Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 75 z 149 1 2 73 74 75 76 77 148 149
Dołączył: Nov 2007
Posty: 425
addict
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 425
art jest. vpn za szesc baksow miesiecznie i masz zagraniczne ip.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
http://www.mf.gov.pl/_files_/bip/bip_projekty_aktow_prawnych/oc/2009/rozp/rcl.pdf

tutaj są dopiero kwiatki laugh

tzw. ustawy powiązane .....buuuuuuu

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
he,he co innego mówia a co innego chcą zrobić laugh

http://www.mf.gov.pl/_files_/bip/bip_projekty_aktow_prawnych/oc/2009/rozp/rcl2.pdf

"W mojej ocenie notyfikacji podlegac będą ;
1. przepisy wprowadzające zakaz urządzania i uczestnictwa w grach i zakładach wzajemnych w sieci internet

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Jedno nie przeczy drugiemu.

To, że będzie podlegał notyfikacji to jedno, a prace nad ustawą i ustawami powiązanymi to co innego. Mogą czekać na notyfikację i sie przygotowywac jednocześnie.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Art300
Jedno nie przeczy drugiemu.

To, że będzie podlegał notyfikacji to jedno, a prace nad ustawą i ustawami powiązanymi to co innego. Mogą czekać na notyfikację i sie przygotowywac jednocześnie.

do zakazu zakładów wzajemnych w sieci internet laugh

czy o tym mówił Pawlak,Tusk,Schetyna i Palikot :
Spytamy KE czy mozemy zakazać zakladów on-line
czy mówili o zdrowym rozsądku i że zakłady wzajemne w sieci będą legalne ?

jak sie dokładnie wczytać w oba dokumenciki i przypomnieć kilka faktów
-głupi uśmiech Tuska jak mówi,że Lotto to nie hazard
-20& na konie a to ma TS
-uporczywe powoływanie się na Portugalie

wyraźnie widać,że marzy sie tym pojebom monopol TS na grę w internecie i bedą próbowali do tego dążyć.........aczkolwiek wy.pierdolą sie w KE to pewne ale jak napisała jedna dziennikarka "nie wierz Państwu bo ono zawsze chce Cie oszukać" .

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Cokolwiek nie zrobią, nie mówimy o legalizacji gry w necie dla graczy grających w firmach zagranicznych.

Tak więc jest i będzie to nielegalne.

A w najlepszym razie i tak będzie gorzej niż jest, chociazby już przez to, że uprawnienia rozdrobnione wcześniej przez różne organy, teraz dostanie do ręki jedna słuzba - celna.
Juz to moze zwiekszyc liczbe namierzonych Kowalskich.

Chociaż i tak, gdyby tylko to, to i tak będzie super.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Art300
Cokolwiek nie zrobią, nie mówimy o legalizacji gry w necie dla graczy grających w firmach zagranicznych.

Tak więc jest i będzie to nielegalne.


A w najlepszym razie i tak będzie gorzej niż jest, chociazby już przez to, że uprawnienia rozdrobnione wcześniej przez różne organy, teraz dostanie do ręki jedna słuzba - celna.
Juz to moze zwiekszyc liczbe namierzonych Kowalskich.

Chociaż i tak, gdyby tylko to, to i tak będzie super.


pie.rdolisz jak potłuczony blush

cytat z Tuska :
"Jesteśmy w stanie - zarówno przepisami, jak i praktyką - przekonać firmy, które zajmują się zakładami wzajemnymi, że lepiej prowadzić biznes zgodnie z regułami, które w Polsce będą obowiązywały, niż narazić swoje działania na trwałą, permanentną nielegalność.

Premier zapowiedział też, że - jeśli rząd zgodzi się na zakłady bukmacherskie w internecie - to pod bardzo twardymi rygorami. - A więc - polska domena, spółka, lub jej oddział, zarejestrowana w Polsce, co umożliwi jej opodatkowanie na rzecz polskiego fiskusa i skuteczne uniemożliwienie łączenie bukmacherki z innymi twardymi wersjami hazardu - wylicza"

mowiąc tak ma na mysli głównie firmy zagraniczne wink

na jutro zapowiadali,że oba projekty ustaw będą dostępne i jeden poleci do notyfikacji............zobaczymy co w nim będzie bo z powyższych dokumentów nie wynika a ni polska domena ani podatki tylko notyfikacja zakazu laugh

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
I oni w to wejdą bo Tusk tak powie?
Jak będą musieli płacić jakieś horendalne podatki i zrezygnowac z pokera, kasyna i gier?

Nie wierzę. Ale zobaczymy.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Poza tym to nie firmy beda dzialac nielegalnie.
Tylko gracze beda dzialac nielegalnie.

Firma ma w regulaminie zapisa, ze nie odpowiada za grę gosci z karjów gdzie jest to zakazane. a ich obowiazuje prawo kraju rejestracji

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
 Jakiekolwiek działania zmierzające do ograniczenia dostępu do internetu nie mogą naruszać wolności obywatelskich, muszą uwzględniać zasadę domniemania niewinności oraz prawo do prywatności. – Ta klauzula to wielkie zwycięstwo na rzecz praw i wolności obywateli UE – zaznaczyła komisarz Reding dodając, że prawo europejskie z pewnością nie będzie zawierało żadnych zapisów umożliwiających odcięcie internetu bez uprzedniego postępowania prawnego..............Założenia reformy telekomunikacyjnej w UE

chyba okey grin

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Dla firmy liczy się konkretna rzeczywistość, a nie dywagacje.
Poczekają trochę i poobserwują.

Jak im liczba graczy z Polski nie spadnie, to OK.
Jak im spadnie ( bo blokady, bo obawa, bo coś tam) to się będą zastanawiać, co dalej.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Generalnie ale niestety tylko teoretycznie ta niby nowa ustawa ma nieść dwa szczytne cele :
1.walka z hazardowym uzależnieniem Polaków
2.skuteczna walka z praniem brudnych pieniedzy podczas gier hazardowych on-line

Jakby nie patrzeć nikt z rzadu nie przedstawił żadnych wiarygodnych danych czy wyników badań w obu tych punktach
np. ile kasy Polacy wyprali w pokeroomach on-line i zakałdach bukmacherskich
ilu jest uzależnionych od gry on-line albo Lotto itd.
nie ma żadnych opracowań ekonomicznych dotyczących skutków finansowych tych zmnian dla budżetu a dodatkowo nagle ustawa tworzy jakiś oragan do walki z uzależnieniami...........co najsmieszniejsze nie ma o niczym takim mowy w uzasadnieniu do tej ustawy laugh

ps. ku.rwa Donek z czym do ludu czytaj do KE papa


Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,7239749,Ustawa_ws__jednorekich_bandytow__ministerstwo_chce.html

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Originally Posted by Moonchild
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,7239749,Ustawa_ws__jednorekich_bandytow__ministerstwo_chce.html

Ten artykuł wysmażył dziennikarz, który pojęcia nie ma o temacie, na dodatek pisze niepoprawnie logicznie, nawet kilkukrotnie w jednym akapicie.

"Wszystkie internetowe kasyna, z których korzystają Polacy, będą musiały działać według polskiego prawa"

Bo jak nie, to polska armia podbije Maltę laugh

"(do tej pory wiele serwerów kasyn instalowano za granicą np. na Malcie i funkcjonowało na podstawie zagranicznych regulacji)."

I po tej porze też będą funkcjonować na podstawie zagranicznych przepisów.
Chyba, że zechcą się zarejestrować w Polsce. ZECHCĄ.

" Z kolei firmy telekomunikacyjne zostaną zmuszone do gromadzenia i przekazywania organom państwowym danych o kasynach."

Jasne, firmy telekomunikacyjne mają dane o kasynach laugh
( pewnie chodziło autorowi o rejestrowanie w oddzielnych bazach połączeń z wybranymi stronami, albo coś w tym stylu, ale nawet tego nie potrafi wysłowić)


Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
Widze jakies plakaty w STS, Milenium i Fortunie odnośnie tego ze podatek ma wejsc 50 %. Jesli wejdzie takowy od nowego miecha albo nowego roku to pytwam kto wtedy zagra w naziemnym , czy ludzie u władzy postradali zmysły ? a co z ludzmi przeciez to kilka tysiecy osob straci prace. LOL

netowe zabronić a w naziemnym zrobić 50 % podatku jakie państwo ja nie moge...

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by DRAGO
Widze jakies plakaty w STS, Milenium i Fortunie odnośnie tego ze podatek ma wejsc 50 %. Jesli wejdzie takowy od nowego miecha albo nowego roku to pytwam kto wtedy zagra w naziemnym , czy ludzie u władzy postradali zmysły ? a co z ludzmi przeciez to kilka tysiecy osob straci prace. LOL

netowe zabronić a w naziemnym zrobić 50 % podatku jakie państwo ja nie moge...

sami w liście do Premiera chcieli podwyżki podatku więc dostali grin

ps. zauważ,ze teraz będzie podatek od ich zysku czyli zmienia się pzredmiot opodatkowaia co powinno oznaczać kuponik czysty bez podatku dla gracza więc nie narzekaj wink

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Wchodzę sobie teraz na http://www.wzbmilenium.pl/ a tam? PROTEST zobaczie sami laugh

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
W sumie to od razu można iść tu > http://www.bukmacherzyrazem.pl/

Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
próbowali się pozbyć konkurencji i ukręcili bata na siebie

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by mazik
Wchodzę sobie teraz na http://www.wzbmilenium.pl/ a tam? PROTEST zobaczie sami laugh

laugh laugh laugh
ciekawe,ze nie protestowali jak zabierali nam kasę od każdego kuponu wink

Strona 75 z 149 1 2 73 74 75 76 77 148 149

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, rafal08, betowiec), 2,392 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1