|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308 |
Czy nie wykorzystane SMSy sie kumulują?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał Qbol: [qb]Czy nie wykorzystane SMSy sie kumulują?[/qb] nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam bogge
chciałbym przelać do Was kasę z konta "Inteligo"
1. Czy ICLEAR pisać razem czy osobno ? 2. Co pisać w polu "adres odbiorcy" ? 3. Czy wpisywać nazwę banku "Kredyt Bank" czy wystarczy numer? 4. Jak przesłać Wam potwierdzenie wpłaty ? 5. Gdzie napisać "nick" i numer ID 6. Konto ma hasło, czy wobec tego jeśli z niego wyślę pieniążki, czy bedą tam moje personalia.
Proste pytania, ale to mój pierwszy przelew przez bank internetowy. Nie chciałbym, zebay kasa krążyła po kraju.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Dobry Wieczór HPC, Polecam skorzystanie z wzoru wpłaty w temacie "Wzór wpłaty na konto Expekt...", ale ok:) 1. IClear powinno byc napisane razem, tak jak tutaj. 2. Można to pominąć, ale aby być w 100 pewnym i ok wobec banku, podaję adres: Expekt.com Limited Portomaso Tower, Suite 13 St. Julians Malta 3. Pierwszych 8 cyfr to identyfikacja banku, ale jeżeli jest miejsce, to oczywiście napisz "Kredyt Bank" a następnie numer rachunku: 15001777-121770057330 4. Drogą faksową na numer 00 356 21 388 807, drogą e-mailową z dołączonym scanem/screenem wpłaty na adres support@expekt.com , bądź po prostu zaczekać te kilka dni. 5. Nie podajemy nicka, podajemy tylko koniecznie określenie wpłaty jaką jest "Świadczenie usług bukmacherskich" oraz Twój ID gracza, (inaczej numer referencyjny) który wpisujemy w pole Tytułem. 6. Twoje personalia (Imię i Nazwisko), tak czy inaczej są podawane kiedy wypełniasz polecenie wpłaty. Nie masz się czym martwić, nie będziemy znać Twojego hasła etc:) Miłej nocy i Smacznego Jajka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam:) bogge
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
dzieki bogge
skan juz poszedł.
Niestety wcześniej nie widziałem tematu " Jak wypełniać..... " bo bym głowy nie zawracał.
Pozdrowienia i Wesołych Świat.
PS. I dajcie coś wygrać, bo ostatnio same minusy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Oryginalnie wysłał hpc: [qb]dzieki bogge
skan juz poszedł.
Niestety wcześniej nie widziałem tematu " Jak wypełniać..... " bo bym głowy nie zawracał.
Pozdrowienia i Wesołych Świat.
PS. I dajcie coś wygrać, bo ostatnio same minusy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Witam, Czy mógłbyś podać jakiś alternatywny adres e-mailowy, gdyż Twój adres podany w bazie danych, nie działa- YOUR MESSAGE WAS NOT DELIVERED! Failed address: [email] [email protected]<br[/email] /> Smacznego Jajka! bogge
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mam pytanie do Bogge. Czy wypłacając pieniądze z Expekt na moje konto w banku są pobierane jakieś opłaty ? Jeśli tak, to jakie i ile ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Cześć Pawel 2804
Nie są pobierane żadne opłaty, wszelkie wypłaty są bez prowizji.
Wesołych Świąt! bogge
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
Witam, Mam pytanie, dzisiaj, tak od 17 nie mogę wejść na expekt.com, a jestem na dość dobrym łączu i niemal wszystko wjeżdża ładnie, czy to mój problem, czy inni też to teraz mają/mieli? Pozdrowienia, Janusz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Jakies miesiac temu byly problemy z ustanowieniem polaczenia z witryna Expektu ale teraz dzialaja jak nalezy. Tak powinno byc w kazdym banku.. Echh chyba cos pokrecilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Witam Panie i Panów:)
Chciałem poinformować Was o nowej promocji dla klientów Expekt.com w Polsce, która jest odpowiedzią na liczne apele naszych klientów - mianowicie obniżenie kwoty minimalnej wpłaty ze 100 na 50PLN! Promocja ta trwać będzie do końca Mistrzostw Świata w Korei i Japonii. Mam nadzieję iż ta wiadomość będzie dla Was użyteczna. Jednocześnie dodam, iż w naszej ofercie pojawiły się również kursy na Major League Baseball , co z pewnością ucieszy sympatyków sportu zza oceanu.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
bogge
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270 |
Cześć bogge
Właśnie próbowałem dokonać depozytu w wysokości 50 PLN, ale ciągle pojawia się komunikat o błędzie i że deklarowana suma wpłaty jest mniejsza od wymaganego minimum.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Witam,
Promocja ta dotyczy wpłat na konto bankowe....Ale aby wilk był syty i owca cała, również dla kart kredytowych jest on obniżony do poziomu 50 PLN!!
Pozdrawiam z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: oraz zapraszam do :zobacz: rejestracji w Expekt.com
bogge
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
To super! Teraz chyba przyszła również pora na sporty amerykanskie. Dziś probowałem zagrac Baseball'a sobie - 2 z 4 i zjechałem do 10zł na kombinację, czyli razem 60zł na kupon. Kurczę - no trochę przymało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam bogge Mam pewien problem. Przez ostatni tydzień conajmniej na moim koncie stał sobie poziom złoty. Nie wiem czy było to uprawnione ale to fakt. Dłuższy czs jechałem po wysokich poziomach srebrnego, więc myslałem, że wszystko jest w porządku. Dziś spojrzałem sobie nq 1,55 w Arsenal, ale niestety okazało się, że od dziś jadę na brązowym. Czy wszystko jest w porzadku ??? PS gradus@gradus.waw.pl działa cały czas Momentami, jak coś tam wymieniaja, moze być krótka przerwa. Tymniemniej, rezerwowy mail to na przykład [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Witam Panów,
Ufo
Limity będą większe, to mogę obiecać.
HPC
Wszystko się zgadza jeżeli chodzi o Twoje punkty Expekt+.
Przez pewien okres Marca znajdowałeś się faktycznie w poziomie Złotym, wynikało to z Twojej aktywności w poprzednim miesiącu, jednak miałeś lekką przerwę w zakładach, co nie pozwoliło Ci kontynuować gry na tym poziomie.
Kiedy czynnie powróciłeś do gry, w sumie zagrałeś przez 9 dni, co maksymalnie uprawniało Cię do uzyskania 450 punktów (maksymalnie 50 punktów dziennie), jednak Ty uzyskałeś tych punktów 285, więc nie "zmieściłeś" się w limicie dla wyższego poziomu. Polecam raz jeszcze przestudiowanie regulaminu dla programu Expekt+. Jest to program lojalnościowy, więc aby uzyskiwać z niego korzyści, trzeba regularnie brać w nim udział, ach to życie.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Dzięki za alternatywny adres e-mailowy.
Pozdrawiam z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
bogge
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282 |
boggie mam problem z dokonaniem depozytu na moje konto. Proszę o kontakt, najlepiej e-mail [email protected] [ Linked Image]Piter [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Witam, Wszelkie tego typu sprawy załatwiane są poprzez adres support@expekt.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Witam!
Od dziś az do Poniedziałku włącznie, nasz najnowszy serwis SMS, będzie BEZPŁATNY!! Wypróbujcie go całkowicie za free <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Życzę przyjemnego esemesowania! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Pozdrawiam z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
bogge
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|