Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 19 1 2 5 6 7 8 9 18 19
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202

Bonus: Unibet
Kylo #3560326 13/12/2009 06:19
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
a pies miał w dupie laugh

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Nie wiem czy było bo nie zaglądam do tematu ostatnio.

http://demotywatory.pl/570856/Zazdrosc

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543

fala #3562414 14/12/2009 09:00
Dołączył: Apr 2007
Posty: 156
G
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 156
Za Onetem:

Dwie minuty później po akcji tej samej trójcy, Borussia podwyższyła wynik. Doskonałym podaniem z własnej połowy popisał się Błaszczykowski, Zidan wpadł w pole karne, zdołał minąć Benaglio, ale tak niefortunnie uderzał piętą, że ta poleciała wzdłuż linii bramkowej. Tam jednak dopadł do niej Barrios i z zimną krwią dopełnił formalności.


Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by Marcel
a pies miał w dupie laugh
dobry Azor laugh

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556


MC Donek, mistrz pijarowego fristajlu, w kulinarnej propagandzie sukcesu.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Angelika
t
trener gości zapowiedział, że dzisiejsze spotkanie przegrają (sic!) - autentyczna wypowiedź , bo ważniejsze jest dla nich to 2 dni późniejsze z Helsingborg - info, chociaż nie podam jakie, bo nie mogę - wiarygodne

laugh

Wiem, ale nie powiem grin

Originally Posted by Angelika
PS. gdyby nie ban, jakiego dostałam na 48 h, dałabym wczoraj zarobić - Napoli w kosza z handi +10 - weszło jak w masełko - grałam tez na nich bez handi w BAH po kursie 5, o mały włos by weszło- prowadzili już 9 punktami - zarobiłam swoje, ale gdyby Napoli wygrało, to byłabym krezuską - ehhhh - jaka szkoda, ale nic to, gramy dalej

crazy

,-,-,-,-,-,


Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
twórczość koleżanki Angeliki zaobserwowałem nie pierwszy raz i za każdym razem "wywołuje to radosny uśmiech na twarzy mej"

grin

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Zachodzi facet do restauracji. Ubrany schludnie, ale widać, że ubranie
znoszone. Siada przy stoliku i woła kelnera. Ten podchodzi, a facet go pyta:
- Przepraszam, a ryba u was jest?
- Oczywiście. Łosoś, tuńczyk, pstrąg...
- Nie, nie... Ja poproszę jakiegoś mintaja, albo coś takiego... Jak
najgorszego i nieświeżego...
Kelner odrobinę się wzdrygnął, ale niewzruszenie mówi:
- W porządku, zaraz ktoś skoczy do marketu. Nie ma sprawy.
Facet kontynuuje:
- I proszę ją przygotować w specjalny sposób.
- Słucham?
- Proszę jej nie myć, nie rozmrażać, nie czyścić...
- Ale...
- Dużo soli! - ciągnął dalej facet - Ale tylko z jednej strony! Za to z
drugiej strony pieprzu od serca! I Smażyć ją proszę bez oleju! Tak po
prostu rzucić na patelnię i przypalić z jednej strony. Za to druga
strona ma być kompletnie surowa...
Kelner osłupiały próbuje się wycofać, ale facet go zatrzymuje:
- I jak będzie mi pan rybę podawał, to proszę bez żadnych kurtuazyjnych
"smacznego", "proszę bardzo" czy innych. Proszę rzucić talerz na stół i
warknąć: "Żryj k*a!"
Kelner odwraca się, po czym wypełnia co do joty polecenia klienta. Facet
ze łzami w oczach wciska mu do kieszeni banknot 200-złotowy i mówi:
- Rozumiesz, kochany, trzeci miesiąc w delegacji... Tak mi się do żony
tęskni...

frees #3563472 15/12/2009 06:44
Dołączył: Nov 2009
Posty: 437
addict
addict
Dołączył: Nov 2009
Posty: 437

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by Angelika
t
trener gości zapowiedział, że dzisiejsze spotkanie przegrają (sic!) - autentyczna wypowiedź , bo ważniejsze jest dla nich to 2 dni późniejsze z Helsingborg - info, chociaż nie podam jakie, bo nie mogę - wiarygodne

laugh

Wiem, ale nie powiem grin

Originally Posted by Angelika
PS. gdyby nie ban, jakiego dostałam na 48 h, dałabym wczoraj zarobić - Napoli w kosza z handi +10 - weszło jak w masełko - grałam tez na nich bez handi w BAH po kursie 5, o mały włos by weszło- prowadzili już 9 punktami - zarobiłam swoje, ale gdyby Napoli wygrało, to byłabym krezuską - ehhhh - jaka szkoda, ale nic to, gramy dalej

crazy

,-,-,-,-,-,


ja typow nie sledze ... ale ze tak powiem co w tym smiesznego? skoro typy wchodza? a analizy analizami..lekkie zabarwienie satyryczne

moze sie na zartach nie znam... moze ktos wytlumaczy

kazow #3564088 15/12/2009 21:56
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Trzeba kazow poczytać o innych typach-peffkach Angeliki opisanych z równie ciekawym polotem wink

Mega peffki opisywać mi się nie chce bo jestem leniwa a tu jeb jeb i wtopki wink

Czasami trzeba głowę popiołem posypać, a nie rozpisywać się w każdym temacie jak to jej skasowali posty dotyczące podawania typów na gg itp

Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
addict
addict
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460

zecik #3564212 15/12/2009 23:36
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Panowie, znalazł ktoś może te wstawki z wczorajszych Piłkarskich Oskarów? Większość bardzo mi się podobała, zobaczyłbym jeszcze raz..

Strona 7 z 19 1 2 5 6 7 8 9 18 19

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, JelineK, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,486 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1