Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12
#34937 23/03/2002 16:17
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Czy nie wykorzystane SMSy sie kumulują?

Bonus: Unibet
#34938 23/03/2002 19:34
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał Qbol:
[qb]Czy nie wykorzystane SMSy sie kumulują?[/qb]
nie

#34939 29/03/2002 01:42
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam bogge

chciałbym przelać do Was kasę z konta "Inteligo"

1. Czy ICLEAR pisać razem czy osobno ?
2. Co pisać w polu "adres odbiorcy" ?
3. Czy wpisywać nazwę banku "Kredyt Bank" czy wystarczy numer?
4. Jak przesłać Wam potwierdzenie wpłaty ?
5. Gdzie napisać "nick" i numer ID
6. Konto ma hasło, czy wobec tego jeśli z niego wyślę pieniążki, czy bedą tam moje personalia.

Proste pytania, ale to mój pierwszy przelew przez bank internetowy.
Nie chciałbym, zebay kasa krążyła po kraju.

Pozdrawiam

#34940 29/03/2002 04:11
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Dobry Wieczór HPC,

Polecam skorzystanie z wzoru wpłaty w temacie "Wzór wpłaty na konto Expekt...", ale ok:)

1. IClear powinno byc napisane razem, tak jak tutaj.

2. Można to pominąć, ale aby być w 100 pewnym i ok wobec banku, podaję adres:

Expekt.com Limited
Portomaso Tower, Suite 13
St. Julians
Malta

3. Pierwszych 8 cyfr to identyfikacja banku, ale jeżeli jest miejsce, to oczywiście napisz "Kredyt Bank" a następnie numer rachunku:
15001777-121770057330

4. Drogą faksową na numer 00 356 21 388 807, drogą e-mailową z dołączonym scanem/screenem wpłaty na adres support@expekt.com , bądź po prostu zaczekać te kilka dni.

5. Nie podajemy nicka, podajemy tylko koniecznie określenie wpłaty jaką jest "Świadczenie usług bukmacherskich" oraz Twój ID gracza, (inaczej numer referencyjny) który wpisujemy w pole Tytułem.

6. Twoje personalia (Imię i Nazwisko), tak czy inaczej są podawane kiedy wypełniasz polecenie wpłaty. Nie masz się czym martwić, nie będziemy znać Twojego hasła etc:)

Miłej nocy i Smacznego Jajka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam:)

bogge

#34941 29/03/2002 05:14
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
dzieki bogge

skan juz poszedł.

Niestety wcześniej nie widziałem tematu " Jak wypełniać..... " bo bym głowy nie zawracał.

Pozdrowienia i Wesołych Świat.

PS. I dajcie coś wygrać, bo ostatnio same minusy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#34942 29/03/2002 13:30
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Quote
Oryginalnie wysłał hpc:
[qb]dzieki bogge

skan juz poszedł.

Niestety wcześniej nie widziałem tematu " Jak wypełniać..... " bo bym głowy nie zawracał.

Pozdrowienia i Wesołych Świat.

PS. I dajcie coś wygrać, bo ostatnio same minusy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Witam,

Czy mógłbyś podać jakiś alternatywny adres e-mailowy, gdyż Twój adres podany w bazie danych, nie działa-

YOUR MESSAGE WAS NOT DELIVERED!

Failed address: [email][email protected]<br[/email] />
Smacznego Jajka!
bogge

#34943 30/03/2002 11:09
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mam pytanie do Bogge.
Czy wypłacając pieniądze z Expekt na moje konto w banku są pobierane jakieś opłaty ?
Jeśli tak, to jakie i ile ?

#34944 30/03/2002 13:28
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Cześć Pawel 2804

Nie są pobierane żadne opłaty, wszelkie wypłaty są bez prowizji.

Wesołych Świąt!
bogge

#34945 31/03/2002 23:47
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
Witam,
Mam pytanie, dzisiaj, tak od 17 nie mogę wejść na expekt.com, a jestem na dość dobrym łączu i niemal wszystko wjeżdża ładnie, czy to mój problem, czy inni też to teraz mają/mieli?
Pozdrowienia, Janusz

#34946 31/03/2002 23:51
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Jakies miesiac temu byly problemy z ustanowieniem polaczenia z witryna Expektu ale teraz dzialaja jak nalezy. Tak powinno byc w kazdym banku.. Echh chyba cos pokrecilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#34947 02/04/2002 16:14
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Witam Panie i Panów:)

Chciałem poinformować Was o nowej promocji dla klientów Expekt.com w Polsce, która jest odpowiedzią na liczne apele naszych klientów - mianowicie obniżenie kwoty minimalnej wpłaty ze 100 na 50PLN! Promocja ta trwać będzie do końca Mistrzostw Świata w Korei i Japonii. Mam nadzieję iż ta wiadomość będzie dla Was użyteczna. Jednocześnie dodam, iż w naszej ofercie pojawiły się również kursy na Major League Baseball , co z pewnością ucieszy sympatyków sportu zza oceanu.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

bogge

#34948 02/04/2002 19:51
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
Cześć bogge

Właśnie próbowałem dokonać depozytu w wysokości 50 PLN, ale ciągle pojawia się komunikat o błędzie i że deklarowana suma wpłaty jest mniejsza od wymaganego minimum.

Pozdrawiam

#34949 02/04/2002 21:17
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Witam,

Promocja ta dotyczy wpłat na konto bankowe....Ale aby wilk był syty i owca cała, również dla kart kredytowych jest on obniżony do poziomu 50 PLN!!

Pozdrawiam z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: oraz zapraszam do :zobacz: rejestracji w Expekt.com

bogge

#34950 03/04/2002 01:30
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
To super! Teraz chyba przyszła również pora na sporty amerykanskie. Dziś probowałem zagrac Baseball'a sobie - 2 z 4 i zjechałem do 10zł na kombinację, czyli razem 60zł na kupon. Kurczę - no trochę przymało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#34951 05/04/2002 05:20
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam bogge

Mam pewien problem.
Przez ostatni tydzień conajmniej na moim koncie stał sobie poziom złoty.
Nie wiem czy było to uprawnione ale to fakt.

Dłuższy czs jechałem po wysokich poziomach srebrnego, więc myslałem, że wszystko jest w porządku.

Dziś spojrzałem sobie nq 1,55 w Arsenal, ale niestety okazało się, że od dziś jadę na brązowym.

Czy wszystko jest w porzadku ???

PS gradus@gradus.waw.pl działa cały czas
Momentami, jak coś tam wymieniaja, moze być krótka przerwa.
Tymniemniej, rezerwowy mail to na przykład
[email protected]

#34952 05/04/2002 14:20
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Witam Panów,

Ufo

Limity będą większe, to mogę obiecać.

HPC

Wszystko się zgadza jeżeli chodzi o Twoje punkty Expekt+.

Przez pewien okres Marca znajdowałeś się faktycznie w poziomie Złotym, wynikało to z Twojej aktywności w poprzednim miesiącu, jednak miałeś lekką przerwę w zakładach, co nie pozwoliło Ci kontynuować gry na tym poziomie.

Kiedy czynnie powróciłeś do gry, w sumie zagrałeś przez 9 dni, co maksymalnie uprawniało Cię do uzyskania 450 punktów (maksymalnie 50 punktów dziennie), jednak Ty uzyskałeś tych punktów 285, więc nie "zmieściłeś" się w limicie dla wyższego poziomu. Polecam raz jeszcze przestudiowanie regulaminu dla programu Expekt+. Jest to program lojalnościowy, więc aby uzyskiwać z niego korzyści, trzeba regularnie brać w nim udział, ach to życie.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dzięki za alternatywny adres e-mailowy.

Pozdrawiam z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

bogge

#34953 05/04/2002 16:39
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282
boggie mam problem z dokonaniem depozytu na moje konto.

Proszę o kontakt, najlepiej e-mail

[email protected]

[Linked Image]Piter [Linked Image]

#34954 05/04/2002 16:43
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Quote
Oryginalnie wysłał Piter:
[qb]boggie mam problem z dokonaniem depozytu na moje konto.

Proszę o kontakt, najlepiej e-mail

[email protected]

[Linked Image]Piter [Linked Image][/qb]
Witam,

Wszelkie tego typu sprawy załatwiane są poprzez adres support@expekt.com

#34955 05/04/2002 16:50
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282

#34956 06/04/2002 22:50
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Witam!

Od dziś az do Poniedziałku włącznie, nasz najnowszy serwis SMS, będzie BEZPŁATNY!! Wypróbujcie go całkowicie za free <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Życzę przyjemnego esemesowania! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Pozdrawiam z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

bogge

Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, rafal08, Lukasz111, Sensei, forty, $-man, 11kera11), 754 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,005
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1