|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348 |
Co za ch.. porównał nas do faszystów? Rząd w ramach zapowiedzianej przez premiera niemal całkowitej delegalizacji hazardu zamierza wyłapywać także grających w internecie. Jak? - Zakazywać łączenia przez polskie serwery ze stronami hazardowymi - tak jak w przypadku stron faszystowskich. I monitorowanie przelewów - tłumaczył w Poranku TVN24 wiceminister finansów Jacek Kapica.http://www.tvn24.pl/0,1626203,0,2,hazard-jak-faszyzm--a-grajacy-jak-przestepca,wiadomosc.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336 |
Miejsce koljnego zlotu mecz.pl Ul. Wiejska w Warszawie ....  bez wpisowego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Co za ch.. porównał nas do faszystów? Rząd w ramach zapowiedzianej przez premiera niemal całkowitej delegalizacji hazardu zamierza wyłapywać także grających w internecie. Jak? - Zakazywać łączenia przez polskie serwery ze stronami hazardowymi - tak jak w przypadku stron faszystowskich. I monitorowanie przelewów - tłumaczył w Poranku TVN24 wiceminister finansów Jacek Kapica.http://www.tvn24.pl/0,1626203,0,2,hazard-jak-faszyzm--a-grajacy-jak-przestepca,wiadomosc.html no jaki głupi człowiek z tego Kapicy i nie tylko z niego , kogo my mamy w PO i w Sejmie ... Polska w UE, granice otwarte a oni tu jakieś zakazy wymyślają i nagle hazard w internecie to faszyzm , patologia i największe zło ... czy w tym kraju nie ma innych problemów ... w najgorszym wypadku można wyjechać i wracać sobie do Polski kiedy się chce, wcześniej przed wyjazdem można spróbować obejść te zakazy jeżeli wejdą w życie itp, itd. co za idioci w tym Po ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
czy to juz koniec e-hazardu w polsce?
nie- 1.52 tak- 3.20
biore w ciemno "nie" po bardzo ładnym kursie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
toć to sure bet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318 |
Z rządowym podatkiem macie : 1,14 / 2,40 tego surebeta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348 |
Kolejna opinia - Jerzy Szmajdziński (SLD) w rozmowie z Moniką Olejnik: Monika Olejnik: : Ale wie pan, niech pan synowi powie, że w Norwegii jest zakaz hazardu w internecie, kontrolowany. Jerzy Szmajdziński: : Tak, tak. Nie, ja wiem, z tym, że to jest po pierwsze bardzo trudne. Monika Olejnik: : Nie, Norwegowie odcięli. Jerzy Szmajdziński: : OK., to dobrze, ja jestem za tym żeby nie było żadnych wątpliwości. Monika Olejnik: : Nawet za tym żeby obywatel nie mógł sobie postawić na jakąś ligę? Jerzy Szmajdziński: : A to, wie pani, jestem przeciwny... Monika Olejnik: : No bo w internecie są tylko zakłady bukmacherskie, no, no co tam jeszcze jest. Jerzy Szmajdziński: : Nie, można grać w karty też. Monika Olejnik: : W pokera, no dobrze, ale te zakłady bukmacherskie. Jerzy Szmajdziński: : No to jest, znaczy przesada, wydaje się, że przesada, dlatego nie można się zgodzić na to, że pan premier ogłosi miastu i światu, a my mamy wszyscy ręce podnieść w górę, bo jak nie podniesiemy to znaczy, że mamy w tym jakiś prywatny interes, albo formacyjny, prawda. http://wiadomosci.wp.pl/kat,113994,...wiadomosc.html]Szmajdziński vs. Olejnik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098 |
http://www.tvn24.pl/-1,1626203,0,1,hazard-jak-faszyzm--a-grajacy-jak-przestepca,wiadomosc.html
ehh już naprawdę powoli mam dość tego Tuska i jego infantylnych współpracowników... banda ch...a
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Ta Olejnik też ma blade pojęcie z tego co widzę, ale tyle dobrze że drąży temat i ukazuje głupotę kolejnych "polityków".
Jak już wyjeżdza z Norwegią to mogłaby wspomnieć, że ta nie należy do UE.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724 |
Wiceminister finansów Jacek Kapica
Dzis porownal grajacych do przestepcow ...
Wczoraj w Faktach :
Dziennikarz : Czy poprzez wprowadzenie nowej ustawy o grach wzajemnych nie zmiejsza sie przychody panstwa ? Kapica : Hmm ... Alez skad przeciez wzrosnie znaczaco podatek do 25 % ... to tez przychody do SP nie ulegna zmniejszeniu
To Ciekawe Kto bedzie gral u Naziemnego skoro zabiora Ci 25 % na samym wstepie tego co postawiles ... Pojdziesz do buka zagrasz za 100 to odrazu 25 zl dla skarbu Panstwa a za 75 zl stawiasz ... grajac nawet na kurs 2.00 wygrasz 150 zl a trafic kurs 2.00 to szanse pol na pol wiec jaki idiota bedzie grac ... stawiac skoro wygrana nie jest w zaden sposob adekwantna do ryzyka ... Liczba Graczy znaczaco sie zmniejszy watpie aby ktos gral za wiecej jak 2 zl przy podatku 25 %
Ciekawe kto bedzie teraz sponsorowal polski sport ? Sponsorem reprezentacji jest Expekt ... 2 Ligii Polskiej Unibet ... Lecha Poznan BetClick a Wisly Betathome co do BAH jesst sponsorem bardzo wielu druzyn i imprez ... chocby EUROBASKETU 2009 w Polsce
Sponsoring Polskiego Sportu Upadnie Przychody do Skarbu Panstwa Zostana zmniejszone
Czemu my to wiemy a ludzie rzadzacy nie maja o tym pojecia ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Sponsoring Polskiego Sportu Upadnie Przychody do Skarbu Panstwa Zostana zmniejszone
Czemu my to wiemy a ludzie rzadzacy nie maja o tym pojecia ? widocznie mają w tym interes , nie wierzę w to że oni nie wiedzą o czym mówią ,o czym tworzą ustawę ( niektórzy na pewno tak ale nie wszyscy ) to jest taka głupota na siłę ,na pokaz , przecież jeszcze niedawno sam Kapica mówił o legalizacji zakładów w internecie ... ale to wszystko nie jest tak naprawdę wesołe i śmieszne ... i nie chodzi o sam zakaz w internecie ... podstawowa sprawa rezygnują z pieniędzy na sport , z pieniędzy do budżetu , skąd oni wezmą pieniądze żeby pokryć tą stratę ... przecież już teraz brakuje na inne dziedziny ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251 |
O Lol? Hazard w Norwegi jest zakazany i udało im się odciąć sieć dla graczy? To ja chce w Polsce takie zakazy, byłem tam wielokrotnie i nigdy nie miałem problemów z logowaniem się do buków, a grałem bardzo dużo. Mb też używałem. Mało tego, przed rozpoczęciem gry pisałem do bukmacherów czy nie będzie nic złego jeśli będę logował się na moje konta z Norwegii. Otrzymałem odpowiedź, że nie, wszystko w porządku. Poważnie jestem w lekkim szoku po tym info, ale takie "zakazy"to mogą być i u nas.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Norwegii nie ma w UE więc po co w ogóle o niej mówić ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3 |
Zobaczcie, co jeden z najbliższych przyjacieli Tuska, Schetyna mówi o tej niefortunnej wypowiedzi premiera:
Monika Olejnik: To po co premier mówi, że zakaże hazardu w Internecie. Grzegorz Schetyna: Ten Internet, hazard w Internecie dzisiaj, czy te zawody są nieopodatkowane, więc trzeba wypracować cały pomysł na ten zapis ustawowy, tak jak powiedziałem.
Monika Olejnik: Ale nie da się go zakazać? Grzegorz Schetyna: Będzie bardzo trudne, tak, ale będzie może trzeba go będzie ograniczyć, tak rozumiem słowa premiera – ograniczyć i opodatkować.
Monika Olejnik: Nie, dokładnie powiedział o zakazie. Grzegorz Schetyna: Opodatkować.
Ostra jazda w tym wywiadzie. Całość jest tutaj: http://www.stawiam.com/beta/czytaj/newsroom/412,Schetyna-inaczej-rozumie-slowa-Tuska.html
Swoją drogą, chyba dobrze że wreszcie ktoś się tą sprawą zajął. Na pewno nie zakażą gry, a może przynajmniej odwieczny problem z rozliczaniem (tak/nie/nie wiem) zostanie jakoś sensownie rozwiązany.
PO nie może sobie pozwolić, przy takiej reakcji mediów, na zakazanie gry u buków w sieci. Bo to partia PR-owa, na wzór amerykański. Robią to, co jest w danym momencie słuszne medialnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251 |
Zobaczcie, co jeden z najbliższych przyjacieli Tuska, Schetyna mówi o tej niefortunnej wypowiedzi premiera:
Monika Olejnik: To po co premier mówi, że zakaże hazardu w Internecie. Grzegorz Schetyna: Ten Internet, hazard w Internecie dzisiaj, czy te zawody są nieopodatkowane, więc trzeba wypracować cały pomysł na ten zapis ustawowy, tak jak powiedziałem.
Monika Olejnik: Ale nie da się go zakazać? Grzegorz Schetyna: Będzie bardzo trudne, tak, ale będzie może trzeba go będzie ograniczyć, tak rozumiem słowa premiera – ograniczyć i opodatkować.
Monika Olejnik: Nie, dokładnie powiedział o zakazie. Grzegorz Schetyna: Opodatkować.
Ostra jazda w tym wywiadzie. Całość jest tutaj: http://www.stawiam.com/beta/czytaj/newsroom/412,Schetyna-inaczej-rozumie-slowa-Tuska.html
Swoją drogą, chyba dobrze że wreszcie ktoś się tą sprawą zajął. Na pewno nie zakażą gry, a może przynajmniej odwieczny problem z rozliczaniem (tak/nie/nie wiem) zostanie jakoś sensownie rozwiązany.
PO nie może sobie pozwolić, przy takiej reakcji mediów, na zakazanie gry u buków w sieci. Bo to partia PR-owa, na wzór amerykański. Robią to, co jest w danym momencie słuszne medialnie. To już było, Schetyna się z tych wypowiedzi wycofał, chce ścigać i karać razem z innymi. A co do Norwegii to wiem, że nie jest w Unii, ale skąd informacje że udało tam się zamknać rynek ehazardu? Taki jest właśnie poziom medialnej debaty na ten temat. Ciekawe czy w przypadku innych ustaw jest podobnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Zobaczcie, co jeden z najbliższych przyjacieli Tuska, Schetyna mówi o tej niefortunnej wypowiedzi premiera:
Monika Olejnik: To po co premier mówi, że zakaże hazardu w Internecie. Grzegorz Schetyna: Ten Internet, hazard w Internecie dzisiaj, czy te zawody są nieopodatkowane, więc trzeba wypracować cały pomysł na ten zapis ustawowy, tak jak powiedziałem.
Monika Olejnik: Ale nie da się go zakazać? Grzegorz Schetyna: Będzie bardzo trudne, tak, ale będzie może trzeba go będzie ograniczyć, tak rozumiem słowa premiera – ograniczyć i opodatkować.
Monika Olejnik: Nie, dokładnie powiedział o zakazie. Grzegorz Schetyna: Opodatkować.
Ostra jazda w tym wywiadzie. Całość jest tutaj: http://www.stawiam.com/beta/czytaj/newsroom/412,Schetyna-inaczej-rozumie-slowa-Tuska.html
Swoją drogą, chyba dobrze że wreszcie ktoś się tą sprawą zajął. Na pewno nie zakażą gry, a może przynajmniej odwieczny problem z rozliczaniem (tak/nie/nie wiem) zostanie jakoś sensownie rozwiązany.
PO nie może sobie pozwolić, przy takiej reakcji mediów, na zakazanie gry u buków w sieci. Bo to partia PR-owa, na wzór amerykański. Robią to, co jest w danym momencie słuszne medialnie. To już było, Schetyna się z tych wypowiedzi wycofał, chce ścigać i karać razem z innymi. A co do Norwegii to wiem, że nie jest w Unii, ale skąd informacje że udało tam się zamknać rynek ehazardu? Taki jest właśnie poziom medialnej debaty na ten temat. Ciekawe czy w przypadku innych ustaw jest podobnie. Kiedy Schetyna sie z tego wycofał?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251 |
Zobaczcie, co jeden z najbliższych przyjacieli Tuska, Schetyna mówi o tej niefortunnej wypowiedzi premiera:
Monika Olejnik: To po co premier mówi, że zakaże hazardu w Internecie. Grzegorz Schetyna: Ten Internet, hazard w Internecie dzisiaj, czy te zawody są nieopodatkowane, więc trzeba wypracować cały pomysł na ten zapis ustawowy, tak jak powiedziałem.
Monika Olejnik: Ale nie da się go zakazać? Grzegorz Schetyna: Będzie bardzo trudne, tak, ale będzie może trzeba go będzie ograniczyć, tak rozumiem słowa premiera – ograniczyć i opodatkować.
Monika Olejnik: Nie, dokładnie powiedział o zakazie. Grzegorz Schetyna: Opodatkować.
Ostra jazda w tym wywiadzie. Całość jest tutaj: http://www.stawiam.com/beta/czytaj/newsroom/412,Schetyna-inaczej-rozumie-slowa-Tuska.html
Swoją drogą, chyba dobrze że wreszcie ktoś się tą sprawą zajął. Na pewno nie zakażą gry, a może przynajmniej odwieczny problem z rozliczaniem (tak/nie/nie wiem) zostanie jakoś sensownie rozwiązany.
PO nie może sobie pozwolić, przy takiej reakcji mediów, na zakazanie gry u buków w sieci. Bo to partia PR-owa, na wzór amerykański. Robią to, co jest w danym momencie słuszne medialnie. To już było, Schetyna się z tych wypowiedzi wycofał, chce ścigać i karać razem z innymi. A co do Norwegii to wiem, że nie jest w Unii, ale skąd informacje że udało tam się zamknać rynek ehazardu? Taki jest właśnie poziom medialnej debaty na ten temat. Ciekawe czy w przypadku innych ustaw jest podobnie. Kiedy Schetyna sie z tego wycofał? Może źle się wyraziłem. Nie wycofał ich, ale dołączył do reszty, która chce e-hazard zakazać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|