Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
Originally Posted by Chaoz
Originally Posted by Experto
rivex, mogliby z ratusza pod stadion narodowy zrobic jedna stacje, to by na euro wystarczyl, bylaby druga nitka z jedna stacja smile

Podroznik, gdzie tak masz z tym meczem?

pewnie mecz w Ostrowcu o Superpuchar?
Dokładnie tak tylko juz z pucharem Polski był problem bo w Kielcach i Chorzowie Policja nie wyraziła zgody na szczęście jakos w Bełchatowie udało sie mecz rozegrać a teraz jest podobnie

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Ktoś musiał ładnie przyłożyć w BAH, że EURO nie odbędzie się u nas. Kurs poleciał z 50,00 na 15,00.

JuN? tongue

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
a bah zaciera raczki laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
http://sierpowy.pl/290_pomysl_na_stadion.html

....no i możecie być spokojni o euro, odbędzie się na pewno smile

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Jak na tekst Prima Aprilisowy to całkiem całkiem piwo

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by Goget
Jak na tekst Prima Aprilisowy to całkiem całkiem piwo


Dzięki, staram się ...tak, Spierpowy.pl to mój serwis smile

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Temacik do góry.

W kraju co rusz jakieś afery, przekręty, dziwne pomysły. Atutaj jednak... stadiony się budują. Tylko jakoś nikt o tym nie mówi.

Gdańsk

[Linked Image] [img30.imageshack.us][Linked Image] [img80.imageshack.us][Linked Image] [img42.imageshack.us]

Wrocław

[Linked Image] [img405.imageshack.us][Linked Image] [img7.imageshack.us]

Poznań

[Linked Image] [img509.imageshack.us][Linked Image] [img109.imageshack.us][Linked Image] [img109.imageshack.us]

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145

Warszawa

[Linked Image] [img9.imageshack.us][Linked Image] [img340.imageshack.us][Linked Image] [img30.imageshack.us]

Kraków

[Linked Image] [img515.imageshack.us][Linked Image] [img34.imageshack.us][Linked Image] [img27.imageshack.us]

Chorzów

[Linked Image] [img22.imageshack.us][Linked Image] [img22.imageshack.us]


Wszystkie zdjęcia pochodzą z forum www.skyscrapercity.com [skyscrapercity.com]

--

Początek był niemrawy, teraz wygląda na to, że jednak spokojnie zdążą. Wszędzie budują ładnie, poza Chorzowem, gdzie na razie jeszcze wyburzają.

Więc o stadiony raczej możemy być spokojni, gorzej będzie pewnie z całą resztą.


P.S. Sorki za dwa posty, ale w jednym nie chce wszystkiego wyświetlić.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
O tym się nie mówi ani nie pisze bo to przecież byłoby niezgodne z naturą ludzką naszych dziennikarzy aby nie jęczeć i nie stękać na każdym kroku. W końcu negatywne tytuły gazet się najlepiej sprzedają (tragedia, afera, epidemia).

A co do Euro to stadiony będą i to jest najważniejsze. piwo Jak byłem w Klagenfurcie to oprócz stadionu tam nic nie ma, a wracając po meczu musiałem iść przez jakieś pole rolnicze... wink

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Teraz to i z tego stadionu tam niewiele zostało, bo większą jego część chyba zdemontowali i wywieźli smile

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Heh, mogliby ten stadion rozebrać i sprzedać innemu miastu. Fakt, że sam stadion był bardzo ładny, ale Klagenfurt to jednak zadupie. W życiu taki obiekt tam nie zapełnią chyba że z nieba spadnie prezent od UEFA/FIFA w postaci jakiegoś finał. smile

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Losowanie grup MŚ za nami. RPA miało "sierotkę-marysię" jak się patrzy, czyli piękną Charlize Theron.

A u nas niedługo chyba będzie w Warszawie losowanie grup eliminacyjnych do ME 2012. I tak się zastanawiam...

Kto u nas będzie losował?


Jakich mamy kandydatów? Zgodnie z niepisaną tradycją powinien być ktoś powszechnie znany na świecie i rozpoznawalny. A najlepiej, żeby to była piękna kobieta.

Osób spełniających pierwszy warunek u nas jak na lekarstwo. Są co prawda Boniek czy Wałęsa, ale poza nimi to takich osób ciężko się doszukać. No, może Polański hehe.

Więc kto? W zasadzie pierwsza myśl jaka mi się nasuwa to Doda. Piękna jest, oczarować samą swą obecnością mogłaby. Problem tylko czy z jej charakterkiem i skłonnością do pokazywania image'u słodkiej idiotki powściągnęłaby te cechy?

Bo aktorki znanej to nie mamy absolutnie żadnej, aktora zresztą też. Nasz najbardziej znany reżyser siedzi w pierdlu. Piosenkarki znanej na całym świecie też nie mamy (tylko lokalną gwiazdkę Dodę), ani też modelki. Mam tu na myśli prawdziwe modelki, a nie te znane tylko z pokazywania cycków w zagranicznych pisemkach.

Sportowcy - no, paru znanych by się znalazło. Z obecnych piłkarzy raczej nikt, z innych dyscyplin najwyżej Małysz czy Gołota. Ale obaj jak wiadomo nie będą się nadawać do takiej roli.
Z byłych to Boniek nawet pasuje do takiej ceremonii.

Ukraińcy mieliby mniejszy problem. Oni mają dwóch Kliczków, a także całkiem znaną aktorkę - Millę Jovovich, która na takie losowanie byłaby jak znalazł.

Generalnie to kiepsko u nas z tym. Moim zdaniem chyba jednak Doda powinna na takiej gali być.

A wy jak myślicie, kto powinien być naszą "sierotką-marysią"?

A może już decyzja jakaś zapadła?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Originally Posted by Bzyku
Losowanie grup MŚ za nami. RPA miało "sierotkę-marysię" jak się patrzy, czyli piękną Charlize Theron.

A u nas niedługo chyba będzie w Warszawie losowanie grup eliminacyjnych do ME 2012. I tak się zastanawiam...

Kto u nas będzie losował?


Jakich mamy kandydatów? Zgodnie z niepisaną tradycją powinien być ktoś powszechnie znany na świecie i rozpoznawalny. A najlepiej, żeby to była piękna kobieta.

Osób spełniających pierwszy warunek u nas jak na lekarstwo. Są co prawda Boniek czy Wałęsa, ale poza nimi to takich osób ciężko się doszukać. No, może Polański hehe.

Więc kto? W zasadzie pierwsza myśl jaka mi się nasuwa to Doda. Piękna jest, oczarować samą swą obecnością mogłaby. Problem tylko czy z jej charakterkiem i skłonnością do pokazywania image'u słodkiej idiotki powściągnęłaby te cechy?

Bo aktorki znanej to nie mamy absolutnie żadnej, aktora zresztą też. Nasz najbardziej znany reżyser siedzi w pierdlu. Piosenkarki znanej na całym świecie też nie mamy (tylko lokalną gwiazdkę Dodę), ani też modelki. Mam tu na myśli prawdziwe modelki, a nie te znane tylko z pokazywania cycków w zagranicznych pisemkach.

Sportowcy - no, paru znanych by się znalazło. Z obecnych piłkarzy raczej nikt, z innych dyscyplin najwyżej Małysz czy Gołota. Ale obaj jak wiadomo nie będą się nadawać do takiej roli.
Z byłych to Boniek nawet pasuje do takiej ceremonii.

Ukraińcy mieliby mniejszy problem. Oni mają dwóch Kliczków, a także całkiem znaną aktorkę - Millę Jovovich, która na takie losowanie byłaby jak znalazł.

Generalnie to kiepsko u nas z tym. Moim zdaniem chyba jednak Doda powinna na takiej gali być.

A wy jak myślicie, kto powinien być naszą "sierotką-marysią"?

A może już decyzja jakaś zapadła?


Mój typ: GRZEGORZ LATO - przystojny, elokwentny, świetnie się nadaje.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Maria Kaczyńska

a poważnie Iga Wyrwał, Joanna Krupa, niech będzie, że i Doda jak się zastanowić, jest z kogo wybrać

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Dzisiaj w Wiadomościach mówili, że będzie to Piotr Sobczyński i jakaś Ukrainka. Tylko nie wiem czy gadali o losowaniu grup eliminacyjnych, czy o grupach na Euro.

Najbardziej znana Polka (a właściwie laska polskiego pochodzenia) to w tej chwili zdecydowanie Aśka Krupa, a za nią Bachleda-Curuś zalana przez Farrella grin

PS. Jovovich z Ukrainą za wiele nie łączy wink

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Jak popatrzałem na wikipedii to rzeczywiście, wydawało mi się że mocniej związana z Ukrainą jest. Ale mniejsza o to.

Krupa - nawet nie pomyślałem. Mogłaby chyba być. A Bachleda-Curuś to raczej znana za bardzo nie jest wink

Żeby faktycznie się nie skończyło tak, że będą losować Kręcina z Piechniczkiem laugh

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Doda? Doda??? DODA???!!! Czy tylko na tyle ten biedny kraj stac? smirk Panowie, nie robmy wiochy z losowania...

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by Bzyku
Żeby faktycznie się nie skończyło tak, że będą losować Kręcina z Piechniczkiem laugh

Ale za to jaka sceneria malownicza by była kominek, palący się ogień, a obok kominka Antoś w kapciach i Zdzisiek ze swoim trzecim podbródkiem, i Gmoch rozrysowujący taktykę losowania

Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Originally Posted by vindom
Originally Posted by Bzyku
Żeby faktycznie się nie skończyło tak, że będą losować Kręcina z Piechniczkiem laugh

Ale za to jaka sceneria malownicza by była kominek, palący się ogień, a obok kominka Antoś w kapciach i Zdzisiek ze swoim trzecim podbródkiem, i Gmoch rozrysowujący taktykę losowania


laugh laugh laugh o kur... padłem laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Zastanawiałem się nad tym podczas ceremonii losowania i niestety nie byłem w stanie nikogo wskazać.
Tak samo nie potrafię wskazać zespołu/wokalisty, który sobą reprezentowałby Polskę i Ukrainę ani też wspólnej piosenki...

PS. Dziewczyny mi podpowiadają, że postacią męską mógłby być Wałęsa, jednak kobiety nie potrafią jednoznacznie wskazać...

Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, bukma, forty, rymoholik, kamel, burbon, Lukasz111), 1,121 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1