|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Palikot jak zwykle ma rację. Do tego praktycznie jako jedyny polityk publicznie się wypowiadał, że zakłady online nie powinny być zabronione. Nasz człowiek. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Palikot przyjął ciekawą taktykę. Oprócz oczywistego, prowokacyjnego lansu własnej osoby, zwraca uwagę na konkretne rzeczy. Tylko co z tego, bo póki co udało się mediom i opozycji zrobić z niego nieszkodliwego dziwaka. A ludzie nie myślą, co im Palikot mówi, tylko myślą o tym, co o Palikocie powiedzą inni.
Także może i on nasz, ale niewiele z tego wyniknie... Choć zawsze lepiej, żeby choć on, niż w ogóle nikt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
A ludzie nie myślą, co im Palikot mówi, tylko myślą o tym, co o Palikocie powiedzą inni. No raczej jest odwrotnie, mało kogo obchodzi co inni mówią, a Janusza blog czyta wiele osób, jego inne wypowiedzi także. Ogólnie ma bardzo cenne spostrzeżenia na wiele tematów i nie pamiętam kiedy ostatni raz nie przyznałem mu racji. Jeśli mógłbym się z jednym politykiem spotkać na  to wybrałbym właśnie jego.  A to że od początku tego całego cyrku (w którym jedyna krytyka opozycji... to zbyt łagodne podejście rządu do hazardu  ) publicznie twierdził że zakłady online powinny być dozwolone to kolejny dowód na normalne myślenie w tych czasach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
Palikot jak zwykle ma rację. Do tego praktycznie jako jedyny polityk publicznie się wypowiadał, że zakłady online nie powinny być zabronione. Nasz człowiek.  Paligłup jest mocny w prowokowaniu i w biciu piany. Dowodem tego jest jego groteskowa komisja "Przyjazne Państwo", która wskazuje absurdy prawne i bariery gospodarcze ale żadnych efektów w postaci korzystnych zmian istniejącego stanu rzeczy to jeszcze nie przyniosło. Jeśli byłby rzeczywiście taki mocny to powiedziałby jasno na temat pomysłów swej partii w dziedzinie hazardu: "Donaldzie! Vincencie! Nie idźcie tą drogą!" Ale to niemożliwe. Jego pozornie mocna pozycja w PO wynika z faktu sowitego opłacenia kampanii wyborczej i z tego tytułu może sobie czasem popajacować bo nikt mu uwagi nie zwróci. Tak naprawdę jednak spełnia w swej partii jedynie rolę chłopca do pyskowania. Tak jak Niesiołowski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
http://www.tvn24.pl/-1,1631857,0,1,ledwo-uchwalili-hazardowa-a-juz-ja-zmieniaja,wiadomosc.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251 |
http://www.tvn24.pl/-1,1631857,0,1,ledwo-uchwalili-hazardowa-a-juz-ja-zmieniaja,wiadomosc.html Kuźwa media się nagle obudziły, że jest jakaś nowelizacja. Taki profesjonalizm naszych dziennikarzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Palikot jak zwykle ma rację. Do tego praktycznie jako jedyny polityk publicznie się wypowiadał, że zakłady online nie powinny być zabronione. Nasz człowiek.  Paligłup jest mocny w prowokowaniu i w biciu piany. Dowodem tego jest jego groteskowa komisja "Przyjazne Państwo", która wskazuje absurdy prawne i bariery gospodarcze ale żadnych efektów w postaci korzystnych zmian istniejącego stanu rzeczy to jeszcze nie przyniosło. Komisja "Przyjazne Państwo" poprawiła szereg rzeczy, pisanie że nic nie zrobili kompletnie mija się z prawdą... Co nie zmienia faktu że jest u nas jeszcze duuuużo do zrobienia pod tym względem, na dzisiaj nie jesteśmy jeszcze przyjaznym krajem do prowadzenia interesów, choć na szczęście jesteśmy lata świetlne przed taką Grecją, gdzie w ogóle jest masakra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179 |
http://www.tvn24.pl/-1,1631857,0,1,ledwo-uchwalili-hazardowa-a-juz-ja-zmieniaja,wiadomosc.html Kuźwa media się nagle obudziły, że jest jakaś nowelizacja. Taki profesjonalizm naszych dziennikarzy. To ze media to pal sześć, gorzej że osłowie najwyraźniej w ogóle nie wiedzą o co chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Nie jestem na bieżąco, bo za dużo ciągle o tym mówią i chciałem spytać, czy ta ustawa ma wejść od 01.01.2010 czy kiedy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Nie jestem na bieżąco, bo za dużo ciągle o tym mówią i chciałem spytać, czy ta ustawa ma wejść od 01.01.2010 czy kiedy? Jak zostanie wydrukowana w Dzienniku Ustaw.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 183 |
Nie jestem na bieżąco, bo za dużo ciągle o tym mówią i chciałem spytać, czy ta ustawa ma wejść od 01.01.2010 czy kiedy? Jak zostanie wydrukowana w Dzienniku Ustaw. tak, wydrukowali, więc od 01.01.2010 będą ścigać Conrada za nielegalną reklamę, ale ponieważ serwer i właściciel jest za granicą, to się okaże, że ustawa tu nic nie zmieni. gorzej z Wisłą i Lechem i ich koszulkami...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374 |
Jego nie będą nawet ścigać bo jego firma prawa nie będzie łamać - nie działa na terenie RP. Można będzie się reklamować na innych stronach/forach, gdzie firma właściciel strony nie jest podmiotem zarejestrowanym w naszej pięknej Rzeczpospolitej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
tak, wydrukowali, więc od 01.01.2010 będą ścigać Conrada za nielegalną reklamę, ale ponieważ serwer i właściciel jest za granicą, to się okaże, że ustawa tu nic nie zmieni. gorzej z Wisłą i Lechem i ich koszulkami... no i co będzie z Bońkiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2009
Posty: 15 |
Jak dla mnie mistrzostwo swiat!!! wyglada na to z jednak ta pier...lona ustawe przeforsowalo PiS i rowniez oni ja przegloesowali- choc jak wiadomo wszyscy srali w gacie i nikt nie potrafil sie sprzeciwic!- dzis dowiaduje sie ze Wasserman- i ktos tam jeszcze zostal usuniety z komisji wie z niecierpilwoscia czekam na beatyfikacjie Rycha Zdzich itp. bo wyglada na to ze istotne jest to o kto kiedys kominowal niz to co zrobily jebane szkrrrrrobaczki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|