Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Ray Whitney kolejnym który opuścił mecz z powodu urazu smile grin
Do kolekcji brakuje mi kontuzji któregoś z bramkarzy, najlepiej obu wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Nie sądziłem, że ktoś mnie przebije, a jednak...

Vader:


Gagne, Oduya, Horcoff, Jovanovski, Giguere, Ward, Hossa.

U mnie ledwie 5 teraz wink

Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
A Ty jeszcze chciałeś trejdować ze mną wink

Ja powoli nie mam kim grać a Ty chciałeś ode mnie zdrowego Blake'a grin

Takim szpitalem a udało mi się ograć Sebe tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jeszcze w srodku tygodnia przegrywalem 0-12 a kolejke zakonczylem zwyciestwem 11-1 ooo
Licze, ze zawodnicy utrzymaja forme i zlejamy Bankiersa wink
Paradoksalnie przystepuje do kolejki oslabiony, bo moj nowy nabytek moze nie wrocic przed swietami frown


Lupus 11
Baqu Baqu Squad 1
#
Gobel Miners 6
Bankier$ Kamasutra 8
#
Bzyku's Killers 5
Marian Team 7
#
Vader LightningStars 8
Vonseb Razors 5
#
Popons 6
Frozen Ghosts 7
#
Rudzik's Ice Tigers 10
g00niek red wings 2
#
Fro Pens 3
Igorynka Bubbles 10

[Linked Image]

Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
Jako, że moja drużyna (LightiningStars) ciągle ma ogromne kłopoty zdrowotne (cholera ja sam od tygodnia mam problem z naderwanym mięśniem dwugłowym frown ) jestem zmuszony do jakiś trejdów.

Jeśli ktoś jest zainteresowany uczciwą (lub bardziej uczciwą dla mnie tongue ) wymianą to zapraszam do "negocjacji".

Szukam kogoś na RW, D.
Oddać mogę Ponikarovskigo (LW), Lucica (LW)- ma IR ale: Milan Lucic (broken finger) is expected to return to the Bruins lineup next Thursday, according to the Boston Herald..
Simona Gagne- jak ktoś się skusi bo tn wróci dopiero za kilka tygodni...
Ze zdrowych móglbym jeszcze oddać Blake'a (LW) lub Pennera (LW) ale nie za jakiegoś "ogórka".

PW tutaj mi nie wyślecie.
Ale jak w temacie ktoś się odezwie to ja pierwszy do Was napisze na PW wink
Najszybciej podbić na GG. "Normalnego" GG nie będę tutaj podawał (jak ktoś ma to śmiało pisać) ale podam "testowe GG": 356659.

Prowadzę zaawansowane rozmowy w sprawie trade'u na wielu frontach. Więc kto pierwszy ten lepszy laugh

Drużyna LightningStars czeka na oferty gwizdek

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
za nami 6 kolejka, były w niej trzy pogromy: Lupus, Gobel Miners i Marian Team nie pozostawili złudzeń swoim rywalom wygrywając odpowiednio 10:2,11:1,10:2, na pozycji lidera nie nastąpiła zmiana wciąż panuje Rudzik's Ice Tigers, z kolei na drugim biegunie miejsce Baqu zajął Bzyku smile


Marian Team 10
Igorynka Bubbles 2
#
Gobel Miners 11
Vader LightningStars 1
#
Lupus 10
Bankier$ Kamasutra 2
#
Bzyku's Killers 4
Baqu Baqu Squad 9
#
Popons 4
Vonseb Razors 8
#
Rudzik's Ice Tigers 7
Frozen Ghosts 5
#
Fro Pens 5
g00niek red wings 8



[Linked Image]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
7 kolejka

Lupus 6
Vader LightningStars 5
#
Gobel Miners 8
Popons 5
#
Bzyku's Killers 7
Bankier$ Kamasutra 6
#
Marian Team 9
Baqu Baqu Squad 3
#
Rudzik's Ice Tigers 3
Vonseb Razors 8
#
Fro Pens 5
Frozen Ghosts 7
#
g00niek red wings 6
Igorynka Bubbles 7

I boom smile

[Linked Image]

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Przejrzałem dziś składy graczy.
3 osoby (w tym ja) grają 3 obrońcami mimo, że miejsc jest aż 4.
3 graczy ma jednego dodatkowego obrońce na zmiany. Kilku chomikuje D na IR. Jak widać pozycję D zmieniają tylko 3 osoby w lidze.
Większość osób ma po 3-4 Centrów.
Może warto pomyśleć w przyszłości żeby zmniejszyć liczbę obrońców z 4 do 3? A np. Centrów zwiększyć z 2 do 3?

Luźna taka propozycja wink

Dołączył: Oct 2007
Posty: 901
U
u Offline
old hand
u
old hand
U Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 901
Dzień dobry Vader.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
# Week 15


[Linked Image]


[Linked Image]


Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
Przyjmę dobrego bramkarza - do oddania praktycznie każdy, z tym, że wartość obu zawodników ma być porównywalna. Rozsądne oferty będą rozważane i akceptowane wink

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Mogę oddać któregoś mojego bramkarza. Ostatnio dobrałem sobie DiPietro więc mam jednego ponad stan.

Wymiana w grę wchodzi tylko na zasadzie G->D.

Chociaż w tej lidze dojść do porozumienia z tradem to ciężki temat...
Jedynie sensowną rozmowę podjął Fro ze mną.
Kilka osób nawet nie napisało przysłowiowego spadaj... smirk

PM mam bloka więc nie napiszesz do mnie, jak chcesz wymianę to startuj z propozycją od razu. Pomyślimy tongue

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Ja chętnie oddam Afinogenova (RW) na obrońcę (D).

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
To sobie wymieniłem zawodnika puke
Zaraz po transferze kontuzja. Początkowo był tylko "DTD", myślałem, że po olimpiadzie wróci do gry, tymczasem:

Cam Ward – kontuzja „górnych partii ciała”, przewidywany powrót: wyłączony z gry na czas nieokreślony.

Jak psu w d.pe laugh

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
To był mój trejd życia laugh

Jeszcze wymiana "wisiała" a Ward już był połamany.
Przed IO patrzyłem jakie rokowania to miał, że raczej out of season.

Kaberle coś trochę słabiej teraz gra smirk
Sam wybrałeś Warda- ja pisałem, że można brać każdego byle transfer był "uczciwy" wink

Ale chyba i tak nieźle na tym wyszedłem.
DiPietro jednak połamał się... z niego to już chyba nigdy nic nie będzie. Od lat ciągle połamany...

PO coraz bliżej... tyle, że nie dla mnie crazy

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
hokej Końcowa tabela sezonu zasadniczego FANTASY NHL 2009/10:

[Linked Image]

hokej pary Play Off:

[Linked Image]

gratuluje wszystkim, którzy awansowali do najwyższej fazy rozgrywek aplauz ja wraz z Bankier$ byliśmy przez cały sezon czerwonymi latarniami... co chluby nie przynosi... smirk cóż... trzeba żyć nadzieją na lepszy przyszły sezon... a nuż zostaniemy rewelacją rozgrywek jakim obecnie jest Phoenix ? powodzenia w play offach i niech trzeszczą kości ! boks

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
Rzutem na taśmę udało mi się zająć 2 pozycję hura Tym samym, pewne jest, że gorszej pozycji niż w zeszłym sezonie nie zajmę. No i ewentualne spotkanie z tegorocznym dominatorem - Lupusem dopiero w finale tongue

A gdyby tak jeszcze ten nieszczęsny Ward wrócił do gry byłoby pięknie..

Powodzenia wszystkim piwo

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
wypadałoby podsumować Fantasy NHL smile

wygrał Rudzik,który w finale pokonał najlepszy zespół sezonu zasadniczego Lupus, a więc można rzec mieliśmy finał marzeń (dwie najwyżej sklasyfikowane drużyny po I części rozgrywek. Na najniższym miejscu podium stanął Fro i jego Pens którzy pokonali 8:3 Vonseb Razors! O moim debiucie, nie wspomnę- na początku było dobrze, a skończyło się... szkoda gadać laugh ale też muszę się pochwalić i napisać że wygrałem inną ligę NHL (grając z obcokrajowcami) wink choć po sezonie zasadniczym byłem dopiero 5 tongue


[Linked Image]

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (forty, ANZELMO, Lukasz111, betowiec, JelineK), 1,864 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,332
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1