|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam bogge mail do mnie to [email] [email protected]<br[/email] />może brak "pl" jest przyczyną, że poczta nie chciała działać. Kontaktuję sie tą drogą ponieważ jest szansa, że na forum "mecz.pl" odnajdę "bravo", który zajął trzecie miejsce w konkursie na łamach gradusa. Wysłałem do niego kilka maili, ale bez skutku. Pozdrawiam hpc
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
Oryginalnie wysłał hpc: [qb]witam bogge mail do mnie to [email] [email protected]<br[/email] />może brak "pl" jest przyczyną, że poczta nie chciała działać. Kontaktuję sie tą drogą ponieważ jest szansa, że na forum "mecz.pl" odnajdę "bravo", który zajął trzecie miejsce w konkursie na łamach gradusa. Wysłałem do niego kilka maili, ale bez skutku. Pozdrawiam hpc[/qb] hpc, moze bravo nie chce nagrody? jak nie to wiesz, ja w ostatecznosci moge wziac za niego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> podac mojego maila? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> McKrack
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
witam wszystkich a szczególnie hpc chciałbym wyjaśnić kilka spraw po pierwsze pszepraszam że pisze dopiero teraz ale byłem strasznie zajęty po drugie jeżeli chodzi o typy umieszczane przeze mnie na gradusie to robie to wyłącznie dla własnej satysfakcji a nie dla korzyści finansowych a poza tym nie mam konta w expekcie po trzecie zdaje sobie sprawe że w ten sposób zabieram miejsce ludziom którzy z chęcią skorzystaliby z ewentualnej wygranej dlatego chciałem cie prosić hpc abyś o ile to możliwe wygraną przyznał osobie która zajeła miejsce niżej pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Witaj Bravo,
No cóż, Twój nick w pełni odpowiada Twojej osobie - Moge tylko powiedzieć, BRAVO za taki gest! Zapewne wielu chciałoby się zamienić z Tobą miejscami ( w konkursie ) i nie chodzi tutaj bynajmniej o korzyść finansową, która nie jest wysoka, lecz o sam fakt. Brawo Bravo!
Pozdrawiam z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
bogge
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam przyłączam się do powyższego i wobec zaistniałej sytuacji są dwa wyjścia. 1. Nagroda dla No 4 2. Kumulacja trzeciego miejsca na kwiecień. Nie wiem co byłoby rozsądniejsze. Bogge, jako przedstawiciel sponsora, moze zadecydujesz ??
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
bogge! mam pilna sprawę, ale raczej jest tak skomplikowana, że na maila... czy mógłbyś tutaj podać swój adresik mailowy? dzięki...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał masta killa: [qb]bogge!czy mógłbyś tutaj podać swój adresik mailowy?[/qb] Bogge troszke tygodni temu wylaczyles Private Massage na forum. Czyzby czas na zmiane majla? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Witam, HPCOk, niech będzie No.4 z listy jako zwycięzca. Masta Killa Kilkanaście postów wcześniej, kilka dni, tygodni, miesięcy wcześniej, jak i również teraz, prosiłem i proszę aby wszystkie problemy były przesyłane na adres support@expekt.com Forum nie służy do załatwiania spraw, zwłaszcza skomplikowanych. SzakalMam nadzieję iż do tego nie dojdzie.. Pozdrawiam z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bogge
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159 |
Witam Obeznanych w temacie pewnie zameczaja pytania jak to, ale chcialbym wiedziec jak wygladaja zasady wyplat z expekt.com Wiadomo ze w przypadku posiadania konta w kredyt banku zarowno wplaty jak i wyplaty zwolnione sa od prowizji. Wplata z innego banku, tez wiadomo, kwota wplaty-prowizja danego banku. Co jednak w przypadku gdy chcialbym wyplacic srodki na konto(przelewem)innego banku, oraz wyplate na karte. Pozdroofka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Witam,
Nie ma znaczenia w jakim banku posiadasz konto, jeżeli jest to bank w Polsce wszelkie wypłaty odbywają się bez prowizji ( juz kilka razy padało to pytanie ).
Istnieje możliwość wypłaty do karty kredytowej, jednak osobiscie odradzam taką formę, gdyż zajmuje ona dużo czasu (około 2 tygodni, czasem nieco więcej) W takim wypadku również nie płacisz prowizji, czyli otrzymujesz cała sumę wypłaty. Generalnie wszystkie wypłaty w Expekt.com odbywają się na konto bankowe klienta z dwóch powodów:
1. Są najbezpieczniejsze
2. Najszybsze
Pozdrawiam
bogge
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336 |
Mam pytanko!!
Jeśli np. mam na koncie 70 zł. to czy moe wyplacić np. 50 zł i dalej uczestniczyć w typowaniach, czy też moje konto musi mieć depozyt min. 50 zł. Drugie pytanko. jeśli np. mam na koncie 60 zł. to czy mogę wypłacić całą kwotę??
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Witam,
Hmmm, nie wiem skąd takie pytanie, ale ok:)
Możesz wypłacić ile chcesz z Twojego konta gracza - to są Twoje pieniądze, nikogo innego - dotyczy to zarówno pytania 1 jak i 2.
Pozdrawiam:)
bogge
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553 |
Mając w expekt 50 zł i całą sume wypłacam przez inteligo to ile kasy dostanę na czysto czyli ile zł zostanie potrącone przez inteligo i expekt za wypłatę?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam Bogge.
Dokonałem w dniu dzisiejszym o godz.21.00 przelewu z Inteligo (kwota 50 zł) na konto Expet w Kredyt Bank Polska. Mam pytanie: podałem tylko nr. użytkownika a nie podałem nazwisko - czy wszystko będzie ok. Kiedy będzie kesz na koncie.
Pozdrawiam - Drops.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Witam,
Gabriel_f
.....Jak można przeczytać w tym temacie (Parę postów wyżej), nic nie zostanie Ci potrącone przez Expekt z Twojej wypłaty.
Drugie pytanie należałoby skierować do Inteligo, ale ok. Również Inteligo nic nie powinno pobrać z tej wypłaty (Jakim prawem mogą w ogóle coś pobrać?? Przecież płacisz miesieczną opłatę za korzystanie z konta)
Drops
W momencie kiedy otrzymamy potwierdzenie z Kredyt Banku o Twojej wpłacie, konto gracza będzie uruchomione. Jeżeli podałeś ID gracza, wszystko jest ok, Twoje Imię i Nazwisko tak czy inaczej podajesz na formularzu wpłaty w banku.
Pozdrawiam
bogge
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Witam,
Zapraszam wszystkich fanów koszykówki w wydaniu Europejskim, do Expekt.com! Euroliga wraz z handicapami dostępna już dziś na liście kursowej.
Powodzenia! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Pozdrawiam z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
bogge
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam, Mam zamiar założyć konto w Ekspekt.com, nie dokońca wiem jak to zrobić - to pierwsza sprawa, druga to - gdzie najlepiej założyć konto (np. Inteligo) do wpłat i wypłat. Proszę o pomoc, także o wyjaśnienie dodatkowych bonusów przy zakłożeniu konta w Inteligo przez zaprzyjaźnioną osobę. Z góry dzięki. Moje gg 1396995.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553 |
Mam pytanie przy rejestracji pyta o numer ID czy chodzi o refferal, czy jest to ten numer co obok logimu mam w nawiasach, jakie są korzyści z tego?? Pilne!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
gabriel_f O ile mi wiadomo dostaniesz dodatkowe punkty do programu Expekt+.A co za tym idzie będziesz mógł grać niektóre spotkania po wyższych kursacj niż "normalnie" Dokładne Info. na ten temat znajdziesz na stronie Expekta http://www.expekt.com/pol/ w rubryce Expekt+ ,po prawej stronie POZDRAWIAM DJ SOSNA
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
PS: chyba zacznę grać w Expekcie o 4:00 rano.Strona chodzi mi teraz jak "błyskawica" :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|