Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 120 z 149 1 2 118 119 120 121 122 148 149
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
To już poprzednia władza chciała kompletnej blokady internetowych buków włącznie z adresami URL, a w ustawie wymieniali wszystkie służby od CBA (co granie ma wspólnego z korupcją?) po ABW (co granie ma wspólnego z bezpieczeństwem państwa? Tak więc PiSuary mieli 100x bardziej kopnięte pomysły niż pozostawienie pustej kartki z długopisem Kapicy.

Pisałem od początku, że wszystko zależy od podejścia do prawa europejskiego. PO akurat szanuje to, że prawo unijne jest ważniejsze i nie stara się przepchnąć od razu coś co byłoby niezgodne z zasadami wspólnego rynku. Żadnego blokowanie stron unijnych buków nie będzie bo UE do tego nie dopuści, mogą jedynie pójść tropem Wielkiej Brytanii i np. zakazać reklamy buków spoza UE bo kompletny zakaz reklamy byłby idiotycznym pomysłem - skoro unijne firmy nadal będą tu działać to już lepiej aby przynajmniej inwestowały te prawie 50 mln zł. rocznie w polski sport.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Nie wiem czy ktoś pisał na ten temat,ale ja akurat większość zakładów puszczam z terenu Niemiec,a konkretnie z Dolnej Saksonii.Wchodząc na stronę bwin(akurat tam gram rzadko) łącząc się z internetem stałym łączem z Niemiec,na stronie bwin pojawia
się komunikat,że obstawianie przez internet będąc na terenie dwóch landów(nie pamiętam teraz których - Sachsen-Anhalt i Nadrenia bodajże) jest nielegalne.Do tego dopisek,że w jeszcze jednym landzie zaraz też będzie to nielegalne(Badenia-Wirtembergia chyba,nie pamiętam już).Jak tak dalej pójdzie to rządy kolejnych landów wprowadzą to samo.
Zaraza widać rozwija się jak świńska grypa.
Ciekawe co się dzieje jak ktoś chce wejść na stronę bwin z "zakazanego landu".U mnie jest tylko komunikat,grać można u wszystkich buków.
Myślałem,że ten komunikat na bwin wyświetla się dla wszystkich,ale właśnie wszedłem na stronę z polskiego stałego łącza i komunikatu brak.

Dołączył: May 2009
Posty: 199
member
member
Dołączył: May 2009
Posty: 199
Widzidzisz Staller , akurat Lepper , jeśli chodzi o ustawy tzw wolnosciowe był i jest kompletnym liberałem , Chciał legalizacji marihuany ,zalegalizowania hazardu i prostytucji i wogóle nie wtrącania się państwa w prywatne życie obywatela. Uwierz mi że tezy głosił jakby żywcem przejęte z programu UPRu . Jak juz nie był posłem i zaczęli się w róznych programach pytać tych co mieli związek z politykami (dziennikarzy , ochronę a nawet pilotów)z kim najlepiej się im wspólpracowało to wszyscy na pierwszym miejscu wymieniali Leppera .w SZOKU byłem gdy Siekielski z Morozowskim stwierdzili ze Lepper był ich zdaniem najinteligentniejszym politykiem! Ja tam fanem Leppera nie jestem absolutnie co widać po awatarze, ale jak chwalą Go przeciwnicy bądź osoby neutralne , które miały z nim styczność to oczymś to świadczy.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
Originally Posted by Conrad
To już poprzednia władza chciała kompletnej blokady internetowych buków włącznie z adresami URL, a w ustawie wymieniali wszystkie służby od CBA (co granie ma wspólnego z korupcją?) po ABW (co granie ma wspólnego z bezpieczeństwem państwa? Tak więc PiSuary mieli 100x bardziej kopnięte pomysły niż pozostawienie pustej kartki z długopisem Kapicy.

Nie licza sie chęci,a konkretne działania - niestety POjabańcy to chyba jakaś sekta,PIS to PIS tamto,sramto- a PIS nie rządzi jużponad 2 lata, a takiej kabały jak obecny rzad to nie było. Póki co to PIS obniżył składkę rentową,przez co minimalnie ,ale wzrosły pensje Polaków, zwiększył kwotę najniższej pensji, a PO póki co zwiększa inwigilację obywateli iobciążenia fiskalne czy pozafiskalne.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Swoją miłość do pisuarów możesz przelewać w innym temacie. to tam z chęcią Ci odpowiem jak ta skretyniała banda zmarnowała Polsce najlepsze lata na reformę finansów publicznych. papa

Tutaj rozmawiamy o ustawie hazardowej a konkretniej o tym jaki ona będzie miała wpływ na internetowych buków. Z tego co widać to granie w zagranicznych firmach nie jest zagrożone, czego nie można było powiedzieć za poprzedniego rządu (nie chodzi o chęci - tamci przygotowali już ustawę o kompletnym banie internetowego hazardu).

Tak więc na chwilę obecną jest dobrze, nie mamy się czym przejmować. piwo

Dołączył: May 2009
Posty: 688
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 688
Przepraszam za troche laikowe pytanie ale w tej ustawie co została zatwierdzona to zostanie wprowadzone 12% dla naziemnych?

Dołączył: May 2009
Posty: 199
member
member
Dołączył: May 2009
Posty: 199
Sorry Conrad , ale przecież PO też miało przygotowaną ustawę, i tez nie wprowadziło jej z tych samych powodów co PIS . A tak w ogóle to przestańcie dzielić scenę polityczną na PO i PIS bo tak na prawdę to jedni i drudzy maja ten sam plan: rozkazywać nam i żyć na nasz koszt! A jeśli (czego nie jestem pewien bo informacje mam z mediów a te kłamią) jest zakaz dla polskich buków tworzenia bukmacherki w internecie to dopiero jest paranoja! U Anglika można będzie grać a u Polaka nie ! Całe nieszczęście polega na tym ze wszystkie rządy po 1989 ( no może z wyjątkiem Olszewskiego) dają preferencje obcemu kapitałowi nad krajowym czym robią nas niewolnikami we własnym kraju!
I to jest na temat , bo ja piszę o tym ze gdyby zezwolić na bukmacherkę w Polsce na takich samych zasadach co np w Anglii to skarb państwa by miał z tego kasę , a i u nas paru łebskich gości dorobiło by się majątku!

Dołączył: Nov 2009
Posty: 15
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 15
"Tak wiec na chwile obecna jest dobrze i nie mamy sie czym przejmowac"- no nie wiem czy jest tak dobrze!
Czyli co nas nie zbije to nas wzmocni?- mysle ze niezbadane sa pomysly ekipy rzadzacej ktora jest w stanie splatac jeszcze nie raz fajnego psikusa- i ja szedlbym w tym kierunku . Poza tym czytajac posty Conrada odnosze wrazenie ze rozwodzi sie nad tym czego to nie zrobil PiS a to co zrobilo PO to drobiazg

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Polskie firmy podpisywały wspólne apele (kretyni...) do rządu o obronę przed internetową konkurencją z zagranicy, władza teraz czeka na informacje od Komisji Europejskiej, a każdy w temacie wie że firmy z UE będą mogły nadal tu swobodnie działać, co zresztą niektórzy politycy (Schetyna, Palikot) powiedzieli na samym początku...

Tak więc wybacz, ale nie będą wpadał w te paranoje dotyczące czekającego nas kataklizmu, choćby z prostej przyczyny że PO szanuje prawo europejskie a to jest jednoznaczne z tym, że będziemy mogli nadal korzystać ze znanych nam firm bukmacherskich. smile

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by dudus54
"Tak wiec na chwile obecna jest dobrze i nie mamy sie czym przejmowac"- no nie wiem czy jest tak dobrze!
Czyli co nas nie zbije to nas wzmocni?- mysle ze niezbadane sa pomysly ekipy rzadzacej ktora jest w stanie splatac jeszcze nie raz fajnego psikusa- i ja szedlbym w tym kierunku . Poza tym czytajac posty Conrada odnosze wrazenie ze rozwodzi sie nad tym czego to nie zrobil PiS a to co zrobilo PO to drobiazg


Chodziło Ci o "splatać", "spłatać", "splątać", "sprzątać", "sprzedać"? Odnoszę wrażenie, że niepotrzebnie spinasz poślady, a nie używanie polskich znaków to drobiazg w porównianiu z wpadaniem w panikę bez powodu.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 15
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 15
Pawcias- swiat jest usiany ludzmi myslacymi optymistycznie i to dobrze, ja tam podchodze do wszystkiego troche inaczej. Wroc sie do momentu sprzed ustalenia ustawy i poczytaj sobie posty! Wychodzilo na to ze na 100% jej nie bedzie ( tak pisalo 90% forum) i co rzeczywistosc okazala sie inna .Ale oczywiscie wolalbym aby juz nikt dalej przy tym nie majstrowal.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 13
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 13

Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
Originally Posted by Conrad
nie będą wpadał w te paranoje dotyczące czekającego nas kataklizmu, choćby z prostej przyczyny że PO szanuje prawo europejskie

A szanuje?

Karta Praw Podstawowych miała obowiązywać w Polsce, dopóki Tusk był kandydatem na premiera. Jak premierem został, natychmiast zmienił zdanie i podpisał protokół brytyjski, ograniczający nasze prawa.

Dyrektywa "Pacjenci bez granic" - kto ją blokuje, jeśli nie PO-wska minister Kopacz? Woli, żeby Polak zdychał w kraju, niż pojechał na leczenie za granicę.


Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
http://www.polskatimes.pl/stronaglowna/192447,piec-wersji-ustawy-hazardowej-sprzyjalo-tylko-jednej-firmie,id,t.html#material_1

bardzo ciekawy tekst - mocno moczy wielkiego rycerza Kapice

Dołączył: May 2009
Posty: 199
member
member
Dołączył: May 2009
Posty: 199
NO To Co Panie Kapica! POLAM i wszystko jasne!!! Pan po prostu chciał zakazać wszelkiego hazardu w internecie , by zmusic graczy do gry w durną wideoloterię!To firma G-tech pana o to poprosiła? Swoją droga to mimo wszystko urósł Pan w moich oczach , bo ja myślałem że chciał Pan te ustawe wprowadżić by zrobic nam na złosć , a tu sie koazało że jednak jakieś powody pan miał!

Dołączył: Jun 2005
Posty: 987
a.k.a. "sebolo no name"
a.k.a. "sebolo no name"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 987

Dołączył: Nov 2009
Posty: 85
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2009
Posty: 85
Originally Posted by sebolo no name
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,CBA-pograza-PiS,wid,11737800,wiadomosc.html?ticaid=19341&_ticrsn=3

haha

Zawsze wiedzialem ze Ci z PiS-u to banda zaklamanych skur...., ale dobrze im tak, polegna od wlasnej broni CBA
Kaczynski, Gosiewski i spolka puke stop

Dołączył: May 2009
Posty: 199
member
member
Dołączył: May 2009
Posty: 199
Całkowicie się z tobą zgadzam , rzygać się chce

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
PO-Pis istnieje ; Gosiu z Kapicą nie od dziś wspólnie działają w jedynej słusznej sprawie ;d

Dołączył: Jul 2005
Posty: 117
O
member
member
O Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 117
jest juz jakie soficjalne info ile bedziemy placic podatku u naziemnych?

Strona 120 z 149 1 2 118 119 120 121 122 148 149

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, $-man, JelineK, Sensei, alfa, forty), 1,524 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,716
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1