Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#351296 24/05/2005 21:30
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Mbzyk

wytłumacz mi na czym polega twoja progresja

tzn..od jakiej stawki zaczynasz...do ilu serii grasz...czy są to tylko single....i o ile podwyższasz w razie nietrafienia...

prosze o odpowiedz

Bonus: Unibet
#351297 24/05/2005 21:34
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28
Widze, ze dzis mało kto gra Texas a to wg mnie najpewniejszy typ. Ostatnio ich forma jest fantastyczna, a Kansas naprawde rzadko wygrywa dwa mecze po kolei <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Kansas City - Texas Rangers (-1.5) @ 2.25 (SportingBet)

#351298 24/05/2005 22:04
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Mało kto gra bo mało kto wierzy w sukces Texasu....
po za tym Kansas w końcu może wygrać ....
Texas wspaniale?? 3 mecze z rzedu wygrali i od razu wspaniale:P

#351299 24/05/2005 22:44
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
zagrałem jeszcze w ekspekcie sesje OVERÓW

Floryda over 7
Atlanta over 8
Yankees over 9.5
Cleveland over 9

za 4 zł wyszło 51 :}

#351300 24/05/2005 23:17
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
mxk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
Quote
Mało kto gra bo mało kto wierzy w sukces Texasu....
Ja wierze w ich sukces, i zagralem na nich. Dodoatkowo dalem Minesote, Yankesów i Floryde.

#351301 25/05/2005 04:23
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
L
luk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Quote
Quote
Mało kto gra bo mało kto wierzy w sukces Texasu....
Ja wierze w ich sukces, i zagralem na nich. Dodoatkowo dalem Minesote, Yankesów i Floryde.

no to wygrałes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#351302 25/05/2005 06:17
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,903
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,903
a mi waschington umoczyl (:

#351303 25/05/2005 06:52
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
addict
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
[quote]Ja dzisiejszej nocy gram takie Trixi: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
N.Y. Yankees <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> + Minnesota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> + Baltimore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#351304 25/05/2005 07:05
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Quote
Quote
Mało kto gra bo mało kto wierzy w sukces Texasu....
Ja wierze w ich sukces, i zagralem na nich. Dodoatkowo dalem Minesote, Yankesów i Floryde.

No ja tez na nich stawiaem i nie zawiedli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> - szkoda tylko że z handi nie dali rady wygrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - w ostatnim inn. stracili tego jednego punkcika...

#351305 25/05/2005 07:07
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Quote
Witam.
Na dzis nie widze dobrej kombinacji debla do linii, poczekam az sie przetasuja.

Stan konta: -2j.

.. handicap .. II ..
BALTIMORE ORIOLES -1.5 - 2.15 --> 3:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
FLORIDA MARLINS -1.5 - 2.60 --> 4:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
AKO: 5.59 * 2j.
Malo brakowalo. Coz zagrana troche na sile, trzeba bylo poczekac i na tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Stan konta:
.. linie : -1j.
.. handi: -3j.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#351306 25/05/2005 09:34
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
Ale miałem fazke na typowanie wczoraj, wszystkie moje 5 typów weszło jak po maśle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> oh yeah baby !

#351307 25/05/2005 13:55
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Dziś zagrałbym coś z tych meczy:

Floryda 1.64 4:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Atlanta 1.61 4:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Milwuakee 1.67 6:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Texas 1.61 4:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Chicago C. 2.00 4:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Co o tych meczach myślicie ?
No i wszystko weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, Lukasz111, $-man, rafal08, alfa, burbon, Sensei, forty, aker, ANZELMO), 2,806 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,553
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1