Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 116 z 149 1 2 114 115 116 117 118 148 149
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Ehh chodzi o to że jesli cos takiego czlowieka dotyka to zupelnie inaczej patrzy na nie ktore sprawy. Bo jesli sobie pomysle ze taka ustawe wprowadzono by z 3 lata wczesniej i tej maszyny tam by nie bylo to moj przyjaciel ciagle by pisal mi eski z pytaniem czy idziemy pograc w bilarda to mnie ciarki przechodza frown

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by popik
Ehh chodzi o to że jesli cos takiego czlowieka dotyka to zupelnie inaczej patrzy na nie ktore sprawy. Bo jesli sobie pomysle ze taka ustawe wprowadzono by z 3 lata wczesniej i tej maszyny tam by nie bylo to moj przyjaciel ciagle by pisal mi eski z pytaniem czy idziemy pograc w bilarda to mnie ciarki przechodza frown

idż Swe żale wylewać w temacie do tego przeznaczonym grin

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
A ilu już przez Tuska się powiesiło.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by z o R r o
A ilu już przez Tuska się powiesiło.

laugh piwo

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by z o R r o
A ilu już przez Tuska się powiesiło.

laugh piwo

Zawod miłosny?? laugh

PS> nie moze być...zostalem odbanowany wink

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Originally Posted by Rysio Ochudzki
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by z o R r o
A ilu już przez Tuska się powiesiło.

laugh piwo

Zawod miłosny?? laugh

PS> nie moze być...zostalem odbanowany wink

Za co Cię zbanowali?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
nie odwzajemialem uczucia jakim daży mnie (Nas Wszystkich) Slońce Peru, Nasz umiłowany Wodz

PS. Co nie Conrad wink ,ale w ramach naprawy swoich błedów będe teraz od bladego switu wychwalał pod niebiosa Naszego kochanego Donia i jego mistrzowskie decyzje hura Niech mam zyje prezes sto lat hura hura

Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by popik
Ehh chodzi o to że jesli cos takiego czlowieka dotyka to zupelnie inaczej patrzy na nie ktore sprawy. Bo jesli sobie pomysle ze taka ustawe wprowadzono by z 3 lata wczesniej i tej maszyny tam by nie bylo to moj przyjaciel ciagle by pisal mi eski z pytaniem czy idziemy pograc w bilarda to mnie ciarki przechodza frown

idż Swe żale wylewać w temacie do tego przeznaczonym grin

Jeju, jaki Ty jestes głupi człowieku...ogarnij się

Dołączył: Sep 2009
Posty: 32
V
newbie
newbie
V Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 32
Originally Posted by Komentator
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by popik
Ehh chodzi o to że jesli cos takiego czlowieka dotyka to zupelnie inaczej patrzy na nie ktore sprawy. Bo jesli sobie pomysle ze taka ustawe wprowadzono by z 3 lata wczesniej i tej maszyny tam by nie bylo to moj przyjaciel ciagle by pisal mi eski z pytaniem czy idziemy pograc w bilarda to mnie ciarki przechodza frown

idż Swe żale wylewać w temacie do tego przeznaczonym grin

Jeju, jaki Ty jestes głupi człowieku...ogarnij się


ja dla równowagi podam inny przykład ale 100% autentyczny znajomy dzieki wygranym z zakładów opłacił mamie operacje bez ktorej nie przeżyła by a której nasze kochane państwo nie bylo wstanie szybko przeprowadzić i niech mi nikt nie mówi ze państwo ma obowiązek leczyć w sprawach zagrażających zycie bo tam tez sa lepsi i gorsi i moze ten przypadek by sie inaczej potoczył ale nie każdy jest równy

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Komentator
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by popik
Ehh chodzi o to że jesli cos takiego czlowieka dotyka to zupelnie inaczej patrzy na nie ktore sprawy. Bo jesli sobie pomysle ze taka ustawe wprowadzono by z 3 lata wczesniej i tej maszyny tam by nie bylo to moj przyjaciel ciagle by pisal mi eski z pytaniem czy idziemy pograc w bilarda to mnie ciarki przechodza frown

idż Swe żale wylewać w temacie do tego przeznaczonym grin

Jeju, jaki Ty jestes głupi człowieku...ogarnij się

głupiego to sobie poszukaj w lustrze cool

ps.powiem krótko
w każdym temacie na forum obowiązuja te same zasady więc albo piszecie na temat albo wyp.ierdalać grin

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by popik
Precz z maszynami !

To mi się akurat bardzo podoba, że wreszcie ktoś się zabrał za te gówno. piwo

Natomiast co do obecnej ustawy to nic ona nie zmienia dla nas, tyle było krzyku i hałasu o nic. A co do stron bukmacherskich to KE nie pozwoli na blokowanie ich bo cel jest wiadomy - sprzyjanie polskim firmom bukmacherskim.

Wszystko się od początku rozchodziło o to czy rząd będzie szedł na pełny szlaban nie patrząc na prawo europejskie (model mafijny... czyli włoski) czy jednak będzie respektował zasady panujące w UE. Na szczęście wybrano ten drugi wariant. pogodnie

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by suplik
Conrad: i co teraz zrobisz w ziazku z ta ustawą?

Ja? smile Mnie ta ustawa akurat nie dotyczy w żadnym stopniu.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Panowie, przeczytajcie ta ustawe. Nie ma w niej mowy o internecie. Nie ma w niej mowy o kontroli przelewow z zagranicy. Zreszta sama ustawa pojdzie (po podpisaniu) do Trybunalu Konstytucyjnego. I moze byc roznie, bo jak cos sie pisze na kolanie to nie moze byc dobre.
Co do tej nowelizacji o internecie to bedzie ciezko im ja przeforsowac. Przeciwko beda tez Ci, ktorzy sa wrogami wszelkich ograniczen internetu. A takich jest sporo. Mozliwe tez, ze wkrotce o niej zapomna i zajma sie innym pierdolami. Poza tym nie sadze, zeby nasze "madrale" napisaly cos co KE przyjmie.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by CarlosMarc
Panowie, przeczytajcie ta ustawe. Nie ma w niej mowy o internecie. Nie ma w niej mowy o kontroli przelewow z zagranicy. Zreszta sama ustawa pojdzie (po podpisaniu) do Trybunalu Konstytucyjnego. I moze byc roznie, bo jak cos sie pisze na kolanie to nie moze byc dobre.

to najgłupsza rzecz jaką moze zrobić obecny PseudoPrezydent wink
gdyż,wtedy ustawa wchodzi w życie w całości,procedura przed Trybunałem trwa minimum rok a po wyroku albo zostaje wuyrzucona do kosza w całości lub w częściach które wskaże TK co spowoduje duże odszkodowania i perturbacje prawne
albo TK stwierdzi,że jest okey.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 19
I
stranger
stranger
I Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 19
https://docs.google.com/a/legeartis...00ZTAwLWIzODUtMzA2N2ViZWVlYjM4&hl=pl

to co powiecie o tym?
...
2) w art. 14 ust. 3 otrzymuje brzmienie:
„3. Przyjmowanie zakładów wzajemnych dozwolone jest – stosownie do udzielonego
zezwolenia – wyłącznie w punktach przyjmowania zakładów wzajemnych lub przez
sieć Internet.”;

i


...
Art. 15d. 1. W przypadku urządzania zakładów wzajemnych przez sieć Internet,
urządzenia przetwarzające i przechowujące informacje oraz dane dotyczące tych
zakładów wzajemnych, a także ich uczestników, powinny być zainstalowane i
przechowywane na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
2. Podmiot urządzający zakłady wzajemne przez sieć Internet może wykorzystywać
do ich urządzania wyłącznie stronę internetową, której krajowa domena najwyższego
poziomu jest przypisana do polskich stron internetowych.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
Originally Posted by irhael
https://docs.google.com/a/legeartis...00ZTAwLWIzODUtMzA2N2ViZWVlYjM4&hl=pl

to co powiecie o tym?
...
2) w art. 14 ust. 3 otrzymuje brzmienie:
„3. Przyjmowanie zakładów wzajemnych dozwolone jest – stosownie do udzielonego
zezwolenia – wyłącznie w punktach przyjmowania zakładów wzajemnych lub przez
sieć Internet.”;

i


...
Art. 15d. 1. W przypadku urządzania zakładów wzajemnych przez sieć Internet,
urządzenia przetwarzające i przechowujące informacje oraz dane dotyczące tych
zakładów wzajemnych, a także ich uczestników, powinny być zainstalowane i
przechowywane na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
2. Podmiot urządzający zakłady wzajemne przez sieć Internet może wykorzystywać
do ich urządzania wyłącznie stronę internetową, której krajowa domena najwyższego
poziomu jest przypisana do polskich stron internetowych.
A co mamy powiedzieć? Że żenada do kwadratu?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
Originally Posted by z o R r o
Margines zbojkotował Betfair a loserzy dalej grają i dobrze się mają.


Jestem trochę nie w temacie. Wyjaśnicie mi o co chodzi w tym zdaniu? Dlaczego jest/był bojkot Betfair? Przez Premium Charge?

Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Originally Posted by AGASSI
to najgłupsza rzecz jaką moze zrobić obecny PseudoPrezydent wink
gdyż,wtedy ustawa wchodzi w życie w całości,procedura przed Trybunałem trwa minimum rok a po wyroku albo zostaje wuyrzucona do kosza w całości lub w częściach które wskaże TK co spowoduje duże odszkodowania i perturbacje prawne albo TK stwierdzi,że jest okey.

Masz racje, ale to by byla nie pierwsza taka ustawa. Jak bylo np. z akcyza na uzywane auta. Kazdy wiedzial, ze to jest niezgodne z prawem UE. Bo czemu niby Polak ma sobie tanio kupic kilkuletnie auto. Niech idzie do salonu i kupi nowe.
Ale to by bylo dobre, bo moze sie okazac, ze chca pozniej nowelizowac cos co musza zmienic i zabawa zacznie sie od poczatku.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
"Jednym z pomysłów Platformy na wyjście z kryzysu po ujawnieniu afery hazardowej, w wyniku której teki ministrów straciło sześciu polityków tej partii, było uchwalenie w błyskawicznym tempie nowej ustawy hazardowej. Ustawa, która czeka już tylko na podpis prezydenta, jest korzystna dla Casinos Poland.
Nowe prawo przewiduje bowiem, że z polskich ulic znikną automaty do gry. Ustawa pozwoli stawiać je tylko w kasynach. Beneficjentami nowego prawa będą potentaci na tym rynku. M. in. Casino Polonia Wrocław związana z Ryszardem Sobiesiakiem i sieć Casinos Poland. Ta druga była jednocześnie jednym z klientów United PR - spółki, której współwłaścicielem i wicedyrektorem zarządzającym jest Maciej Grabowski.

Grabowski jest jednym z najbardziej zaufanych ludzi PO, współtwórcą jej sukcesów w wyborach.

http://www.rp.pl/artykul/396871_Z_kim_wspolpracowal_piarowiec_PO.html

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by wik_1
Jestem trochę nie w temacie. Wyjaśnicie mi o co chodzi w tym zdaniu? Dlaczego jest/był bojkot Betfair? Przez Premium Charge?
No, ja na przykład zbojkotowałem smile Od grudnia mój obrót u nich nie przekroczył 10 euro. Ale nie miało to wpływu na rynek, bo ludzie płacący PC to margines.

Analogicznie będzie jeśli ludzie, osiągający (nieśladowy) zysk z gry coś będą chcieli bojkotować, albo przeciw czemuś protestować. Zero szans. O ile grający w internecie to już całkiem duża społeczność to jakiś marginalny ich odsetek może sobie organizować akcje, protesty i bojkoty do woli. Nikt się tym nie przejmie. A po reszcie grających ban spłynie jak po kaczce. Pójdą do ziemniaka i to tłumnie nawet jeśli w drzwiach trzeba będzie oddać 50% posiadanej przy sobie gotówki.

Strona 116 z 149 1 2 114 115 116 117 118 148 149

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, alfa, rafal08, Green Arrow, latajaca_holenderka, Sensei, Akhu, forty, Lukasz111, 11kera11, bukma), 829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,075
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1