|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Nie wiem czy było bo nie zaglądam do tematu ostatnio. http://demotywatory.pl/570856/Zazdrosc
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 156 |
Za Onetem:
Dwie minuty później po akcji tej samej trójcy, Borussia podwyższyła wynik. Doskonałym podaniem z własnej połowy popisał się Błaszczykowski, Zidan wpadł w pole karne, zdołał minąć Benaglio, ale tak niefortunnie uderzał piętą, że ta poleciała wzdłuż linii bramkowej. Tam jednak dopadł do niej Barrios i z zimną krwią dopełnił formalności.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
dobry Azor 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
t trener gości zapowiedział, że dzisiejsze spotkanie przegrają (sic!) - autentyczna wypowiedź , bo ważniejsze jest dla nich to 2 dni późniejsze z Helsingborg - info, chociaż nie podam jakie, bo nie mogę - wiarygodne
 Wiem, ale nie powiem PS. gdyby nie ban, jakiego dostałam na 48 h, dałabym wczoraj zarobić - Napoli w kosza z handi +10 - weszło jak w masełko - grałam tez na nich bez handi w BAH po kursie 5, o mały włos by weszło- prowadzili już 9 punktami - zarobiłam swoje, ale gdyby Napoli wygrało, to byłabym krezuską - ehhhh - jaka szkoda, ale nic to, gramy dalej  ,-,-,-,-,-,
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
twórczość koleżanki Angeliki zaobserwowałem nie pierwszy raz i za każdym razem "wywołuje to radosny uśmiech na twarzy mej"
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Zachodzi facet do restauracji. Ubrany schludnie, ale widać, że ubranie znoszone. Siada przy stoliku i woła kelnera. Ten podchodzi, a facet go pyta: - Przepraszam, a ryba u was jest? - Oczywiście. Łosoś, tuńczyk, pstrąg... - Nie, nie... Ja poproszę jakiegoś mintaja, albo coś takiego... Jak najgorszego i nieświeżego... Kelner odrobinę się wzdrygnął, ale niewzruszenie mówi: - W porządku, zaraz ktoś skoczy do marketu. Nie ma sprawy. Facet kontynuuje: - I proszę ją przygotować w specjalny sposób. - Słucham? - Proszę jej nie myć, nie rozmrażać, nie czyścić... - Ale... - Dużo soli! - ciągnął dalej facet - Ale tylko z jednej strony! Za to z drugiej strony pieprzu od serca! I Smażyć ją proszę bez oleju! Tak po prostu rzucić na patelnię i przypalić z jednej strony. Za to druga strona ma być kompletnie surowa... Kelner osłupiały próbuje się wycofać, ale facet go zatrzymuje: - I jak będzie mi pan rybę podawał, to proszę bez żadnych kurtuazyjnych "smacznego", "proszę bardzo" czy innych. Proszę rzucić talerz na stół i warknąć: "Żryj k*a!" Kelner odwraca się, po czym wypełnia co do joty polecenia klienta. Facet ze łzami w oczach wciska mu do kieszeni banknot 200-złotowy i mówi: - Rozumiesz, kochany, trzeci miesiąc w delegacji... Tak mi się do żony tęskni...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 437
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2009
Posty: 437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
t trener gości zapowiedział, że dzisiejsze spotkanie przegrają (sic!) - autentyczna wypowiedź , bo ważniejsze jest dla nich to 2 dni późniejsze z Helsingborg - info, chociaż nie podam jakie, bo nie mogę - wiarygodne
 Wiem, ale nie powiem PS. gdyby nie ban, jakiego dostałam na 48 h, dałabym wczoraj zarobić - Napoli w kosza z handi +10 - weszło jak w masełko - grałam tez na nich bez handi w BAH po kursie 5, o mały włos by weszło- prowadzili już 9 punktami - zarobiłam swoje, ale gdyby Napoli wygrało, to byłabym krezuską - ehhhh - jaka szkoda, ale nic to, gramy dalej  ,-,-,-,-,-, ja typow nie sledze ... ale ze tak powiem co w tym smiesznego? skoro typy wchodza? a analizy analizami..lekkie zabarwienie satyryczne moze sie na zartach nie znam... moze ktos wytlumaczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Trzeba kazow poczytać o innych typach-peffkach Angeliki opisanych z równie ciekawym polotem Mega peffki opisywać mi się nie chce bo jestem leniwa a tu jeb jeb i wtopki  Czasami trzeba głowę popiołem posypać, a nie rozpisywać się w każdym temacie jak to jej skasowali posty dotyczące podawania typów na gg itp
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Panowie, znalazł ktoś może te wstawki z wczorajszych Piłkarskich Oskarów? Większość bardzo mi się podobała, zobaczyłbym jeszcze raz..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|