Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
j.w.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 425
addict
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 425
Quote
#2

04/11/02 20:05

Federer Roger - Seppi Andreas (total games played)

typ: under 19 games

kurs: 1.85

typ wazny czy nie? podalem bledna date 04/11/02 zamiast 04/11/09

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Pkt #9 regulaminu.

W skrócie jeśli typ z niekompletnymi danymi nie wejdzie to liczy się jako przegrany, a jak wejdzie to się nie liczy i należy w jego miejsce wysłać typ zastępczy.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 252
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 252
Mam pytanie, gdzie w regulaminie piszę, że osoba z małą ilością postów nie może brać udziału w konkursie?? To chyba trochę nie fair. Jeżeli takie zasady obowiązują to powinno to być czarno na białym napisane, a nie, że człowiek dowiaduję się po losowaniu, że go nie ma w grze. Czekałem od dłuższego czasu, żeby zagrać, a Sz. P. Conrad nie był łaskaw odpowiedzieć na mojego maila dlaczego nie wziąłem udziału w losowaniu do I rundy...

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nie jest to napisane w regulaminie, ale kto śledzi ten konkurs wie że tak od zawsze robimy.

P.S. Żadnego maila od Ciebie nie otrzymałem.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 252
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 252
Bez urazy, ale to nie jest żadne tłumaczenie, gość z 12 postami się dostał do gry... Wybacz, ale nie śledzę wszystkich graczy, ile mają postów i czy potem się dostają do gry czy nie, szczerze wątpie czy ktokolwiek z graczy tak robi, oczywiście oprócz Ciebie jako Admina. Tak więc nadal twierdzę, że to nie fair. Jeżeli macie lukę w regulaminie, który przecież jest tak ściśle i rygorystycznie przestrzegany to chyba powinniście działać na korzyść zgłaszającego się do konkursu, a nie wedle niewidocznych dla zwykłego użytkownika dodatkowych, nigdzie nie zapisanych zasad...

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Mamy taką niepisaną zasadę. Być może zamieścimy jakąś wzmiankę o tym w temacie o zapisach.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Czy mogę zrezygnować z tej edycji konkursu bez konsekwencji jak np. zakaz startu w następnych edycjach ? Mam swoje powody i chcę zrezygnować.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Tak, jeśli Loopa jest nadal chętny to może zająć Twoje miejsce.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 252
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 252
Oczywiście, że tak smile dziękuję. Rozumiem, że mam podawać typy w starciu z przeciwnikiem wycofującej się osoby, tak?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
tak

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
widze ze duzo ludzi popelnia ten sam bład dotyczacy min. kursu

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
K
Kania gostyń
Kania gostyń
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
jeśli wysłałem wczoraj przez pomyłkę swój pierwszy typ w nie swojej ćwiartce i był on trafiony, to mogę podać w zamian inny, czy liczone jest jako -100?

Dołączył: Oct 2009
Posty: 66
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 66
witam, wysłałem typ bez godziny, na około 2-3h przed meczem, proszę o prostą odpowiedź jak mam liczyć ten typ: jako uznany, zwrot i muszę podać następny czy wogóle -100. Typ wszedł.

#1
Śr 04/11/09
Skra Belchatow (POL) - Paykan (Iran)
Men's Club World Championship
Typ: Skra -1.5 (Set handicap)
Kurs: 1.40

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
szkoda ze dopiero teraz pytasz cwaniaku a jakos jak podawałes kolejne typy to po kursach widac jak na dłoni ze uanales typ #1 za ok, szukasz szansy na złoty strzał ? kurestwo wink

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by [a
domaitis]
Originally Posted by 11kera11
w konkursie Playoff 'expekt.com - mecz.pl' można podać 5 typów z jednej dyscypliny czy trzeba z dwóch?

ile chcesz i z jakich dyscyplin chcesz, w konkursie Tobet typujemy tylko tenis...
to prawda?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by lupus
Czesc Loopa [Linked Image]

Zaczynamy smile

#1
Boston - Buffalo
N 08/11/09 01:00 (CET)
Typ Boston 60'
2.15


#2
San Jose - Pittsburgh
N 08/11/09 04:30 (CET)
Typ San Jose 60'
2.10

#3
Washington - Florida
N 08/11/09 01:00 (CET)
Typ Washington 60'
1.9


Powodzenia [Linked Image]

Witam

Takiego posta wyslalem wczoraj, problem polega na tym, ze w zlej cwiartce frown
Typki weszly, rywal na kolanach i co teraz?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by adomaitis
Originally Posted by 11kera11
w konkursie Playoff 'expekt.com - mecz.pl' można podać 5 typów z jednej dyscypliny czy trzeba z dwóch?

ile chcesz i z jakich dyscyplin chcesz, w konkursie Tobet typujemy tylko tenis...
to prawda?
5 typów z jakichkolwiek dyscyplin

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Originally Posted by lupus
Originally Posted by lupus
Czesc Loopa [Linked Image]

Zaczynamy smile

#1
Boston - Buffalo
N 08/11/09 01:00 (CET)
Typ Boston 60'
2.15


#2
San Jose - Pittsburgh
N 08/11/09 04:30 (CET)
Typ San Jose 60'
2.10

#3
Washington - Florida
N 08/11/09 01:00 (CET)
Typ Washington 60'
1.9


Powodzenia [Linked Image]

Witam

Takiego posta wyslalem wczoraj, problem polega na tym, ze w zlej cwiartce frown
Typki weszly, rywal na kolanach i co teraz?
Rywal wstał z desek, bo:

9. Co tydzien zostanie utworzony temat gdzie należy zamieszczać typy. Każdy typ musi zawierać następujące dane:

I. numer naszego typu (#1-5, #1-7 w półfinale czy finale) UWAGA: jeśli typ zastępuje inny (np. z powodu przełożonego spotkania) to proszę podać o tym informacje i wpisać ten sam number typu co w odwołanym kuponie.
II. data i czas spotkania (według bukmachera wystarczy)
III. zawodnika/zawodników lub drużynę/drużyny na których oparty jest zakład (w przypadku zbyt wielkiej ilości zawodników/drużyn wystarczy podać nasz typ)
IV. nasz typ
V. kurs

Każdy typ musi zawierać wszystkie informacje podane powyżej i musi być wysłany we właściwym temacie. W przeciwnym wypadku typ trafiony NIE będzie się liczył i zostanie potraktowany jako niewysłany (można będzie w jego miejsce wysłać później inny). Nie trafiony typ zaś będzie się liczył jako WAŻNY i będzie traktowany jako typ przegrany czyli -100zł. Jeśli zapomnisz podać część danych to możesz je dodać w osobnej wiadomości, aż do rozpoczęcia spotkania.


Reasumujac: typy do powtórki.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Dupa dupa dupa frown

Jednym slowem mam ciagle 5 typkow smile

Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, Sensei, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, forty, Akhu, JelineK), 920 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1