|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 185
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 185 |
wie ktoś może do której jest otwarty sts w soboty bo dawno nie byłem i nie pamietam już
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
jesli sie nie myle to do 14:30
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 185
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 185 |
kurcze to nie zdąże dzieki pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
mam pytanie do kogos kto wygrał TV albo DVD w konkursie,czy odbiorze nagród trzeba podac swoje dane?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
mam pytanie do kogos kto wygrał TV albo DVD w konkursie,czy odbiorze nagród trzeba podac swoje dane? w moim przypadku trzeba bylo, kolektura w zabrzu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
w tej edycji konkursu sts udalo mi sie wygrac DVD <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> i tu mam pytanie do osob ktore takowe DVD juz wygrali, bo chcialbym wiedziec cze te DVD jest wogole zdatne i czy sie nadaje czy to jest raczej takie "DVD z biedronki" ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752 |
mam pytanie do kogos kto wygrał TV albo DVD w konkursie,czy odbiorze nagród trzeba podac swoje dane? tak musisz podac czyli musisz miec dokument tozsamosci i naturalnie karte ale to chyba nie jest problem. chyba,ze chcesz pozostac gallem anonimem ale wtedy nagroda pozostaje w punkcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2 |
Witam Mam takie pytanie zwiazane z tym konkursem w STS.Jako to jest ze na zakonczenie konkursu zająłem drugie miejsce na liscie w punkcie (Białystok5) i w rankingu punktów na stronie internetowej a kobieta tam pracująca mowi ze system jej pokazuje ze nic mi sie nie należy.Może ktos miał podobny problem ? albo wie dlaczego tak jest.Pisałem do STS ale do tej pory nie mam odpowiedzi. Pozdrawiam Olssen
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
mam pytanie do kogos kto wygrał TV albo DVD w konkursie,czy odbiorze nagród trzeba podac swoje dane? tak musisz podac czyli musisz miec dokument tozsamosci i naturalnie karte ale to chyba nie jest problem. chyba,ze chcesz pozostac gallem anonimem ale wtedy nagroda pozostaje w punkcie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> taa dziubnałem goscowi karte i boje sie ze mnie dopadną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> nie no a tak serio mówiac to chodzi o to ze w tym punktcie za duzo nie gram i moge podstawic jakas osobe,no i u "siebie",gdzie mnie znaju zgarnac ewntualnie cos raz jeszcze
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
w tej edycji konkursu sts udalo mi sie wygrac DVD <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> i tu mam pytanie do osob ktore takowe DVD juz wygrali, bo chcialbym wiedziec cze te DVD jest wogole zdatne i czy sie nadaje czy to jest raczej takie "DVD z biedronki" ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> W poprzedniej edycji dostalem DVD LG DVX9800 warte wtedy 350 zl (hypernowa) teraz widzialem przywiezli TV i DVD Grundiga
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
witam
jaki jest limit pieniezny na mecz singlowy- jeden mecz na kuponie?
od jakiej kwoty wygranej naliczaja ten podatek 10% i czy trzeba pozniej wpiysywac to jeszcze do pitow czy innych pierdol na koniec roku? Cyz US wystarczy pokazac - wyciagi z wygranych i nie trzeba jeszcze raz opodatkowywac.
ktos wie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
Pewnie tak. Lokalne zamkniete tylko 25.12.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
U mnie wisialo ogloszenie ze przez dwa dni zamkniety lokal, tylko niepamietam czy sob-nie, czy nie-pon a trzeciego dnia otwarty jak w niedziele
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
W wigilie chcesz miec otwart sts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. W niedziele tez zamkniety. W 2 dzien Swiat w poniedzialek od 10-14!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
W wigilie chcesz miec otwart sts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. W niedziele tez zamkniety. W 2 dzien Swiat w poniedzialek od 10-14! toto mix otwarty Wigilia to przeciez pracujacy dzien jest wiec nie wiem czym jest spowodowana twoja radosc
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
w tej edycji konkursu sts udalo mi sie wygrac DVD <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> i tu mam pytanie do osob ktore takowe DVD juz wygrali, bo chcialbym wiedziec cze te DVD jest wogole zdatne i czy sie nadaje czy to jest raczej takie "DVD z biedronki" ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> W poprzedniej edycji dostalem DVD LG DVX9800 warte wtedy 350 zl (hypernowa) teraz widzialem przywiezli TV i DVD Grundiga A w tej edycji rozdawali DVD Grundig model GDP 1550, z grubsza to DVD jest troche porażkowe bo nie obsluguje DivX <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale lepsze takie niz zadne bo na dobra sprawe prawie za darmo a pod gwiazdke jak znalazł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
W wigilie chcesz miec otwart sts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. W niedziele tez zamkniety. W 2 dzien Swiat w poniedzialek od 10-14! toto mix otwarty Wigilia to przeciez pracujacy dzien jest wiec nie wiem czym jest spowodowana twoja radosc Totomix to jedyna firma, ktora ma otwarte w dni swiateczne. Sts i Profesjonal pozamykane. Millenium nie wiem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
Sorki ale ty nie odrozniasz Wigili od Swiat. Toto w pierwszy dzien swiat tez jest zamkniety.
|
|
|
Link skopiowany do schowka