Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 14 1 2 9 10 11 12 13 14
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Tak jak mnie oddanie Lee smile

Co Ty na to teraz?

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Nie da rady jednak wink

Nash to fajny grajek, ale ja szukam kogos, kto mnie wzmocni pod koszem. I dla takiego kogos jestem w stanie poswiecic Wade'a. Tym bardziej, ze za miesiac wroci Harris i bede mial 2 swietnych PG, a reszta w porownaniu do ligi taka sobie smile

Ale jako, ze za cel obralem sobie druga czesc sezonu i chce swoj team przebudowac jestem gotowy na kazdą ciekawą propozycję. Zastrzegam, ze nie kazda przyjme grin

U mnie nie do ruszenia tylko Jamal Crawford i Ben Gordon smile

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
No to tak jak ja. Też bym za Nasha chciał kogoś kto mnie wzmocni pod koszem, choć i niższymi nie pogardzę - byle nie miał tylko pozycji PG. Bo również mam ich nadmiar.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
No wreszcie jakaś porządna propozycja trade'u!. Gnomie, muszę się chwilę zastanowić, a zaraz wychodzę więc dam znać wieczorem.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
ok, czekam z niecierpliwoscia smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
@Skipper

Al nie do wyjecia czy moja propozycja Cie nie zadowalala? Czy jedno i drugie?

Dołączył: Aug 2007
Posty: 604
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604
Ghost i Gnom..

Mozecie mi wyjasnic w jaki sposob ten trade jest uczciwy dla Gnoma?

Wade Blatche Biedrins

za

Nowitzki C. Douglas-Roberts

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Sam go zaproponowalem smile

Ja uwazam, ze jest ok...

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by Venon
Ghost i Gnom..

Mozecie mi wyjasnic w jaki sposob ten trade jest uczciwy dla Gnoma?

Wade Blatche Biedrins

za

Nowitzki C. Douglas-Roberts

Widzę że nie jestem sam smile w każdym razie już oddałem swój głos przeciwko temu trade'owi.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Gnom chyba wyjaśnił, że ma dobrych PG i chce się wzmocnić pod koszem. Jeśli chce się wyrwać kogoś naprawdę dobrego to trzeba zapłacić. Mi akurat PG nie był potrzebny a Nowitzki jest od początku głównym punktującym w mojej drużynie.

Ja wiem, że niektórzy tutaj lubują się w trade'ach w stylu: dam Ci Crawforda za Lebrona, ale tak to sobie można grać na forum księgowym a nie sportowym. smile

Ale oczywiście, macie prawo weta więc korzystajcie smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
O kurde, ale afera z tym trejdem...wg mnie w dluzszej perspektywie bym na tym dobrze wyszedl. No, ale jak sie nie zgodzicie, to ok.

Bede wymienial plankton z FA co tydzien i moze te 4-5 pkt. co kolejke zdobede. Na FT%,TO, moze PF, bo na techniki, majac Sheeda liczyc nie moge.


Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Mnie też dziwi ten trade. Gnom wspominał, że chce wzmocnić pozycje podkoszowe i jest gotów na to poświęcić Wade'a. Tylko jakie to wzmocnienie jak w zamian za Nowitzkiego oddaje dwóch niezłych podkoszowych graczy, którzy razem nabijają tyle co Nowitzki.

A Wade'a oddaje prawie za friko.

Dziwne to dla mnie. Ale cóż, każdy ma swój plan. Jedni lepszy inni gorszy.

Ja wetować nie będę. Bo wetuję tylko wymiany nieuczciwe. Ta jest dziwna, nierówna ale nie nieuczciwa.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Originally Posted by Bzyku
Mnie też dziwi ten trade. Gnom wspominał, że chce wzmocnić pozycje podkoszowe i jest gotów na to poświęcić Wade'a. Tylko jakie to wzmocnienie jak w zamian za Nowitzkiego oddaje dwóch niezłych podkoszowych graczy, którzy razem nabijają tyle co Nowitzki.

A Wade'a oddaje prawie za friko.

Dziwne to dla mnie. Ale cóż, każdy ma swój plan. Jedni lepszy inni gorszy.

Ja wetować nie będę. Bo wetuję tylko wymiany nieuczciwe. Ta jest dziwna, nierówna ale nie nieuczciwa.



tylko ze w Waszyngtonie niedlugo do gry wraca Jamison i Blatche juz nie bedzie grywal tyle ile grywa teraz - co za tym idzie bedzie mial mniej okazji na podbiecie statow. W dodatku po swietnym starcie Andray nieco spasowal...

ale to nie moja liga, wiec sie nie wtracam tongue

Dołączył: Aug 2007
Posty: 604
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604
tylko zapytalem bo jest to trade na ktory ja z pozycji gnoma bym sie nie zgodzil, veta ode mnie nie bedzie, powodzenia dla obu stron ! wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
dobiegła końca 2 kolejka III ligi, padły w niej następujące rezultaty (warto zaznaczyć że mamy nowego lidera, Buczy Team)

Marian Team 6
Bart Hawks 6
#
Buczy Team 10
amiralen wildcats 2
#
kucio Birdman 4 ever 6
oki's vipers 6
#
heniek_k fish team 6
dewoj's Red stars 5
#
Mlodzi Gniewni Mavs 5
Lucky Timis 6
#
12-latek team 7
NapierdalatoryKobaya 5


[Linked Image]

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
a tak z innej beczki, mam na wymianę jeszcze trzech grajków, jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę pisać i coś zaproponować smile

Chris Douglas-Roberts 15,6pkt 4,8zb 1,2as

Thaddeus Young 12,5pkt 4zb 2,8as

Marreese Speights 13,5pkt 6,7zb 0,8as

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
I liga

Lupus Ass Kickers 6
Venon HitMe Twice 6
*
Ghost Army 7
Vonseb Razors 4
*
Popons 6
Skiper Chiefs 6
*
Gnomes Titans 5
Bzyku's Killers 7
*
g00niek's bad boys 4
Barman's Golden Suns 8

Gobel Miners 1
Warsaw Fountainers 11

Venon mega farciarzu wyszedles z 5-7 na 6-6 w ostatnich meczach nocnych cool
Znowu padly dwa remisy.
Jestem pelen podziwu dla Mogarycza, ktory wytarl Gobelem podłoge miazdząc go az 11-1 shocked

[Linked Image]

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Jestem pełen podziwu dla siebie, że wreszcie wygrałem jakiś mecz.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by Bzyku
Jestem pełen podziwu dla siebie, że wreszcie wygrałem jakiś mecz.

Z moja ekipa wygrac...nie ma sie czym chwalic tongue

Strona 11 z 14 1 2 9 10 11 12 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, cigar, 11kera11, Lukasz111, aker), 1,524 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,858
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1