Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12
#34957 08/04/2002 15:26
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam bogge

mail do mnie to [email][email protected]<br[/email] />może brak "pl" jest przyczyną, że poczta nie chciała działać.

Kontaktuję sie tą drogą ponieważ jest szansa, że na forum "mecz.pl" odnajdę "bravo", który zajął trzecie miejsce w konkursie na łamach gradusa.
Wysłałem do niego kilka maili, ale bez skutku.

Pozdrawiam
hpc

Bonus: Unibet
#34958 08/04/2002 20:41
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Quote
Oryginalnie wysłał hpc:
[qb]witam bogge

mail do mnie to [email][email protected]<br[/email] />może brak "pl" jest przyczyną, że poczta nie chciała działać.

Kontaktuję sie tą drogą ponieważ jest szansa, że na forum "mecz.pl" odnajdę "bravo", który zajął trzecie miejsce w konkursie na łamach gradusa.
Wysłałem do niego kilka maili, ale bez skutku.

Pozdrawiam
hpc[/qb]
hpc,
moze bravo nie chce nagrody?
jak nie to wiesz, ja w ostatecznosci moge wziac za niego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

podac mojego maila? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

McKrack

#34959 09/04/2002 02:34
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
witam wszystkich a szczególnie hpc
chciałbym wyjaśnić kilka spraw
po pierwsze pszepraszam że pisze dopiero teraz ale byłem strasznie zajęty po drugie jeżeli chodzi o typy umieszczane przeze mnie na gradusie to robie to wyłącznie dla własnej satysfakcji a nie dla korzyści finansowych a poza tym nie mam konta w expekcie po trzecie zdaje sobie sprawe że w ten sposób zabieram miejsce ludziom którzy z chęcią skorzystaliby z ewentualnej wygranej dlatego chciałem cie prosić hpc abyś o ile to możliwe wygraną przyznał osobie która zajeła miejsce niżej
pozdrawiam

#34960 09/04/2002 12:23
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Witaj Bravo,

No cóż, Twój nick w pełni odpowiada Twojej osobie - Moge tylko powiedzieć, BRAVO za taki gest! Zapewne wielu chciałoby się zamienić z Tobą miejscami ( w konkursie ) i nie chodzi tutaj bynajmniej o korzyść finansową, która nie jest wysoka, lecz o sam fakt. Brawo Bravo!

Pozdrawiam z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

bogge

#34961 09/04/2002 13:47
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
przyłączam się do powyższego i wobec zaistniałej sytuacji są dwa wyjścia.
1. Nagroda dla No 4
2. Kumulacja trzeciego miejsca na kwiecień.
Nie wiem co byłoby rozsądniejsze.
Bogge, jako przedstawiciel sponsora, moze zadecydujesz ??

Pozdrawiam

#34962 09/04/2002 19:08
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
bogge!
mam pilna sprawę, ale raczej jest tak skomplikowana, że na maila...
czy mógłbyś tutaj podać swój adresik mailowy?
dzięki...

#34963 09/04/2002 19:37
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał masta killa:
[qb]bogge!czy mógłbyś tutaj podać swój adresik mailowy?[/qb]
Bogge troszke tygodni temu wylaczyles Private Massage na forum. Czyzby czas na zmiane majla? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#34964 09/04/2002 19:45
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Witam,

HPC

Ok, niech będzie No.4 z listy jako zwycięzca.

Masta Killa

Kilkanaście postów wcześniej, kilka dni, tygodni, miesięcy wcześniej, jak i również teraz, prosiłem i proszę aby wszystkie problemy były przesyłane na adres support@expekt.com Forum nie służy do załatwiania spraw, zwłaszcza skomplikowanych.

Szakal

Mam nadzieję iż do tego nie dojdzie..

Pozdrawiam z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

bogge

#34965 09/04/2002 21:34
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
Witam
Obeznanych w temacie pewnie zameczaja pytania jak to, ale chcialbym wiedziec jak wygladaja zasady wyplat z expekt.com
Wiadomo ze w przypadku posiadania konta w kredyt banku zarowno wplaty jak i wyplaty zwolnione sa od prowizji. Wplata z innego banku, tez wiadomo, kwota wplaty-prowizja danego banku.
Co jednak w przypadku gdy chcialbym wyplacic srodki na konto(przelewem)innego banku, oraz wyplate na karte.
Pozdroofka

#34966 09/04/2002 21:51
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Witam,

Nie ma znaczenia w jakim banku posiadasz konto, jeżeli jest to bank w Polsce wszelkie wypłaty odbywają się bez prowizji ( juz kilka razy padało to pytanie ).

Istnieje możliwość wypłaty do karty kredytowej, jednak osobiscie odradzam taką formę, gdyż zajmuje ona dużo czasu (około 2 tygodni, czasem nieco więcej) W takim wypadku również nie płacisz prowizji, czyli otrzymujesz cała sumę wypłaty. Generalnie wszystkie wypłaty w Expekt.com odbywają się na konto bankowe klienta z dwóch powodów:

1. Są najbezpieczniejsze

2. Najszybsze

Pozdrawiam

bogge

#34967 09/04/2002 22:20
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336
Mam pytanko!!

Jeśli np. mam na koncie 70 zł. to czy moe wyplacić np. 50 zł i dalej uczestniczyć w typowaniach, czy też moje konto musi mieć depozyt min. 50 zł.
Drugie pytanko. jeśli np. mam na koncie 60 zł. to czy mogę wypłacić całą kwotę??

Pozdrawiam

#34968 09/04/2002 22:33
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Witam,

Hmmm, nie wiem skąd takie pytanie, ale ok:)

Możesz wypłacić ile chcesz z Twojego konta gracza - to są Twoje pieniądze, nikogo innego - dotyczy to zarówno pytania 1 jak i 2.

Pozdrawiam:)

bogge

#34969 09/04/2002 23:11
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Mając w expekt 50 zł i całą sume wypłacam przez inteligo to ile kasy dostanę na czysto czyli ile zł zostanie potrącone przez inteligo i expekt za wypłatę?

#34970 10/04/2002 01:18
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam Bogge.

Dokonałem w dniu dzisiejszym o godz.21.00 przelewu z Inteligo (kwota 50 zł) na konto Expet w Kredyt Bank Polska.
Mam pytanie: podałem tylko nr. użytkownika a nie podałem nazwisko - czy wszystko będzie ok. Kiedy będzie kesz na koncie.

Pozdrawiam - Drops.

#34971 10/04/2002 13:00
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Witam,

Gabriel_f

.....Jak można przeczytać w tym temacie (Parę postów wyżej), nic nie zostanie Ci potrącone przez Expekt z Twojej wypłaty.

Drugie pytanie należałoby skierować do Inteligo, ale ok. Również Inteligo nic nie powinno pobrać z tej wypłaty (Jakim prawem mogą w ogóle coś pobrać?? Przecież płacisz miesieczną opłatę za korzystanie z konta)

Drops

W momencie kiedy otrzymamy potwierdzenie z Kredyt Banku o Twojej wpłacie, konto gracza będzie uruchomione. Jeżeli podałeś ID gracza, wszystko jest ok, Twoje Imię i Nazwisko tak czy inaczej podajesz na formularzu wpłaty w banku.

Pozdrawiam

bogge

#34972 11/04/2002 12:09
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Witam,

Zapraszam wszystkich fanów koszykówki w wydaniu Europejskim, do Expekt.com! Euroliga wraz z handicapami dostępna już dziś na liście kursowej.

Powodzenia! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Pozdrawiam z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

bogge

#34973 13/04/2002 20:02
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam,
Mam zamiar założyć konto w Ekspekt.com, nie dokońca wiem jak to zrobić - to pierwsza sprawa, druga to - gdzie najlepiej założyć konto (np. Inteligo) do wpłat i wypłat. Proszę o pomoc, także o wyjaśnienie dodatkowych bonusów przy zakłożeniu konta w Inteligo przez zaprzyjaźnioną osobę. Z góry dzięki. Moje gg 1396995.

#34974 14/04/2002 01:57
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Mam pytanie przy rejestracji pyta o numer ID czy chodzi o refferal, czy jest to ten numer co obok logimu mam w nawiasach, jakie są korzyści z tego??
Pilne!!!!!!!!

#34975 14/04/2002 08:04
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
gabriel_f

O ile mi wiadomo dostaniesz dodatkowe punkty do programu Expekt+.A co za tym idzie będziesz mógł grać niektóre spotkania po wyższych kursacj niż "normalnie"

Dokładne Info. na ten temat znajdziesz na stronie Expekta http://www.expekt.com/pol/ w rubryce Expekt+ ,po prawej stronie

POZDRAWIAM
DJ SOSNA

#34976 14/04/2002 08:08
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
PS: chyba zacznę grać w Expekcie o 4:00 rano.Strona chodzi mi teraz jak "błyskawica" :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, forty, Sensei, JelineK), 1,562 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,708
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1