Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#351808 12/09/2005 13:10
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
można

Bonus: Unibet
#351809 01/10/2005 09:30
Dołączył: Aug 2005
Posty: 185
W
member
member
W Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 185
wie ktoś może do której jest otwarty sts w soboty bo dawno nie byłem i nie pamietam już

#351810 01/10/2005 09:50
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
jesli sie nie myle to do 14:30

#351811 01/10/2005 09:52
Dołączył: Aug 2005
Posty: 185
W
member
member
W Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 185
kurcze to nie zdąże
dzieki pozdro

#351812 13/12/2005 12:46
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
mam pytanie do kogos kto wygrał TV albo DVD w konkursie,czy odbiorze nagród trzeba podac swoje dane?

#351813 13/12/2005 13:59
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
mam pytanie do kogos kto wygrał TV albo DVD w konkursie,czy odbiorze nagród trzeba podac swoje dane?

w moim przypadku trzeba bylo, kolektura w zabrzu

#351814 13/12/2005 15:17
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
w tej edycji konkursu sts udalo mi sie wygrac DVD <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
i tu mam pytanie do osob ktore takowe DVD juz wygrali, bo chcialbym wiedziec cze te DVD jest wogole zdatne i czy sie nadaje czy to jest raczej takie "DVD z biedronki" ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#351815 13/12/2005 15:25
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
Quote
mam pytanie do kogos kto wygrał TV albo DVD w konkursie,czy odbiorze nagród trzeba podac swoje dane?

tak musisz podac czyli musisz miec dokument tozsamosci i naturalnie karte ale to chyba nie jest problem.
chyba,ze chcesz pozostac gallem anonimem ale wtedy nagroda pozostaje w punkcie.

#351816 16/12/2005 15:43
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2
O
stranger
stranger
O Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2
Witam
Mam takie pytanie zwiazane z tym konkursem w STS.Jako to jest ze na zakonczenie konkursu zająłem drugie miejsce na liscie w punkcie (Białystok5) i w rankingu punktów na stronie internetowej a kobieta tam pracująca mowi ze system jej pokazuje ze nic mi sie nie należy.Może ktos miał podobny problem ? albo wie dlaczego tak jest.Pisałem do STS ale do tej pory nie mam odpowiedzi.
Pozdrawiam Olssen

#351817 16/12/2005 16:03
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Quote
Quote
mam pytanie do kogos kto wygrał TV albo DVD w konkursie,czy odbiorze nagród trzeba podac swoje dane?

tak musisz podac czyli musisz miec dokument tozsamosci i naturalnie karte ale to chyba nie jest problem.
chyba,ze chcesz pozostac gallem anonimem ale wtedy nagroda pozostaje w punkcie.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> taa dziubnałem goscowi karte i boje sie ze mnie dopadną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
nie no a tak serio mówiac to chodzi o to ze w tym punktcie za duzo nie gram i moge podstawic jakas osobe,no i u "siebie",gdzie mnie znaju zgarnac ewntualnie cos raz jeszcze

#351818 16/12/2005 16:33
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
w tej edycji konkursu sts udalo mi sie wygrac DVD <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
i tu mam pytanie do osob ktore takowe DVD juz wygrali, bo chcialbym wiedziec cze te DVD jest wogole zdatne i czy sie nadaje czy to jest raczej takie "DVD z biedronki" ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

W poprzedniej edycji dostalem DVD LG DVX9800 warte wtedy 350 zl (hypernowa) teraz widzialem przywiezli TV i DVD Grundiga

#351819 16/12/2005 20:17
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
witam

jaki jest limit pieniezny na mecz singlowy- jeden mecz na kuponie?

od jakiej kwoty wygranej naliczaja ten podatek 10% i czy trzeba pozniej wpiysywac to jeszcze do pitow czy innych pierdol na koniec roku? Cyz US wystarczy pokazac - wyciagi z wygranych i nie trzeba jeszcze raz opodatkowywac.

ktos wie?

#351820 23/12/2005 12:51
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
J
member
member
J Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
Otwarty jutro STS?

#351821 23/12/2005 12:53
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Pewnie tak.
Lokalne zamkniete tylko 25.12.

#351822 23/12/2005 13:00
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
U mnie wisialo ogloszenie ze przez dwa dni zamkniety lokal, tylko niepamietam czy sob-nie, czy nie-pon a trzeciego dnia otwarty jak w niedziele

#351823 23/12/2005 13:00
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Otwarty jutro STS?

W wigilie chcesz miec otwart sts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. W niedziele tez zamkniety. W 2 dzien Swiat w poniedzialek od 10-14!

#351824 23/12/2005 13:08
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Quote
Quote
Otwarty jutro STS?

W wigilie chcesz miec otwart sts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. W niedziele tez zamkniety. W 2 dzien Swiat w poniedzialek od 10-14!
toto mix otwarty
Wigilia to przeciez pracujacy dzien jest wiec nie wiem czym jest spowodowana twoja radosc

#351825 23/12/2005 13:22
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Quote
Quote
w tej edycji konkursu sts udalo mi sie wygrac DVD <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
i tu mam pytanie do osob ktore takowe DVD juz wygrali, bo chcialbym wiedziec cze te DVD jest wogole zdatne i czy sie nadaje czy to jest raczej takie "DVD z biedronki" ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

W poprzedniej edycji dostalem DVD LG DVX9800 warte wtedy 350 zl (hypernowa) teraz widzialem przywiezli TV i DVD Grundiga

A w tej edycji rozdawali DVD Grundig model GDP 1550, z grubsza to DVD jest troche porażkowe bo nie obsluguje DivX <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale lepsze takie niz zadne bo na dobra sprawe prawie za darmo a pod gwiazdke jak znalazł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#351826 23/12/2005 13:22
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Quote
Quote
Otwarty jutro STS?

W wigilie chcesz miec otwart sts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. W niedziele tez zamkniety. W 2 dzien Swiat w poniedzialek od 10-14!
toto mix otwarty
Wigilia to przeciez pracujacy dzien jest wiec nie wiem czym jest spowodowana twoja radosc

Totomix to jedyna firma, ktora ma otwarte w dni swiateczne. Sts i Profesjonal pozamykane. Millenium nie wiem...

#351827 23/12/2005 13:30
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Sorki ale ty nie odrozniasz Wigili od Swiat.
Toto w pierwszy dzien swiat tez jest zamkniety.

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, aker, kamel), 2,797 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1