|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Ray Whitney kolejnym który opuścił mecz z powodu urazu  Do kolekcji brakuje mi kontuzji któregoś z bramkarzy, najlepiej obu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Nie sądziłem, że ktoś mnie przebije, a jednak... Vader: Gagne, Oduya, Horcoff, Jovanovski, Giguere, Ward, Hossa. U mnie ledwie 5 teraz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436 |
A Ty jeszcze chciałeś trejdować ze mną  Ja powoli nie mam kim grać a Ty chciałeś ode mnie zdrowego Blake'a  Takim szpitalem a udało mi się ograć Sebe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Jeszcze w srodku tygodnia przegrywalem 0-12 a kolejke zakonczylem zwyciestwem 11-1  Licze, ze zawodnicy utrzymaja forme i zlejamy Bankiersa  Paradoksalnie przystepuje do kolejki oslabiony, bo moj nowy nabytek moze nie wrocic przed swietami Lupus 11 Baqu Baqu Squad 1 # Gobel Miners 6 Bankier$ Kamasutra 8# Bzyku's Killers 5 Marian Team 7# Vader LightningStars 8 Vonseb Razors 5 # Popons 6 Frozen Ghosts 7# Rudzik's Ice Tigers 10 g00niek red wings 2 # Fro Pens 3 Igorynka Bubbles 10[ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436 |
Jako, że moja drużyna (LightiningStars) ciągle ma ogromne kłopoty zdrowotne (cholera ja sam od tygodnia mam problem z naderwanym mięśniem dwugłowym  ) jestem zmuszony do jakiś trejdów. Jeśli ktoś jest zainteresowany uczciwą (lub bardziej uczciwą dla mnie  ) wymianą to zapraszam do "negocjacji". Szukam kogoś na RW, D. Oddać mogę Ponikarovskigo (LW), Lucica (LW)- ma IR ale: Milan Lucic (broken finger) is expected to return to the Bruins lineup next Thursday, according to the Boston Herald.. Simona Gagne- jak ktoś się skusi bo tn wróci dopiero za kilka tygodni... Ze zdrowych móglbym jeszcze oddać Blake'a (LW) lub Pennera (LW) ale nie za jakiegoś "ogórka". PW tutaj mi nie wyślecie. Ale jak w temacie ktoś się odezwie to ja pierwszy do Was napisze na PW  Najszybciej podbić na GG. "Normalnego" GG nie będę tutaj podawał (jak ktoś ma to śmiało pisać) ale podam "testowe GG": 356659. Prowadzę zaawansowane rozmowy w sprawie trade'u na wielu frontach. Więc kto pierwszy ten lepszy  Drużyna LightningStars czeka na oferty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
za nami 6 kolejka, były w niej trzy pogromy: Lupus, Gobel Miners i Marian Team nie pozostawili złudzeń swoim rywalom wygrywając odpowiednio 10:2,11:1,10:2, na pozycji lidera nie nastąpiła zmiana wciąż panuje Rudzik's Ice Tigers, z kolei na drugim biegunie miejsce Baqu zajął Bzyku Marian Team 10 Igorynka Bubbles 2 # Gobel Miners 11 Vader LightningStars 1 # Lupus 10 Bankier$ Kamasutra 2 # Bzyku's Killers 4 Baqu Baqu Squad 9 # Popons 4 Vonseb Razors 8 # Rudzik's Ice Tigers 7 Frozen Ghosts 5 # Fro Pens 5 g00niek red wings 8 [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
7 kolejka Lupus 6 Vader LightningStars 5 # Gobel Miners 8 Popons 5 # Bzyku's Killers 7 Bankier$ Kamasutra 6 # Marian Team 9 Baqu Baqu Squad 3 # Rudzik's Ice Tigers 3 Vonseb Razors 8# Fro Pens 5 Frozen Ghosts 7# g00niek red wings 6 Igorynka Bubbles 7 I boom  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Przejrzałem dziś składy graczy. 3 osoby (w tym ja) grają 3 obrońcami mimo, że miejsc jest aż 4. 3 graczy ma jednego dodatkowego obrońce na zmiany. Kilku chomikuje D na IR. Jak widać pozycję D zmieniają tylko 3 osoby w lidze. Większość osób ma po 3-4 Centrów. Może warto pomyśleć w przyszłości żeby zmniejszyć liczbę obrońców z 4 do 3? A np. Centrów zwiększyć z 2 do 3? Luźna taka propozycja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 901
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 901 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467 |
Przyjmę dobrego bramkarza - do oddania praktycznie każdy, z tym, że wartość obu zawodników ma być porównywalna. Rozsądne oferty będą rozważane i akceptowane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Mogę oddać któregoś mojego bramkarza. Ostatnio dobrałem sobie DiPietro więc mam jednego ponad stan. Wymiana w grę wchodzi tylko na zasadzie G->D. Chociaż w tej lidze dojść do porozumienia z tradem to ciężki temat... Jedynie sensowną rozmowę podjął Fro ze mną. Kilka osób nawet nie napisało przysłowiowego spadaj... PM mam bloka więc nie napiszesz do mnie, jak chcesz wymianę to startuj z propozycją od razu. Pomyślimy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Ja chętnie oddam Afinogenova (RW) na obrońcę (D).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467 |
To sobie wymieniłem zawodnika  Zaraz po transferze kontuzja. Początkowo był tylko "DTD", myślałem, że po olimpiadzie wróci do gry, tymczasem: Cam Ward – kontuzja „górnych partii ciała”, przewidywany powrót: wyłączony z gry na czas nieokreślony. Jak psu w d.pe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
To był mój trejd życia  Jeszcze wymiana "wisiała" a Ward już był połamany. Przed IO patrzyłem jakie rokowania to miał, że raczej out of season. Kaberle coś trochę słabiej teraz gra  Sam wybrałeś Warda- ja pisałem, że można brać każdego byle transfer był "uczciwy"  Ale chyba i tak nieźle na tym wyszedłem. DiPietro jednak połamał się... z niego to już chyba nigdy nic nie będzie. Od lat ciągle połamany... PO coraz bliżej... tyle, że nie dla mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Końcowa tabela sezonu zasadniczego FANTASY NHL 2009/10:[ Linked Image] pary Play Off:[ Linked Image] gratuluje wszystkim, którzy awansowali do najwyższej fazy rozgrywek ja wraz z Bankier$ byliśmy przez cały sezon czerwonymi latarniami... co chluby nie przynosi... cóż... trzeba żyć nadzieją na lepszy przyszły sezon... a nuż zostaniemy rewelacją rozgrywek jakim obecnie jest Phoenix ? powodzenia w play offach i niech trzeszczą kości ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467 |
Rzutem na taśmę udało mi się zająć 2 pozycję  Tym samym, pewne jest, że gorszej pozycji niż w zeszłym sezonie nie zajmę. No i ewentualne spotkanie z tegorocznym dominatorem - Lupusem dopiero w finale  A gdyby tak jeszcze ten nieszczęsny Ward wrócił do gry byłoby pięknie.. Powodzenia wszystkim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
wypadałoby podsumować Fantasy NHL  wygrał Rudzik,który w finale pokonał najlepszy zespół sezonu zasadniczego Lupus, a więc można rzec mieliśmy finał marzeń (dwie najwyżej sklasyfikowane drużyny po I części rozgrywek. Na najniższym miejscu podium stanął Fro i jego Pens którzy pokonali 8:3 Vonseb Razors! O moim debiucie, nie wspomnę- na początku było dobrze, a skończyło się... szkoda gadać  ale też muszę się pochwalić i napisać że wygrałem inną ligę NHL (grając z obcokrajowcami)  choć po sezonie zasadniczym byłem dopiero 5  [ Linked Image]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|