Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 17 1 2 3 4 5 16 17
Llama #3565485 16/12/2009 17:57
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Originally Posted by Llama
to trochę jak z koniecpzpn, wykorzystywane słuszne oburzenie w złym celu, po prostu dwie strony walczą o swój interes i jedna ma w mediach więcej poparcia, artykuł napisał Borek, wielki przyjaciel i fan Bońka, a Boniek już był w PZPNie i jakoś cudów nie zrobił, beton się zachował. Greń niczym się od Laty nie różni, sam go promował zresztą, ale odkąd Boniek powiedział o Greniu to:

Greń odurzony przeszedł do opozycji. Jeden cyrk, jak u nas w polityce.

Bonus: Unibet
mura #3566871 17/12/2009 05:31
Dołączył: May 2006
Posty: 895
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 895
Originally Posted by mura
troszkę skwasił, bo rzewczywiście za szybko wyrecytował wyuczoną kwestię (w sumie podsumowanie materny przednie). pewnie był zestresowany, nie dziwię się i pewnie też dlatego tak szybko uciekł. można było zrobić to z jeszcze większą klasą, by uciszyć salonowe piszczenie elity.

ale sam inicjatywa genialna. i słowa mądrze dobrane.

nie sądzę, żeby był zestresowany smile
jedyne czego się bał to pewnie, żeby nie powiedzieć za dużo do czego oczywiście był zdolny
tak jak zostało zauważone - był bardzo niemile widziany na tej gali, zresztą nie tylko na niej ze względu na prowadzoną działalność

s_LP #3567361 17/12/2009 15:33
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Jednak sie zmienia , oligarchia zaczyna zdawac e saobie sprawę ,że i kibole na meczu są potrzebni , bo to oni robią widowisko , bardziej niż e piłkarzyki , zaczynają to dostrzegać w Angli , wspołczesny widz potrzebuje emocji , pod Euro zbudowane są u nas duze stadiony kim się je zapełni ? krawaciarze nie przyjdą zeby zobaczyc tylko kopaczy , mogą ich zobaczyc na swych wielkich ekranach TV u siebie w domku , rodzinny z dziecmi ? dajcie spokoj wydatek ponad 100 na mecz to dla nich duzy wydatek , a wiec tylko atmosfera i to gorąca na trybunach moze przyciagnac wielkie tłumy , bo takiej atmosfery nie doswiadczy sie w domku , trzeba byc na miejscu i zobaczyc kolorowe spiewajace tlumy a nawet popatrzec sobie z oddali jak grupki szalonych i zwasnionych kiboli trzepią sie po pyskach , wtedy jest fan adrenalina przychodzimy na mecze i jest kasa do tego sie zmierza do takich widowisk , wyborcze , g..o to jeszcze nie dostrzega , ale jak pojdzie sygnał z centrali i oni zmienia front smile

ELDORADO #3567370 17/12/2009 16:04
Dołączył: May 2006
Posty: 895
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 895
nie znajdę na szybko, ale dodam do powyższego postu, że czytałem ostatnio artykuł o lożach, które mają powstać przy Łazienkowskiej
a tam właśnie potężne telewizory smile
zresztą tak jest wszędzie
żeby nie zrobiło się nam drugie KSW - czyli "gwiazdy tańczące z k*&wami na łajnie" w pierwszych rzędach

i wbrew powszechnej opinii PZPN rozmawia z OZSK i jest gotowy do takiego dialogu - właśnie na temat trybun

s_LP #3567376 17/12/2009 16:19
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690

Przed wyborami rudy się afiszował jako kibic Lechii Gdańsk laugh , rozuumiem ,ze liczy teraz na Waszą krótką pamięć do następnych wyborów

Ostre słowa Tuska: to są przestępcy, potencjalni mordercy [sport.onet.pl]

tyson #3567424 17/12/2009 18:11
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Originally Posted by Tusk w gównie wyborczym
- Nie wiem, czy pan pamięta, że ostatnio - a mógłby to być [w walce z chuliganami boiskowymi - rl] moment przełomowy - dostaliśmy po głowie, ja i ówczesny wicepremier Grzegorz Schetyna. Prawdę mówiąc, zdębiałem, gdy usłyszałem, jak kilku parlamentarzystów PiS zaczęło na nas bardzo głośno krzyczeć, gdy policja zatrzymała bardzo dużą grupę kibiców Legii [aresztowano ponad 700 kiboli, którzy maszerowali ulicami Warszawy na stadion Polonii bez biletów, za to wielu z tasakami, łańcuchami i maczugami]. Akcja była masywna, twarda. Nagle się okazało, że te działania spotkały się z krytyką opozycji i niektórych dziennikarzy. Czy dlatego, że ci z PiS, którzy najbardziej ubolewali, może nigdy nie byli na stadionie? Jeśli im się wydawało, że to, co zrobiła policja, było brutalne, to może dobrze byłoby, aby poszli na niektóre trybuny i zobaczyli, co to jest brutalność.

Pogrubiłem dopisek Leniarskiego. Kłamie w żywe oczy i otumania społeczeństwo - jeśli ktoś nie pamięta to przypominam, że w rzeczywistości jedyne co policja znalazła to słynny już jeden widelec.

Pismak z premedytacją fałszuje rzeczywistość, upodlił się, skundlił i zeszmacił do reszty. Życzę mu wszystkiego najgorszego. I te mendy mają czelność zasłaniać się prawem dziennikarskim. Z dziennikarzami to oni mają tyle wspólnego co dawna ekipa z Trybuny Ludu.

ELDORADO #3567690 17/12/2009 20:51
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by ELDORADO
rozuumiem ,ze liczy teraz na Waszą krótką pamięć do następnych wyborów

Ale tandetna propaganda kogoś kto przyznał się do głosowania na PiS i Kaczyńskiego i nadal jest ich fanatykiem. laugh

Nie sprowadzaj kibica do poziomu intelektualnego ameby, myśląc że wciśniesz im kit jak to pisiaczki będa wobec nich łagodni bo ta partia najchętniej zamknęłaby każdego na 10 lat za podanie ręki policjantowi (odczytane byłoby to w IV RP jako napaść na funkcjonariusza). grin

Przeczytaj całą wypowiedź, bo w 100% mówi sensownie, w przeciwieństwie do Twojego bełkotu...

Conrad #3567711 17/12/2009 21:13
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by ELDORADO
rozuumiem ,ze liczy teraz na Waszą krótką pamięć do następnych wyborów

Ale tandetna propaganda kogoś kto przyznał się do głosowania na PiS i Kaczyńskiego i nadal jest ich fanatykiem. laugh

Nie sprowadzaj kibica do poziomu intelektualnego ameby, myśląc że wciśniesz im kit jak to pisiaczki będa wobec nich łagodni bo ta partia najchętniej zamknęłaby każdego na 10 lat za podanie ręki policjantowi (odczytane byłoby to w IV RP jako napaść na funkcjonariusza). grin

Przeczytaj całą wypowiedź, bo w 100% mówi sensownie, w przeciwieństwie do Twojego bełkotu...

Lata mi pis jak i to Twoje ukochane po , ale dyskusja z Tobą na argumenty wybacz jest niemożliwa bo kiedy Twoi przełożeni z PO plują w twarz kibicom czy hazardzistom , to Ty mowisz ,że pada deszcz smirk

ELDORADO #3567744 17/12/2009 21:36
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Eldo, Ty nadal jesteś fanatykiem PiSd bo wszędzie chodzisz i tylko szerzysz ich tanią propagandę nawet bardziej od Nirtza. Przypadek? grin

Jakieś plucie w twarz, czy naprawdę nie potrafisz normalnie przedstawiać swoich argumentów tylko za pomocą takich tanich hasełek?

Twoi idole chcieli nasyłać na graczy każdego od CBA po ABW, a kibiców to by traktowali najsurowiej z wszystkich, a Ty teraz chodzisz jak hipokryta i straszysz kimś innym? smile

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
Originally Posted by Tusk w gównie wyborczym
- Nie wiem, czy pan pamięta, że ostatnio - a mógłby to być [w walce z chuliganami boiskowymi - rl] moment przełomowy - dostaliśmy po głowie, ja i ówczesny wicepremier Grzegorz Schetyna. Prawdę mówiąc, zdębiałem, gdy usłyszałem, jak kilku parlamentarzystów PiS zaczęło na nas bardzo głośno krzyczeć, gdy policja zatrzymała bardzo dużą grupę kibiców Legii [aresztowano ponad 700 kiboli, którzy maszerowali ulicami Warszawy na stadion Polonii bez biletów, za to wielu z tasakami, łańcuchami i maczugami]. Akcja była masywna, twarda. Nagle się okazało, że te działania spotkały się z krytyką opozycji i niektórych dziennikarzy. Czy dlatego, że ci z PiS, którzy najbardziej ubolewali, może nigdy nie byli na stadionie? Jeśli im się wydawało, że to, co zrobiła policja, było brutalne, to może dobrze byłoby, aby poszli na niektóre trybuny i zobaczyli, co to jest brutalność.

Pogrubiłem dopisek Leniarskiego. Kłamie w żywe oczy i otumania społeczeństwo - jeśli ktoś nie pamięta to przypominam, że w rzeczywistości jedyne co policja znalazła to słynny już jeden widelec.

Pismak z premedytacją fałszuje rzeczywistość, upodlił się, skundlił i zeszmacił do reszty. Życzę mu wszystkiego najgorszego. I te mendy mają czelność zasłaniać się prawem dziennikarskim. Z dziennikarzami to oni mają tyle wspólnego co dawna ekipa z Trybuny Ludu.
tez mialem znajomego co szedl i doslownie za nic zostal zatrzymany

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
czy aby na pewno klamie?
panie Leniarski, podano do stolu grin
[Linked Image]

xqwzts #3578424 24/12/2009 16:16
Dołączył: May 2006
Posty: 895
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 895
ciekawy tekst z KoniecITI

"Z WIDELCAMI W RĘKACH..."

Dyskutowaliśmy sobie dłuższy czas temu ze znajomym podczas drogi na mecz co tam słychać w wielkim świecie. Oczywiście podjęliśmy wątek propagandowej akcji ITI, policji i mediów, kiedy to zwinęli kilkaset osób za to, że szły na mecz swojej drużyny (słynna akcja "Widelec"). Przedstawili to oczywiście po swojemu w mediach mówiąc, że szalały w Warszawie dzikie hordy kiboli z widelcem i zrobiły niewiadomo co.

Niektórzy pytają, niedowierzają, myślą i wyciągają wnioski - są i tacy, co nabierają takiego spojrzenia jakie narzuciły im media i policja. Są takie osoby, które coś tam wychwycą i nie uwierzą do końca przekazowi ze szklanego ekranu, a są tacy co ślepo ufają takiemu badziewiu jak niektóre lekkie gazetki i stacje TV. Jestem dumny, że po odebraniu w dniu pamiętnych derbów słuchawki od ojca usłyszałem: "Młody, co oni za bzdury pieprzą o jakiś widelcach?" smile. I tak jechaliśmy ze znajomymi w tym śmierdzącym pociągu dochodząc do wniosku, że mamy szczęście. Jako kibice zauważamy tą całą obłudę, ten pieprzony "Matrix" w, którym przyszło nam żyć i kity wciskane przez ważne organy państwa. Swoje zainteresowanie polityką, światopoglądem też zawdzięczam między innymi kibicowaniu, które pierwsze udowodniło, że telewizja i gazety kłamią, a wszystko niekoniecznie jest takie jak nam chce się wcisnąć.

Kibicowanie i sytuacja polityczna na świecie łączy się dla mnie nierozerwalnie. I zrodziło to pogardę dla mediów i policji, bo nie można przecież szanować czegoś co wciska w żywe oczy kit. Bo jeśli jedną czy drugą sytuację, której byłem naocznym światkiem przedstawiają zupełnie inaczej - to dlaczego mam wierzyć, że na przykład Majdan i Świerczewski zaatakowali policję w Mielnie (głośna kiedyś sprawa)? Nie wierzę - ufam nielubianym przeze mnie zawodnikom, że to policjanci przesadzili z interwencją. Dlaczego mam wierzyć, że młodzież źle zachowywała się na jakimś koncercie i zaatakowała policję, skoro przed oczami mam wpadający w tłum kibiców oddział prewencji, który aresztuje kogo się da i prowokuje młodzież tekstami "zamknij kurwa ryj" i podobnymi. A taka jest właśnie rzeczywistość - ten przykład przekłada się na wiele innych dziedzin życia w, których media, policja i politycy nas okłamują. Nie, to nie jest mania prześladowcza - to pogląd wyrobiony przez życie. I za to kibicowaniu po tego życia kres dziękuję. Mam szczęście, że znalazłem się w tym środowisku i jestem jego dłużnikiem.

Czasami zastanawiam się co ludzie spoza podziemnego czy (inaczej mówiąc) "ulicznego" środowiska mają w głowach. Do pracy, po pracy piwo w fotelu, "Super Express" czy "Fakt" oraz wiadomości na kilku stacjach. Kibole walczą w miastach z widelcami przeciwko biednym policjantom, Radek Majdan to bandyta lejący policję, policja zatrzymała wyznawców Hitlera chcących krzyczeć szowinistyczne hasła (to o manifestacji nacjonalistów upamiętniającej zbrodnie w Katyniu we Wrocławiu 2008 ), a Roman Giertych (daje słowo, że nigdy na niego nie głosowałem) i jego LPR są sektą. Te drastyczne "newsy" łagodzi trochę rocznica urodzin Michaela Jacksona, fakt zsunięcia się bluzki jakieś pustej panience w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" i mega optymistyczny akcent, że niedługo nowa seria żenującego tasiemca. Rano do pracy i już jest o czym gadać - hordy zła w centrum, a potem przejście do życia jakieś gwiazdki w serialu TV.

Co, za tym idzie - jak tacy rodzice mają potem wychować dzieci na wartościowych ludzi, patriotów z których słynęła Polska przez wieki? Później przychodzi jakaś nieciekawa sytuacja w życiu i zaprogramowany przez rodziców/zombie, media i System młodzieniec nie wie jak sobie poradzić, jak ocenić. Realna sytuacja go dziwi, gubi, mówili mu, że jest inaczej, a tu normalni ludzie mają go na ulicy za frajera. Te zamulone medialnym "Matrixem" czachy są według mnie na ostatniej półce jeśli chodzi o postrzeganie rzeczywistości. Zobaczcie - niby przykładni obywatele. Mimo nawet trójki dzieci, wykształcenia i pracy - co oni wiedzą o życiu? Nie neguję samej pracy, szkoły i wychowania, tylko wiedzę o świecie jaką mają "Faktowcy", coś "poza schematami". Nic - pustka. Co oni w życiu przeżyli, co oni kurde powiedzą na starość do siebie? "Zrobiłem to co należało - pokończyłem wszystkie szczeble od podstawówki do emerytury, to teraz mogę od rana do nocy oglądać seriale"? Jak dla mnie to jest ich dramat, współczuję - nie ważne ile mają pieniędzy na koncie. Nasza (kibiców) świadomość, ta strona www.konieciti.pl [konieciti.pl] to nasz skarb i efekt życiowego sukcesu. Nie wszędzie docenianego, bo nie można go kupić za pieniądze. Pomijając pracę i szkołę, a co za tym idzie ustawienie się w życiu, które są ważne - mamy w głowach coś więcej. Coś czego nie mają "poprawni" ludzie z zewnątrz jakiegokolwiek tzw. podziemia. Coś nam zostaje "po godzinach", coś więcej niż pilot, gazeta i piwo. My na dole, oni niby u góry - ale rzeczywistość jest jakże inna. Nawet w tej fatalnej sytuacji jesteśmy dumni.

Każdy zatrzymany po policyjnej prowokacji, czy aresztowany przez sługę pseudodemokracji (chcemy wolności słowa i prawa do swobodnej wypowiedzi!) po ulicznej manifestacji to w pewnym sensie brat, bo to (dla jednych skrajna) prawdziwie wolna jednostka. Fakt - "niegrzeczna". Pojmowanie świata "ty jesteś zły bo jesteś niegrzeczny" to tok rozumowania ludzi zombie, którzy brzydzą się "przemocą" (tą rodaków przed 1989 rokiem też?), ale swoim ZAKŁAMANIEM JUŻ NIE. To dla mnie wystarczający argument by zachować dystans i żyć własnym życiem, ewentualnie w razie potrzeby pisać takie teksty jak ten. Jako kibic i patriota nie czuję się złym człowiekiem i idiotą jak to nas mają w zwyczaju nazywać - to zakłamane media i ich wierni i we wszystko wierzący odbiorcy są dla mnie takimi złymi ludźmi i idiotami. Walter, Miklas, media, policja, kontakty - ludzie nie widzą, że to jedna wielka mafia. My to świat sportu, powiedzmy, że mają prawo się nie orientować, ale ta sama sytuacja ma miejsce podczas wyborów politycznych i innych historyjek za pomocą, których manipuluje się masami. Część ludzi w to wszystko co im się wmawia wierzy...smutne.

Pewnie macie w dalszej rodzinie, czy też w sąsiedztwie osoby, które uważają Was za syndrom wszelkiego zła. Oni "autorytety", wszystko zaprogramowane tak jak im "poprawność" życiowa każe. Obgadują, mieszają z błotem, wyzywają, grzecznym córkom zabraniają się z Wami zadawać. Jesteście dla nich debilami, idiotami i patologią. Pamiętajcie bracia jedno. Te "esencje mądrości", "autorytety" i w ogóle arystokracja była za głupia by wychwycić fakt, że kilku nawiedzonych redaktorów (poziom dziennikarstwa zerowy) i mądrych na swój sposób biznesmenów robi ich w balona. Że są sterowanymi marionetkami, a żyją spokojnie tylko dlatego, bo zgadzają się na kłamstwa Systemu. Ich jedyną rozrywką, nagrodą za posłuszeństwo jest rodzinny wypad nad morze raz do roku. Ich głupota jest spowodowana tym, że nie otworzyli w porę oczu bądź nie miał ich kto nauczyć prawdziwych zasad (przyjaciele z boiska, szkoły, klubu, stadionu...). Pewnych rzeczy się zatem nie dowiedzieli, a pewne (jakże istotne) fakty przeszły im koło nosa. A, te właśnie uliczne (dlatego uliczne, bo media i politycy kłamią) fakty i uliczne nauki są kluczem do zrozumienia o co tak naprawdę chodzi i co się dzieje w tym kraju...Wiadomości i część gazetek są na pokaz dla szarego społeczeństwa, okłamali ich i oszukali. Jeśli chcecie nazwać to teorią spiskową proszę bardzo. W samym konflikcie na linii kibice Legii - ITI jest cała masa dowodów na prawdziwość tej tezy. A gdzie reszta? Wybory polityczne? Kryzys finansowy? Globalne ocieplenie? Szkoda gadać...



s_LP #3578533 24/12/2009 21:22
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
addict
addict
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
http://www.lechpoznan.pl/art,13275,kibice_pamietaja....htm

zecik #3578600 24/12/2009 23:19
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
O co były te zamieszki w Brazylii Cortiba-Fluminense 6 grudnia ??


Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
www.konieciti.pl [konieciti.pl]




hehe wrzucili na stronkę monolog mojego dobrego znajomego wink


ITI SPIERDALAJ !!!

Legia #3638401 22/01/2010 02:50
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Oto jak jebane ITI szuka pieniędzy na transfery...


Klub domaga się od kibiców po 10 tys. złotych


Klub Piłkarski Legia wysyła do kibiców wezwania do zapłaty 10 tysięcy złotych "z tytułu naruszenia przez Pana Regulaminu Stadionu oraz nagannego zachowania polegającego na używaniu u słów uznawanych za rasistowskie oraz naruszających dobra osobiste". Chodzi o spotkanie z Polonią Bytom z 16 maja zeszłego roku, po którym Komisja Ligi Ekstraklasy SA nałożyła na Legię karę w wysokości 10 tys. PLN.
Już wtedy klub zapowiadał, że będzie dochodził na drodze cywilnej zwrotu orzeczonej kary od osób, które skandowały niedozwolone okrzyki.

Klub, oprócz wspomnianych 10 tysięcy złotych, domaga się także odsetek, które naliczane są od siódmego dnia od otrzymania wezwań. "Po upływie w.w. terminu oraz braku wpłaty zostanie skierowany pozew do Sądu , co spowoduje konieczność poniesienia przez Pana dodatkowych opłat w postaci zwrotu kosztów opłat sądowej, kosztów zastępstwa oraz kosztów egzekucyjnych" - czytają w piśmie kibice.

Klub z Łazienkowskiej, w piśmie nie powołuje się na żaden z paragrafów regulaminu stadionowego, ani nie przedstawia żadnych dowodów zarzucanego czynu. Chociaż KP Legia została ukarana przez Ekstraklasę grzywną w wysokości 10 tysięcy złotych, klub stara się wyegzekwować taką kwotę... od każdego kibica. Jak udało się nam dowiedzieć, w związku z brakiem przedstawionych dowodów oraz faktem, że klub domaga się od kibiców kwoty wielokrotnie wyższej, w prokuraturze złożone zostało zawiadomienie o usiłowaniu popełnienia przestępstwa przez KP Legia. Fani uważają, że klub chce od nich wyłudzić pieniądze, na kwotę mogącą osiągnąć wielokrotność orzeczonej kary.

"Klub w walce z kibicami mocno się zagalopował i myśli, że jest ponad prawem. Działacze w żadnym wypadku nie dążą do złagodzenia konfliktu, a cały czas starają się straszyć ludzi nie tylko zakazami stadionowymi, ale również wielotysięcznymi karami nie mającymi żadnego uzasadnienia. Z pewnością nie wygląda to na zapowiadaną przez Klub akcję zachęcającą do przyjścia na nowy stadion" - mówi LegiaLive! jeden z kibiców, który otrzymał wspomniane pismo od klubu.[b][/b]

Legia #3638932 22/01/2010 06:36
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
to jest przesada, ja zaprzestaje chodzić na Legię, aż ten żyd zdechnie może się coś zmieni

koleszka #3639034 22/01/2010 07:36
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Podobno to już koniec mediacji z KP Legia, kibice nie będą prowadzić żadnych rozmów w sprawie poprawy sytuacji. Ostatnie 2 wyjazdy będą i na tym koniec. Tylko hokej, siatkówka i koszykówka.

koleszka #3639656 22/01/2010 17:44
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690

ELDORADO #3640252 22/01/2010 23:13
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
addict
addict
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
Faktycznie mądrze napisane.

Ciekawi mnie bardzo jak wielki będzie płacz "jeszcze jednego" i jego wesołej gromadki, gdy nie da się zapełnić stadionu angielskimi kibicami. Tłumaczenie, iż 5 tysiaków im wystarczy, bo to fani piłki nożnej, nie tyle mnie nie przekona, co parsknę śmiechem

Strona 3 z 17 1 2 3 4 5 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Lukasz111, Sensei, rafal08, latajaca_holenderka, poozon, kamel), 2,964 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,389
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1