|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 425
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 425 |
art jest. vpn za szesc baksow miesiecznie i masz zagraniczne ip.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Jedno nie przeczy drugiemu.
To, że będzie podlegał notyfikacji to jedno, a prace nad ustawą i ustawami powiązanymi to co innego. Mogą czekać na notyfikację i sie przygotowywac jednocześnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Jedno nie przeczy drugiemu.
To, że będzie podlegał notyfikacji to jedno, a prace nad ustawą i ustawami powiązanymi to co innego. Mogą czekać na notyfikację i sie przygotowywac jednocześnie. do zakazu zakładów wzajemnych w sieci internet  czy o tym mówił Pawlak,Tusk,Schetyna i Palikot : Spytamy KE czy mozemy zakazać zakladów on-line czy mówili o zdrowym rozsądku i że zakłady wzajemne w sieci będą legalne ? jak sie dokładnie wczytać w oba dokumenciki i przypomnieć kilka faktów -głupi uśmiech Tuska jak mówi,że Lotto to nie hazard -20& na konie a to ma TS -uporczywe powoływanie się na Portugalie wyraźnie widać,że marzy sie tym pojebom monopol TS na grę w internecie i bedą próbowali do tego dążyć.........aczkolwiek wy.pierdolą sie w KE to pewne ale jak napisała jedna dziennikarka "nie wierz Państwu bo ono zawsze chce Cie oszukać" .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Cokolwiek nie zrobią, nie mówimy o legalizacji gry w necie dla graczy grających w firmach zagranicznych.
Tak więc jest i będzie to nielegalne.
A w najlepszym razie i tak będzie gorzej niż jest, chociazby już przez to, że uprawnienia rozdrobnione wcześniej przez różne organy, teraz dostanie do ręki jedna słuzba - celna. Juz to moze zwiekszyc liczbe namierzonych Kowalskich.
Chociaż i tak, gdyby tylko to, to i tak będzie super.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Cokolwiek nie zrobią, nie mówimy o legalizacji gry w necie dla graczy grających w firmach zagranicznych.
Tak więc jest i będzie to nielegalne.
A w najlepszym razie i tak będzie gorzej niż jest, chociazby już przez to, że uprawnienia rozdrobnione wcześniej przez różne organy, teraz dostanie do ręki jedna słuzba - celna. Juz to moze zwiekszyc liczbe namierzonych Kowalskich.
Chociaż i tak, gdyby tylko to, to i tak będzie super. pie.rdolisz jak potłuczony  cytat z Tuska : "Jesteśmy w stanie - zarówno przepisami, jak i praktyką - przekonać firmy, które zajmują się zakładami wzajemnymi, że lepiej prowadzić biznes zgodnie z regułami, które w Polsce będą obowiązywały, niż narazić swoje działania na trwałą, permanentną nielegalność. Premier zapowiedział też, że - jeśli rząd zgodzi się na zakłady bukmacherskie w internecie - to pod bardzo twardymi rygorami. - A więc - polska domena, spółka, lub jej oddział, zarejestrowana w Polsce, co umożliwi jej opodatkowanie na rzecz polskiego fiskusa i skuteczne uniemożliwienie łączenie bukmacherki z innymi twardymi wersjami hazardu - wylicza" mowiąc tak ma na mysli głównie firmy zagraniczne  na jutro zapowiadali,że oba projekty ustaw będą dostępne i jeden poleci do notyfikacji............zobaczymy co w nim będzie bo z powyższych dokumentów nie wynika a ni polska domena ani podatki tylko notyfikacja zakazu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
I oni w to wejdą bo Tusk tak powie? Jak będą musieli płacić jakieś horendalne podatki i zrezygnowac z pokera, kasyna i gier?
Nie wierzę. Ale zobaczymy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Poza tym to nie firmy beda dzialac nielegalnie. Tylko gracze beda dzialac nielegalnie.
Firma ma w regulaminie zapisa, ze nie odpowiada za grę gosci z karjów gdzie jest to zakazane. a ich obowiazuje prawo kraju rejestracji
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
 Jakiekolwiek działania zmierzające do ograniczenia dostępu do internetu nie mogą naruszać wolności obywatelskich, muszą uwzględniać zasadę domniemania niewinności oraz prawo do prywatności. – Ta klauzula to wielkie zwycięstwo na rzecz praw i wolności obywateli UE – zaznaczyła komisarz Reding dodając, że prawo europejskie z pewnością nie będzie zawierało żadnych zapisów umożliwiających odcięcie internetu bez uprzedniego postępowania prawnego..............Założenia reformy telekomunikacyjnej w UE chyba okey 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Dla firmy liczy się konkretna rzeczywistość, a nie dywagacje. Poczekają trochę i poobserwują.
Jak im liczba graczy z Polski nie spadnie, to OK. Jak im spadnie ( bo blokady, bo obawa, bo coś tam) to się będą zastanawiać, co dalej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Generalnie ale niestety tylko teoretycznie ta niby nowa ustawa ma nieść dwa szczytne cele : 1.walka z hazardowym uzależnieniem Polaków 2.skuteczna walka z praniem brudnych pieniedzy podczas gier hazardowych on-line Jakby nie patrzeć nikt z rzadu nie przedstawił żadnych wiarygodnych danych czy wyników badań w obu tych punktach np. ile kasy Polacy wyprali w pokeroomach on-line i zakałdach bukmacherskich ilu jest uzależnionych od gry on-line albo Lotto itd. nie ma żadnych opracowań ekonomicznych dotyczących skutków finansowych tych zmnian dla budżetu a dodatkowo nagle ustawa tworzy jakiś oragan do walki z uzależnieniami...........co najsmieszniejsze nie ma o niczym takim mowy w uzasadnieniu do tej ustawy  ps. ku.rwa Donek z czym do ludu czytaj do KE 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251 |
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,7239749,Ustawa_ws__jednorekich_bandytow__ministerstwo_chce.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,7239749,Ustawa_ws__jednorekich_bandytow__ministerstwo_chce.html Ten artykuł wysmażył dziennikarz, który pojęcia nie ma o temacie, na dodatek pisze niepoprawnie logicznie, nawet kilkukrotnie w jednym akapicie. "Wszystkie internetowe kasyna, z których korzystają Polacy, będą musiały działać według polskiego prawa" Bo jak nie, to polska armia podbije Maltę  "(do tej pory wiele serwerów kasyn instalowano za granicą np. na Malcie i funkcjonowało na podstawie zagranicznych regulacji)." I po tej porze też będą funkcjonować na podstawie zagranicznych przepisów. Chyba, że zechcą się zarejestrować w Polsce. ZECHCĄ. " Z kolei firmy telekomunikacyjne zostaną zmuszone do gromadzenia i przekazywania organom państwowym danych o kasynach." Jasne, firmy telekomunikacyjne mają dane o kasynach  ( pewnie chodziło autorowi o rejestrowanie w oddzielnych bazach połączeń z wybranymi stronami, albo coś w tym stylu, ale nawet tego nie potrafi wysłowić)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
Widze jakies plakaty w STS, Milenium i Fortunie odnośnie tego ze podatek ma wejsc 50 %. Jesli wejdzie takowy od nowego miecha albo nowego roku to pytwam kto wtedy zagra w naziemnym , czy ludzie u władzy postradali zmysły ? a co z ludzmi przeciez to kilka tysiecy osob straci prace. LOL
netowe zabronić a w naziemnym zrobić 50 % podatku jakie państwo ja nie moge...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Widze jakies plakaty w STS, Milenium i Fortunie odnośnie tego ze podatek ma wejsc 50 %. Jesli wejdzie takowy od nowego miecha albo nowego roku to pytwam kto wtedy zagra w naziemnym , czy ludzie u władzy postradali zmysły ? a co z ludzmi przeciez to kilka tysiecy osob straci prace. LOL
netowe zabronić a w naziemnym zrobić 50 % podatku jakie państwo ja nie moge... sami w liście do Premiera chcieli podwyżki podatku więc dostali  ps. zauważ,ze teraz będzie podatek od ich zysku czyli zmienia się pzredmiot opodatkowaia co powinno oznaczać kuponik czysty bez podatku dla gracza więc nie narzekaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Wchodzę sobie teraz na http://www.wzbmilenium.pl/ a tam? PROTEST zobaczie sami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
próbowali się pozbyć konkurencji i ukręcili bata na siebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|