Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
#355985 04/06/2005 07:40
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A

#355986 04/06/2005 07:41
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A

#355987 04/06/2005 07:49
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Quote
Ktoś już tak zrobił, miał 2 konta w BAW ?, jedno na siebie drugie na brata ? tak mozna ?
zrobic chyba mozesz, ale zapomnij o drugim bonusie

#355988 04/06/2005 08:16
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Quote
Quote
Ktoś już tak zrobił, miał 2 konta w BAW ?, jedno na siebie drugie na brata ? tak mozna ?
zrobic chyba mozesz, ale zapomnij o drugim bonusie

Można spokojnie i bonus też dostaniesz przynajmniej ja tak miałem tyle że nie na brata tylko na żonę.

#355989 04/06/2005 08:40
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A

#355990 04/06/2005 08:47
Dołączył: Apr 2005
Posty: 216
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 216
Nie orientujecie sie czy bluevex.de dalej oferuje 5 euro bez depozytu ?Sa wypłacalni ?

#355991 04/06/2005 08:59
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
redbet, za zarejestrowanie sie ze specjalnego baneru też oferuje 15Euro signup bonus, trzeba po prostu zagrać za 15Euro a oni dodadzą drugie niezależne czy zakład wygrany. Tylko teraz zmienili zasady i trzeba obócić 3x że by wypłacić. Z wpłatami i wypłatami nie ma problemu, obsługuja moneybookers. Jest to solidny buk, zarejestrowany w Anglii typu p2p. Polecam!

Jeśli chce ktoś namiary na ten baner z którego trza sie zarejestrowac to pisac na priva:)

#355992 04/06/2005 09:39
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13
Czy ktoś moze mi powiedziec czy jest jakas promocja w Unibet od pierwszego depozytu?? Bo wyzej ktos napisal ze jest a ja zadnej nie widze

#355993 04/06/2005 11:37
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Czy ktoś moze mi powiedziec czy jest jakas promocja w Unibet od pierwszego depozytu?? Bo wyzej ktos napisal ze jest a ja zadnej nie widze

Promocja w unibecie trwała do końca maja ...

#355994 04/06/2005 11:51
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
ten bonus wg nowych zasad otrzymuje sie po obrocie 45E?? czy po zagraniu za 15 i pozniej trzeba 3 razy obrocic?? zarejestrowałem się przez baner, wpłaciłem, zagrałem za 15 bonusa nie ma dopisanego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#355995 04/06/2005 12:37
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Quote
Quote
Quote
Ktoś już tak zrobił, miał 2 konta w BAW ?, jedno na siebie drugie na brata ? tak mozna ?
zrobic chyba mozesz, ale zapomnij o drugim bonusie

Można spokojnie i bonus też dostaniesz przynajmniej ja tak miałem tyle że nie na brata tylko na żonę.
jezeli zrejestrujesz sie w danych podasz ten sam adrs domowy to mozesz zapomniec o bonusie

#355996 04/06/2005 14:33
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
Quote
ten bonus wg nowych zasad otrzymuje sie po obrocie 45E?? czy po zagraniu za 15 i pozniej trzeba 3 razy obrocic?? zarejestrowałem się przez baner, wpłaciłem, zagrałem za 15 bonusa nie ma dopisanego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Ja mam tak samo zagrałem już jeden zakład za 15 Euro i nie dopisali mi bonusa więc do nich napisałem i odpisali:

The terms for the signup bonus are:
1. Deposit at least 15 Euro
2. Match bets for at least 15 x 3 Euro (45 Euro in total)
3. Bonus will be paid out.

Czyli jak dokona się potrzebnego obrotu (45 Euro) to chyba wtedy dopiero pojawi się bonus na koncie

#355997 04/06/2005 17:11
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022
A ja mam pytanie, czy są bukmacherzy posiadający konto w polskim banku do których można wpłacić np. 20 zł?

#355998 04/06/2005 18:24
Dołączył: May 2005
Posty: 7
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 7
Bet-at-home, Sportingbet

#355999 06/06/2005 16:03
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Ale ten Redbet jest extra. Pomyliłem się, bo zamiast zaznaczyć opcję "BACK" zaznaczyłem "LAY" i oczywiście przegrałem. W sumie to nie zwróciłem uwagi, że tam się tak stawia. Napisałem do nich, że nie rozumiem dlaczego mój zakład widnieje jako LOST i po godzinie miałem już od nich wyjaśniającą odpowiedź i dodatkowo zwrócili mi stawkę. Wielkie brawa dla tej firmy.

#356000 07/06/2005 13:38
Dołączył: Apr 2004
Posty: 35
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 35
Quote
redbet, za zarejestrowanie sie ze specjalnego baneru też oferuje 15Euro signup bonus, trzeba po prostu zagrać za 15Euro a oni dodadzą drugie niezależne czy zakład wygrany. Tylko teraz zmienili zasady i trzeba obócić 3x że by wypłacić. Z wpłatami i wypłatami nie ma problemu, obsługuja moneybookers. Jest to solidny buk, zarejestrowany w Anglii typu p2p. Polecam!

Jeśli chce ktoś namiary na ten baner z którego trza sie zarejestrowac to pisac na priva:)

A nie mozesz zapodac tutaj??? Bo napisalem Ci wczoraj ale nie odpisales.

#356001 07/06/2005 17:46
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
Mam pytanie co do BET EUROPE:

10% Free Cash Bonus on your FIRST deposit at BetEuro!

Make your first deposit using any other deposit methods to get your bonus
Maximum Cash Bonus for New Accounts is &pound;200
Claim your Free Cash by sending an email to support@beteuro.com or via Live Chat

Daja kase za wplacenie przez MB 10% ... A jakie warunki wyplacenia sa ? I ile sie czeka potem na wplate znow na MB ?

#356002 07/06/2005 21:00
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
BetAndWin rozsyła do swoich klientów e-maile. Rozpoczęła się jakaś promocyjna akcja. co tydzień inna. Może ktoś wie ile trzeba wpłacić aby wziąć udział w losowaniu tych 10 Euro?

#356003 08/06/2005 06:55
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
stanleybet rozdaje freebety w wys. pierwszego zakladu do 25 Ł, zagrałem tak a freebetu nie ma, pisza niby ze do 30 dni ale kumpel dostal od razu, mial ktos podobne problemy? pisac do nich czy czekac

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, betowiec, Sensei, aker, forty, alfa), 2,741 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,427
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1