|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
Mbzyk
wytłumacz mi na czym polega twoja progresja
tzn..od jakiej stawki zaczynasz...do ilu serii grasz...czy są to tylko single....i o ile podwyższasz w razie nietrafienia...
prosze o odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28 |
Widze, ze dzis mało kto gra Texas a to wg mnie najpewniejszy typ. Ostatnio ich forma jest fantastyczna, a Kansas naprawde rzadko wygrywa dwa mecze po kolei <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Kansas City - Texas Rangers (-1.5) @ 2.25 (SportingBet)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
Mało kto gra bo mało kto wierzy w sukces Texasu.... po za tym Kansas w końcu może wygrać .... Texas wspaniale?? 3 mecze z rzedu wygrali i od razu wspaniale:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
zagrałem jeszcze w ekspekcie sesje OVERÓW
Floryda over 7 Atlanta over 8 Yankees over 9.5 Cleveland over 9
za 4 zł wyszło 51 :}
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197 |
Mało kto gra bo mało kto wierzy w sukces Texasu.... Ja wierze w ich sukces, i zagralem na nich. Dodoatkowo dalem Minesote, Yankesów i Floryde.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646 |
Mało kto gra bo mało kto wierzy w sukces Texasu.... Ja wierze w ich sukces, i zagralem na nich. Dodoatkowo dalem Minesote, Yankesów i Floryde. no to wygrałes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,903 |
a mi waschington umoczyl (:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525 |
[quote]Ja dzisiejszej nocy gram takie Trixi: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> N.Y. Yankees <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> + Minnesota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> + Baltimore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408 |
Mało kto gra bo mało kto wierzy w sukces Texasu.... Ja wierze w ich sukces, i zagralem na nich. Dodoatkowo dalem Minesote, Yankesów i Floryde. No ja tez na nich stawiaem i nie zawiedli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> - szkoda tylko że z handi nie dali rady wygrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - w ostatnim inn. stracili tego jednego punkcika...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Witam. Na dzis nie widze dobrej kombinacji debla do linii, poczekam az sie przetasuja.
Stan konta: -2j.
.. handicap .. II .. BALTIMORE ORIOLES -1.5 - 2.15 --> 3:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> FLORIDA MARLINS -1.5 - 2.60 --> 4:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> AKO: 5.59 * 2j. Malo brakowalo. Coz zagrana troche na sile, trzeba bylo poczekac i na tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Stan konta: .. linie : -1j. .. handi: -3j. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
Ale miałem fazke na typowanie wczoraj, wszystkie moje 5 typów weszło jak po maśle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> oh yeah baby !
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Dziś zagrałbym coś z tych meczy:
Floryda 1.64 4:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Atlanta 1.61 4:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Milwuakee 1.67 6:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Texas 1.61 4:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chicago C. 2.00 4:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Co o tych meczach myślicie ? No i wszystko weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka