeden z najbliższych przyjacieli Tuska, Schetyna mówi o tej niefortunnej wypowiedzi premiera:

Monika Olejnik: To po co premier mówi, że zakaże hazardu w Internecie.
Grzegorz Schetyna: Ten Internet, hazard w Internecie dzisiaj, czy te zawody są nieopodatkowane, więc trzeba wypracować cały pomysł na ten zapis ustawowy, tak jak powiedziałem.

Monika Olejnik: Ale nie da się go zakazać?
Grzegorz Schetyna: Będzie bardzo trudne, tak, ale będzie może trzeba go będzie ograniczyć, tak rozumiem słowa premiera – ograniczyć i opodatkować.

Monika Olejnik: Nie, dokładnie powiedział o zakazie.
Grzegorz Schetyna: Opodatkować.

Ostra jazda w tym wywiadzie. Całość jest tutaj:
http://www.stawiam.com/beta/czytaj/newsroom/412,Schetyna-inaczej-rozumie-slowa-Tuska.html

Swoją drogą, chyba dobrze że wreszcie ktoś się tą sprawą zajął. Na pewno nie zakażą gry, a może przynajmniej odwieczny problem z rozliczaniem (tak/nie/nie wiem) zostanie jakoś sensownie rozwiązany.

PO nie może sobie pozwolić, przy takiej reakcji mediów, na zakazanie gry u buków w sieci. Bo to partia PR-owa, na wzór amerykański. Robią to, co jest w danym momencie słuszne medialnie.

To już było, Schetyna się z tych wypowiedzi wycofał, chce ścigać i karać razem z innymi.

A co do Norwegii to wiem, że nie jest w Unii, ale skąd informacje że udało tam się zamknać rynek ehazardu? Taki jest właśnie poziom medialnej debaty na ten temat. Ciekawe czy w przypadku innych ustaw jest podobnie.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Originally Posted by Moonchild
Originally Posted by Wosz1
Zobaczcie, co jeden z najbliższych przyjacieli Tuska, Schetyna mówi o tej niefortunnej wypowiedzi premiera:

Monika Olejnik: To po co premier mówi, że zakaże hazardu w Internecie.
Grzegorz Schetyna: Ten Internet, hazard w Internecie dzisiaj, czy te zawody są nieopodatkowane, więc trzeba wypracować cały pomysł na ten zapis ustawowy, tak jak powiedziałem.

Monika Olejnik: Ale nie da się go zakazać?
Grzegorz Schetyna: Będzie bardzo trudne, tak, ale będzie może trzeba go będzie ograniczyć, tak rozumiem słowa premiera – ograniczyć i opodatkować.

Monika Olejnik: Nie, dokładnie powiedział o zakazie.
Grzegorz Schetyna: Opodatkować.

Ostra jazda w tym wywiadzie. Całość jest tutaj:
http://www.stawiam.com/beta/czytaj/newsroom/412,Schetyna-inaczej-rozumie-slowa-Tuska.html

Swoją drogą, chyba dobrze że wreszcie ktoś się tą sprawą zajął. Na pewno nie zakażą gry, a może przynajmniej odwieczny problem z rozliczaniem (tak/nie/nie wiem) zostanie jakoś sensownie rozwiązany.

PO nie może sobie pozwolić, przy takiej reakcji mediów, na zakazanie gry u buków w sieci. Bo to partia PR-owa, na wzór amerykański. Robią to, co jest w danym momencie słuszne medialnie.

To już było, Schetyna się z tych wypowiedzi wycofał, chce ścigać i karać razem z innymi.

A co do Norwegii to wiem, że nie jest w Unii, ale skąd informacje że udało tam się zamknać rynek ehazardu? Taki jest właśnie poziom medialnej debaty na ten temat. Ciekawe czy w przypadku innych ustaw jest podobnie.
Kiedy Schetyna sie z tego wycofał?

Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
Originally Posted by SJS
Originally Posted by Moonchild
Originally Posted by Wosz1
Zobaczcie, co jeden z najbliższych przyjacieli Tuska, Schetyna mówi o tej niefortunnej wypowiedzi premiera:

Monika Olejnik: To po co premier mówi, że zakaże hazardu w Internecie.
Grzegorz Schetyna: Ten Internet, hazard w Internecie dzisiaj, czy te zawody są nieopodatkowane, więc trzeba wypracować cały pomysł na ten zapis ustawowy, tak jak powiedziałem.

Monika Olejnik: Ale nie da się go zakazać?
Grzegorz Schetyna: Będzie bardzo trudne, tak, ale będzie może trzeba go będzie ograniczyć, tak rozumiem słowa premiera – ograniczyć i opodatkować.

Monika Olejnik: Nie, dokładnie powiedział o zakazie.
Grzegorz Schetyna: Opodatkować.

Ostra jazda w tym wywiadzie. Całość jest tutaj:
http://www.stawiam.com/beta/czytaj/newsroom/412,Schetyna-inaczej-rozumie-slowa-Tuska.html

Swoją drogą, chyba dobrze że wreszcie ktoś się tą sprawą zajął. Na pewno nie zakażą gry, a może przynajmniej odwieczny problem z rozliczaniem (tak/nie/nie wiem) zostanie jakoś sensownie rozwiązany.

PO nie może sobie pozwolić, przy takiej reakcji mediów, na zakazanie gry u buków w sieci. Bo to partia PR-owa, na wzór amerykański. Robią to, co jest w danym momencie słuszne medialnie.

To już było, Schetyna się z tych wypowiedzi wycofał, chce ścigać i karać razem z innymi.

A co do Norwegii to wiem, że nie jest w Unii, ale skąd informacje że udało tam się zamknać rynek ehazardu? Taki jest właśnie poziom medialnej debaty na ten temat. Ciekawe czy w przypadku innych ustaw jest podobnie.
Kiedy Schetyna sie z tego wycofał?
Może źle się wyraziłem. Nie wycofał ich, ale dołączył do reszty, która chce e-hazard zakazać.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801

pośrednio związane projektem ustawy hazardowej

Rada_UE_smieje_sie_ostatnia__internauci_przegrywaja [wyborcza.biz]


Strona 39 z 149 1 2 37 38 39 40 41 148 149

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, rymoholik, burbon), 2,728 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,415
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1