|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Ktoś już tak zrobił, miał 2 konta w BAW ?, jedno na siebie drugie na brata ? tak mozna ? zrobic chyba mozesz, ale zapomnij o drugim bonusie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082 |
Ktoś już tak zrobił, miał 2 konta w BAW ?, jedno na siebie drugie na brata ? tak mozna ? zrobic chyba mozesz, ale zapomnij o drugim bonusie Można spokojnie i bonus też dostaniesz przynajmniej ja tak miałem tyle że nie na brata tylko na żonę.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 216
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 216 |
Nie orientujecie sie czy bluevex.de dalej oferuje 5 euro bez depozytu ?Sa wypłacalni ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047 |
redbet, za zarejestrowanie sie ze specjalnego baneru też oferuje 15Euro signup bonus, trzeba po prostu zagrać za 15Euro a oni dodadzą drugie niezależne czy zakład wygrany. Tylko teraz zmienili zasady i trzeba obócić 3x że by wypłacić. Z wpłatami i wypłatami nie ma problemu, obsługuja moneybookers. Jest to solidny buk, zarejestrowany w Anglii typu p2p. Polecam!
Jeśli chce ktoś namiary na ten baner z którego trza sie zarejestrowac to pisac na priva:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13 |
Czy ktoś moze mi powiedziec czy jest jakas promocja w Unibet od pierwszego depozytu?? Bo wyzej ktos napisal ze jest a ja zadnej nie widze
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Czy ktoś moze mi powiedziec czy jest jakas promocja w Unibet od pierwszego depozytu?? Bo wyzej ktos napisal ze jest a ja zadnej nie widze Promocja w unibecie trwała do końca maja ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
ten bonus wg nowych zasad otrzymuje sie po obrocie 45E?? czy po zagraniu za 15 i pozniej trzeba 3 razy obrocic?? zarejestrowałem się przez baner, wpłaciłem, zagrałem za 15 bonusa nie ma dopisanego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Ktoś już tak zrobił, miał 2 konta w BAW ?, jedno na siebie drugie na brata ? tak mozna ? zrobic chyba mozesz, ale zapomnij o drugim bonusie Można spokojnie i bonus też dostaniesz przynajmniej ja tak miałem tyle że nie na brata tylko na żonę. jezeli zrejestrujesz sie w danych podasz ten sam adrs domowy to mozesz zapomniec o bonusie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543 |
ten bonus wg nowych zasad otrzymuje sie po obrocie 45E?? czy po zagraniu za 15 i pozniej trzeba 3 razy obrocic?? zarejestrowałem się przez baner, wpłaciłem, zagrałem za 15 bonusa nie ma dopisanego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Ja mam tak samo zagrałem już jeden zakład za 15 Euro i nie dopisali mi bonusa więc do nich napisałem i odpisali: The terms for the signup bonus are: 1. Deposit at least 15 Euro 2. Match bets for at least 15 x 3 Euro (45 Euro in total) 3. Bonus will be paid out. Czyli jak dokona się potrzebnego obrotu (45 Euro) to chyba wtedy dopiero pojawi się bonus na koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022 |
A ja mam pytanie, czy są bukmacherzy posiadający konto w polskim banku do których można wpłacić np. 20 zł?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 7 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
Ale ten Redbet jest extra. Pomyliłem się, bo zamiast zaznaczyć opcję "BACK" zaznaczyłem "LAY" i oczywiście przegrałem. W sumie to nie zwróciłem uwagi, że tam się tak stawia. Napisałem do nich, że nie rozumiem dlaczego mój zakład widnieje jako LOST i po godzinie miałem już od nich wyjaśniającą odpowiedź i dodatkowo zwrócili mi stawkę. Wielkie brawa dla tej firmy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 35 |
redbet, za zarejestrowanie sie ze specjalnego baneru też oferuje 15Euro signup bonus, trzeba po prostu zagrać za 15Euro a oni dodadzą drugie niezależne czy zakład wygrany. Tylko teraz zmienili zasady i trzeba obócić 3x że by wypłacić. Z wpłatami i wypłatami nie ma problemu, obsługuja moneybookers. Jest to solidny buk, zarejestrowany w Anglii typu p2p. Polecam!
Jeśli chce ktoś namiary na ten baner z którego trza sie zarejestrowac to pisac na priva:) A nie mozesz zapodac tutaj??? Bo napisalem Ci wczoraj ale nie odpisales.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507 |
Mam pytanie co do BET EUROPE: 10% Free Cash Bonus on your FIRST deposit at BetEuro! Make your first deposit using any other deposit methods to get your bonus Maximum Cash Bonus for New Accounts is £200 Claim your Free Cash by sending an email to support@beteuro.com or via Live Chat Daja kase za wplacenie przez MB 10% ... A jakie warunki wyplacenia sa ? I ile sie czeka potem na wplate znow na MB ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
BetAndWin rozsyła do swoich klientów e-maile. Rozpoczęła się jakaś promocyjna akcja. co tydzień inna. Może ktoś wie ile trzeba wpłacić aby wziąć udział w losowaniu tych 10 Euro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
stanleybet rozdaje freebety w wys. pierwszego zakladu do 25 Ł, zagrałem tak a freebetu nie ma, pisza niby ze do 30 dni ale kumpel dostal od razu, mial ktos podobne problemy? pisac do nich czy czekac
|
|
|
Link skopiowany do schowka