Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 118 z 149 1 2 116 117 118 119 120 148 149
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
R
member
member
R Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
W tym kraju to nie wiadomo co im do łba strzeli.
U nas najpierw się robi a później myśli.
Albo później też myśleć nie trzeba

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2009
Posty: 15
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 15
http://wyborcza.pl/1,75248,1936885.html

Tym krajem oczywiście była Grecja.

Condrad, dalej jesteś optymistą?

Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
R
member
member
R Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
Originally Posted by lukasso20
http://wyborcza.pl/1,75248,1936885.html

Tym krajem oczywiście była Grecja.

Condrad, dalej jesteś optymistą?

"Prawo jest prawem i jesteśmy zmuszeni do wprowadzania go w życie"
Standard.
Tak jak w Norymberdze, "to był rozkaz"

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
"Chuj w dupę liderom rządzących partii"

Trzeba będzie zrobić jak Cejrowski , przyjąć drugie obywatelstwo jakiegoś egzotycznego kraju , albo w ogóle spierdalać z tego QRV-idołka na stałe wyemigrować , przecież Polska to za jakieś 10-20 lat ogłosi upadłość jak Islandia będzie zadłużona po uszy wink

chory kraj chory system , niedługo to będzie totalna inwigilacja i państwo policyjne...o ile już nie jest...

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
http://www.e-play.pl/index.php?action=page&view=2&id=20165&page=1

"- Można być zaniepokojonym tym, że debata na temat hazardu w krajach europejskich opiera się na niewielkiej ilości rzetelnej informacji. Argumenty w tej sprawie oparte są w raczej na mitach i emocjach niż na faktach. Niestety wygląda na to, że cały czas emocje górują w tym przypadku nad faktami - mówi Adrian Morris z kierownictwa firmy StanleyBet."

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
" Z raportu wynika, że wiele rządów nie zleca wystarczających badań w tym ważnym temacie. Prof. Griffiths przeprowadził analizę badań nad hazardem w całej Europie i stwierdził, że jedynie jedna trzecia państw regionu przeprowadziła kompleksowe badania w omawianym zakresie. Te wnioski mogą okazać się bardzo interesujące wszędzie tam, gdzie monopol państwowy tłamsi branżę hazardową usprawiedliwiając to twierdzeniem, że to dla dobra obywateli."

Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
R
member
member
R Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
"Natomiast prawie nic nie wiadomo o badaniach w Polsce,.., Grecji, ... Portugalii, ".
Jak zwykle najwięcej wiedzą ci co nic nie wiedzą.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
Originally Posted by forty
Originally Posted by staller
Mylicie pojecia, zaklady sportowe w necie nie beda zakazane, po prostu rzad chce je po swojemu zalegalizowac i trzymac kontrole, a wiec np. taki STS pewnie zacznie na swojej stronie przyjmowac zaklady sportowe, a nie jak do tej pory tylko informowac o kursach itd. Natomiast wszyscy zagraniczni, renomowani bukmacherzy, ktorzy nie zgodza sie na warunki Tuska (a na bank sie nie zgodza, bo sa osadzone w innej jurysdykcji i innych warunkach podatkowych) beda wykoszeni i blokowani w necie, a ich klienci napietnowani przez sluzbe celna (przeciez gdzies trzeba bylo im dac prace, jak Schengen weszlo). Tak wiec "nasze" rodzime buki beda tak naprawde pozbawione konkurencji. To jest ogromny dar dla nich, bowiem dotychczas nie mogly one konkurowac z bukami zagranicznymi, bo nie byly konkurencyjne poprzez polskie opodatkowanie i wlasciwie zyly tylko z "naziemnych zenków" puszczajacych pociągi za 2 zł, natomiast po nowej ustawie nie dosc, ze beda mogly legalnie oferowac gre przez neta, to jeszcze rząd odetnie im konkurencje z zagranicy. Dla firm typu STS po prostu bajka i raj na ziemii. W takiej sytuacji podwyzszenie podatku z 10 do 12% to pikus (i sciema).
Wiec jezeli ktos w tym pospiechu politykow nad ustawa widzi tylko i wylacznie dbalosc o to, zeby narod przestal uprawiac hazard, to moje gratulacje... smile

Ale o tym blokowaniu w necie to już od siebie dodałeś,bo w tej ustawie nie ma o tym ani słowa

nie dodałem od siebie...
ze względu na to, iż rząd chce tą ustawę przepchnąć jak najszybciej się da, to regulacje o których mówię wyłączono z projektu bazowego bo na to potrzeba minimum 3 miesięcy (przedmiot notyfikacji UE):

Quote
"Rządowi zależało na jak najszybszym uregulowaniu rynku hazardowego w nowym akcie prawnym, stąd elementy techniczne i informatyczne zostały wydzielone do odrębnego aktu" - mówił dziennikarzom Kapica.
...
Quote
Jego zdaniem, nowe przepisy mogłyby wejść w życie na początku maja 2010 roku.
...
Quote
Powiedział ponadto, że nielegalne strony internetowe oferujące hazard internetowy będą blokowane przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Ma być prowadzony tzw. rejestr stron i usług niepożądanych

co to lobby ziemniaków, to...

Quote
Wprowadzenie możliwość zawierania zakładów wzajemnych przez internet pozytywnie oceniło Stowarzyszenie Pracodawców i Pracowników Firm Bukmacherskich

i na koniec zobaczmy, jak wielkodusznym człowiekiem okazuje się być pan Kapica:

Quote
Dziennikarze pytali co się stanie, jeżeli do Polski na mecz przyjedzie np. drużyna Realu Madryt, której sponsorem jest największa na rynku internetowa firma bukmacherska. "Grać na pewno będą mogli. Liczymy, że sponsor tak znaczący będzie w stanie zarejestrować swoją działalność w Polsce, otworzyć swoją polską stronę internetową

cytaty z tego artykułu [bankier.pl]



Dołączył: Nov 2009
Posty: 15
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 15
Jak udało mi się ustalić genologia powstania greckiej ustawy (wciąż obowiązuje, ale w zmienionej wersji - jest ban na gry w kafejkach!) jest podobna do polskiej.

Tam polityk partii rządzącej został nagrany gdy grał w nielegalnym kasynie i rząd by odwrócić kota ogonem zakał wszelkich gier.Ustawę złagodzili dopiero w 2005 r. po TRZECH latach.Nadal jednak wszelkiej maści gry są zakazane w kafejkach...

Tak może być i u nas...

Dołączył: Nov 2009
Posty: 15
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 15
*miało być geneza:)


Była kiedyś sprawa z Realem Madryt, który nie chciał grać w Niemczech z Eintrachtem bez loga BWIN na koszulkach.Ktoś wie jak się sprawa skończyła?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article491778/Chcesz_placic_mniej_na_ZUS_Jest_sposob.html

"Również ministerstwo pracy przyznaje, że jest bezradne. "Trudno przecież robić komuś zarzut z tego, że korzysta z przysługujących mu praw" - mówi rzeczniczka resortu Bożena Diab"

skoro takie numery są przysługującymi Mi prawami to pie.rdolę kap(l)ice i jego zakazy laugh

Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
R
member
member
R Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
wskaźnik wolności gospodarczej nasi politycy ciągle podnoszą
za Trynidadem i Tobago jesteśmy.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wska%C5%BAnik_Wolno%C5%9Bci_Gospodarczej

Ciekawe jak w następnym roku będziemy wyglądać, przy tak liberalnej polityce

Dołączył: Nov 2009
Posty: 15
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 15
e tam narzekacie:)

W USA 15-latka dostała zarzut wykorzystania seksualnego nieletniej za... wysyłanie swoich zdjęc w negliżu do chłopaka:)

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
http://wyborcza.pl/1,75248,7298054,Nie_ma_sily_na_faszystow_w_sieci.html

"Wystarczy, że strona internetowa zostanie "postawiona" na amerykańskim serwerze. Bezkarność jej twórcom daje bowiem Pierwsza Poprawka do Konstytucji Stanów Zjednoczonych z 1791 r., gwarantująca wolność słowa."

ło matko z córkom panie kaplica świat sie panu zawalił właśnie wink
ps. pewnnie wyżyje się na e-graczach laugh

Dołączył: Nov 2009
Posty: 15
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 15
Wszystko fajnie, ale wystarczy iż nasz generał rewolucji moralnej zarządzi blokowaniu środków na linii gracz-bukmacher i vice versa lub napuści na nas swoich żołnierzyków - nie podskoczysz:/.



Gdzie byli tacy ludzie jak On gdy potrzebowała ich nasza socjalistyczna Ojczyzna?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by lukasso20
Wszystko fajnie, ale wystarczy iż nasz generał rewolucji moralnej zarządzi blokowaniu środków na linii gracz-bukmacher i vice versa lub napuści na nas swoich żołnierzyków - nie podskoczysz:/.



Gdzie byli tacy ludzie jak On gdy potrzebowała ich nasza socjalistyczna Ojczyzna?

prosze przestań w końcu jęczeć wink

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by lukasso20
http://wyborcza.pl/1,75248,1936885.html

Tym krajem oczywiście była Grecja.

Condrad, dalej jesteś optymistą?

Tak jestem, bo Polska to nie Grecja. smile Mimo iż ten drugi to teoretycznie kraj członkowski UE, to raczej nie będę się zajmował jakimś prymitywnym państwem trzeciego świata, gdzie zasady wolnorynkowe często nie obowiązują, a syf i różne polityczno-biznesowe układy panują na każdym kroku. Nawet w porównaniu do Polski to oni są jak kraj afrykański... co zresztą ma nawet odzwierciedlenie w ich genach bo starożytni Grecy byli biali i mieli blond włosy, a dzisiaj po latach najazdów przez Murzynów czy Arabów jest to "nieco" inny lud. smile

Pod względem korupcji są o 22 pozycje... za Polską: http://www.transparency.org/policy_research/surveys_indices/cpi/2009/cpi_2009_table

Tak więc szkoda czasu na zajmowanie się nimi. grin

P.S. Ponawiam apel Agassiego: prosze przestań w końcu jęczeć. wink

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by Art300

...w BIP MinFin jako PDF, chociaż przesłane były jako PDF, to na stronie MinFin wygląda to, jakby ponownie stworzono dokument PDF po wydrukowaniu pierwszego, przefaksowaniu go gdzieś i zeskanowaniu wyniku faksowania...

Fajny melanż tongue

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2

Strona 118 z 149 1 2 116 117 118 119 120 148 149

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, aker, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, $-man, rymoholik, alfa, Lukasz111, forty), 663 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,028
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1