|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Tak jak mnie oddanie Lee  Co Ty na to teraz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Nie da rady jednak  Nash to fajny grajek, ale ja szukam kogos, kto mnie wzmocni pod koszem. I dla takiego kogos jestem w stanie poswiecic Wade'a. Tym bardziej, ze za miesiac wroci Harris i bede mial 2 swietnych PG, a reszta w porownaniu do ligi taka sobie  Ale jako, ze za cel obralem sobie druga czesc sezonu i chce swoj team przebudowac jestem gotowy na kazdą ciekawą propozycję. Zastrzegam, ze nie kazda przyjme U mnie nie do ruszenia tylko Jamal Crawford i Ben Gordon 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
No to tak jak ja. Też bym za Nasha chciał kogoś kto mnie wzmocni pod koszem, choć i niższymi nie pogardzę - byle nie miał tylko pozycji PG. Bo również mam ich nadmiar.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
No wreszcie jakaś porządna propozycja trade'u!. Gnomie, muszę się chwilę zastanowić, a zaraz wychodzę więc dam znać wieczorem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
ok, czekam z niecierpliwoscia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
@Skipper
Al nie do wyjecia czy moja propozycja Cie nie zadowalala? Czy jedno i drugie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604 |
Ghost i Gnom..
Mozecie mi wyjasnic w jaki sposob ten trade jest uczciwy dla Gnoma?
Wade Blatche Biedrins
za
Nowitzki C. Douglas-Roberts
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Sam go zaproponowalem  Ja uwazam, ze jest ok...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Ghost i Gnom..
Mozecie mi wyjasnic w jaki sposob ten trade jest uczciwy dla Gnoma?
Wade Blatche Biedrins
za
Nowitzki C. Douglas-Roberts Widzę że nie jestem sam  w każdym razie już oddałem swój głos przeciwko temu trade'owi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Gnom chyba wyjaśnił, że ma dobrych PG i chce się wzmocnić pod koszem. Jeśli chce się wyrwać kogoś naprawdę dobrego to trzeba zapłacić. Mi akurat PG nie był potrzebny a Nowitzki jest od początku głównym punktującym w mojej drużynie. Ja wiem, że niektórzy tutaj lubują się w trade'ach w stylu: dam Ci Crawforda za Lebrona, ale tak to sobie można grać na forum księgowym a nie sportowym.  Ale oczywiście, macie prawo weta więc korzystajcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
O kurde, ale afera z tym trejdem...wg mnie w dluzszej perspektywie bym na tym dobrze wyszedl. No, ale jak sie nie zgodzicie, to ok.
Bede wymienial plankton z FA co tydzien i moze te 4-5 pkt. co kolejke zdobede. Na FT%,TO, moze PF, bo na techniki, majac Sheeda liczyc nie moge.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Mnie też dziwi ten trade. Gnom wspominał, że chce wzmocnić pozycje podkoszowe i jest gotów na to poświęcić Wade'a. Tylko jakie to wzmocnienie jak w zamian za Nowitzkiego oddaje dwóch niezłych podkoszowych graczy, którzy razem nabijają tyle co Nowitzki.
A Wade'a oddaje prawie za friko.
Dziwne to dla mnie. Ale cóż, każdy ma swój plan. Jedni lepszy inni gorszy.
Ja wetować nie będę. Bo wetuję tylko wymiany nieuczciwe. Ta jest dziwna, nierówna ale nie nieuczciwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
Mnie też dziwi ten trade. Gnom wspominał, że chce wzmocnić pozycje podkoszowe i jest gotów na to poświęcić Wade'a. Tylko jakie to wzmocnienie jak w zamian za Nowitzkiego oddaje dwóch niezłych podkoszowych graczy, którzy razem nabijają tyle co Nowitzki.
A Wade'a oddaje prawie za friko.
Dziwne to dla mnie. Ale cóż, każdy ma swój plan. Jedni lepszy inni gorszy.
Ja wetować nie będę. Bo wetuję tylko wymiany nieuczciwe. Ta jest dziwna, nierówna ale nie nieuczciwa. tylko ze w Waszyngtonie niedlugo do gry wraca Jamison i Blatche juz nie bedzie grywal tyle ile grywa teraz - co za tym idzie bedzie mial mniej okazji na podbiecie statow. W dodatku po swietnym starcie Andray nieco spasowal... ale to nie moja liga, wiec sie nie wtracam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604 |
tylko zapytalem bo jest to trade na ktory ja z pozycji gnoma bym sie nie zgodzil, veta ode mnie nie bedzie, powodzenia dla obu stron ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
dobiegła końca 2 kolejka III ligi, padły w niej następujące rezultaty (warto zaznaczyć że mamy nowego lidera, Buczy Team) Marian Team 6 Bart Hawks 6 # Buczy Team 10 amiralen wildcats 2 # kucio Birdman 4 ever 6 oki's vipers 6 # heniek_k fish team 6 dewoj's Red stars 5 # Mlodzi Gniewni Mavs 5 Lucky Timis 6 # 12-latek team 7 NapierdalatoryKobaya 5 [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
a tak z innej beczki, mam na wymianę jeszcze trzech grajków, jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę pisać i coś zaproponować  Chris Douglas-Roberts 15,6pkt 4,8zb 1,2as Thaddeus Young 12,5pkt 4zb 2,8as Marreese Speights 13,5pkt 6,7zb 0,8as
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
I liga Lupus Ass Kickers 6 Venon HitMe Twice 6 * Ghost Army 7 Vonseb Razors 4 * Popons 6 Skiper Chiefs 6 * Gnomes Titans 5 Bzyku's Killers 7 * g00niek's bad boys 4 Barman's Golden Suns 8 Gobel Miners 1 Warsaw Fountainers 11Venon mega farciarzu wyszedles z 5-7 na 6-6 w ostatnich meczach nocnych  Znowu padly dwa remisy. Jestem pelen podziwu dla Mogarycza, ktory wytarl Gobelem podłoge miazdząc go az 11-1 [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Jestem pełen podziwu dla siebie, że wreszcie wygrałem jakiś mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Jestem pełen podziwu dla siebie, że wreszcie wygrałem jakiś mecz. Z moja ekipa wygrac...nie ma sie czym chwalic 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|