|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 425
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 425 |
#2
04/11/02 20:05
Federer Roger - Seppi Andreas (total games played)
typ: under 19 games
kurs: 1.85 typ wazny czy nie? podalem bledna date 04/11/02 zamiast 04/11/09
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Pkt #9 regulaminu.
W skrócie jeśli typ z niekompletnymi danymi nie wejdzie to liczy się jako przegrany, a jak wejdzie to się nie liczy i należy w jego miejsce wysłać typ zastępczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 252
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 252 |
Mam pytanie, gdzie w regulaminie piszę, że osoba z małą ilością postów nie może brać udziału w konkursie?? To chyba trochę nie fair. Jeżeli takie zasady obowiązują to powinno to być czarno na białym napisane, a nie, że człowiek dowiaduję się po losowaniu, że go nie ma w grze. Czekałem od dłuższego czasu, żeby zagrać, a Sz. P. Conrad nie był łaskaw odpowiedzieć na mojego maila dlaczego nie wziąłem udziału w losowaniu do I rundy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nie jest to napisane w regulaminie, ale kto śledzi ten konkurs wie że tak od zawsze robimy.
P.S. Żadnego maila od Ciebie nie otrzymałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 252
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 252 |
Bez urazy, ale to nie jest żadne tłumaczenie, gość z 12 postami się dostał do gry... Wybacz, ale nie śledzę wszystkich graczy, ile mają postów i czy potem się dostają do gry czy nie, szczerze wątpie czy ktokolwiek z graczy tak robi, oczywiście oprócz Ciebie jako Admina. Tak więc nadal twierdzę, że to nie fair. Jeżeli macie lukę w regulaminie, który przecież jest tak ściśle i rygorystycznie przestrzegany to chyba powinniście działać na korzyść zgłaszającego się do konkursu, a nie wedle niewidocznych dla zwykłego użytkownika dodatkowych, nigdzie nie zapisanych zasad...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Mamy taką niepisaną zasadę. Być może zamieścimy jakąś wzmiankę o tym w temacie o zapisach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Czy mogę zrezygnować z tej edycji konkursu bez konsekwencji jak np. zakaz startu w następnych edycjach ? Mam swoje powody i chcę zrezygnować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tak, jeśli Loopa jest nadal chętny to może zająć Twoje miejsce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 252
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 252 |
Oczywiście, że tak  dziękuję. Rozumiem, że mam podawać typy w starciu z przeciwnikiem wycofującej się osoby, tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
widze ze duzo ludzi popelnia ten sam bład dotyczacy min. kursu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
Kania gostyń
|
|
Kania gostyń
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841 |
jeśli wysłałem wczoraj przez pomyłkę swój pierwszy typ w nie swojej ćwiartce i był on trafiony, to mogę podać w zamian inny, czy liczone jest jako -100?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2009
Posty: 66 |
witam, wysłałem typ bez godziny, na około 2-3h przed meczem, proszę o prostą odpowiedź jak mam liczyć ten typ: jako uznany, zwrot i muszę podać następny czy wogóle -100. Typ wszedł.
#1 Śr 04/11/09 Skra Belchatow (POL) - Paykan (Iran) Men's Club World Championship Typ: Skra -1.5 (Set handicap) Kurs: 1.40
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
szkoda ze dopiero teraz pytasz cwaniaku a jakos jak podawałes kolejne typy to po kursach widac jak na dłoni ze uanales typ #1 za ok, szukasz szansy na złoty strzał ? kurestwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
domaitis] w konkursie Playoff 'expekt.com - mecz.pl' można podać 5 typów z jednej dyscypliny czy trzeba z dwóch? ile chcesz i z jakich dyscyplin chcesz, w konkursie Tobet typujemy tylko tenis... to prawda?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Czesc Loopa [ Linked Image] Zaczynamy  #1 Boston - Buffalo N 08/11/09 01:00 (CET) Typ Boston 60' 2.15 #2 San Jose - Pittsburgh N 08/11/09 04:30 (CET) Typ San Jose 60' 2.10 #3 Washington - Florida N 08/11/09 01:00 (CET) Typ Washington 60' 1.9 Powodzenia [ Linked Image] Witam Takiego posta wyslalem wczoraj, problem polega na tym, ze w zlej cwiartce  Typki weszly, rywal na kolanach i co teraz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
w konkursie Playoff 'expekt.com - mecz.pl' można podać 5 typów z jednej dyscypliny czy trzeba z dwóch? ile chcesz i z jakich dyscyplin chcesz, w konkursie Tobet typujemy tylko tenis... to prawda? 5 typów z jakichkolwiek dyscyplin
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Czesc Loopa [ Linked Image] Zaczynamy  #1 Boston - Buffalo N 08/11/09 01:00 (CET) Typ Boston 60' 2.15 #2 San Jose - Pittsburgh N 08/11/09 04:30 (CET) Typ San Jose 60' 2.10 #3 Washington - Florida N 08/11/09 01:00 (CET) Typ Washington 60' 1.9 Powodzenia [ Linked Image] Witam Takiego posta wyslalem wczoraj, problem polega na tym, ze w zlej cwiartce  Typki weszly, rywal na kolanach i co teraz? Rywal wstał z desek, bo: 9. Co tydzien zostanie utworzony temat gdzie należy zamieszczać typy. Każdy typ musi zawierać następujące dane:
I. numer naszego typu (#1-5, #1-7 w półfinale czy finale) UWAGA: jeśli typ zastępuje inny (np. z powodu przełożonego spotkania) to proszę podać o tym informacje i wpisać ten sam number typu co w odwołanym kuponie. II. data i czas spotkania (według bukmachera wystarczy) III. zawodnika/zawodników lub drużynę/drużyny na których oparty jest zakład (w przypadku zbyt wielkiej ilości zawodników/drużyn wystarczy podać nasz typ) IV. nasz typ V. kurs
Każdy typ musi zawierać wszystkie informacje podane powyżej i musi być wysłany we właściwym temacie. W przeciwnym wypadku typ trafiony NIE będzie się liczył i zostanie potraktowany jako niewysłany (można będzie w jego miejsce wysłać później inny). Nie trafiony typ zaś będzie się liczył jako WAŻNY i będzie traktowany jako typ przegrany czyli -100zł. Jeśli zapomnisz podać część danych to możesz je dodać w osobnej wiadomości, aż do rozpoczęcia spotkania.Reasumujac: typy do powtórki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Dupa dupa dupa  Jednym slowem mam ciagle 5 typkow 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|