Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by jarko 33
a po co taki konkurs?

for fun smile

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by Big Ben
Panowie czemu nie ma juz na forum konkursu/rankingu dotyczącego europejskiego kosza?

takiego na wzór rankingu NBA, czy konkursu biathlonowego

zapewne nie ma chetnych do prowadzenia takiej zabawy frown

Benuś! Zorganizuj!
A poza tym mógłbym cię prosić o dwa zdania o tych Valladolidach i Bilbao na dzisiaj?

Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Originally Posted by onda
Originally Posted by deker84
Originally Posted by onda
Originally Posted by kornelius78
Witam wszystkich forumowiczów po raz pierwszy:
Na dziś coś takiego z kosza, krótko :
1. Oldenburg - Bonn - 1 -dla mnie pewniak dnia,wkońcu muszą zacząć wygrywać a grajków mają świetnych
2. Artland - Bremerhaven - 1 - nie widzę tego meczu inaczej jak win gospodarzy -za przemawia intuicja i fakty
3. Valladolid - Fuenlabrada - 1 cięzki mecz ale win po stronie home
Kurs po zsumowaniu fortuna 3.55 x 100zł
oraz Braunschweig-Frankfurt - 1 kurs 2,06 - frankfurt ostatnio coś niemrawo gra myślę że gospodarze wykorzystają atut własnego boiska bez kompleksów także 1

Rozliczenie z typów wieczorem.

po pierwsze to witamy nowego człowieka!

po drugie to ledwo coś napisał,już inny wskoczył na niego jak na starą kobyłę (no typy mogą być przeciwne,tylko qrwa ta FORMA...oby nie przerosła treści...)

Wobec tego postawiłbym na młodego w konfrontacji z dekkerem...
Ktoś przyjmie zakładzik?
onda jaka forma wink grzecznie napisalem. I na nikogo nie wskakuje. A zgadzac sie nie musze. Nikomu nie doradzam, ani tez nie odradzam typow

No widzę słonko,ale wiesz nieładnie tak wskakiwać na nowego człowieka po pierwszym poście...a jak ma rację ?No i te trzy znaki zapytania... tongue
No jak ma racje, to tylko gratulowac

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Originally Posted by jarko 33
Originally Posted by Big Ben
Panowie czemu nie ma juz na forum konkursu/rankingu dotyczącego europejskiego kosza?

takiego na wzór rankingu NBA, czy konkursu biathlonowego

zapewne nie ma chetnych do prowadzenia takiej zabawy frown
a po co taki konkurs?
te konkursy sa bezwartosciowe czesc ludzi gra caly czas dogi po kursie 11 by miec najlepszy bilans a w rzeczywistosci niepograliby takiego zakladu za pare zeta nawet smile


co prawda to prawda

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Jarko 33 moim zdanieniem to dobry pomysl tak jak byl konkurs hokeya mozna bylo kilka ciekawych typow sobie wybrac By sie przydal ranking kosza ,no szkoda szkoda Big Ben

Dołączył: Dec 2009
Posty: 344
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 344
Co do Oldenburgu powiem tak jak zagra a swoim poziomie Paulding,Carter i Perkovic a widac ze ten ostatni zaczyna pogrywac to jestem spojony o wynik- każdy ma swoją analize i własne przeczucie co w tym ostatnim uważam ostatnio mnie nie zawodzi smile ale zobaczymy,
Co do Artland to wszyscy maja zagrać - dobrze bybyło jeszcze przed końcem roku wspiąć się ciut wyżej smile
Co do Valladolid to fakt mecz bardzo ciężki , Fulenlabrada ma nóż na gardle i dziś jest ich koniec ktoś poleci po porażce pytanie kto ? smile zobaczymy wieczorem ja i moje przeczucie są za gospodarzami - oby mnie nie myliło smile
Co do Braunschweig to tak jak pisałem potrafią zagrac bardzo dobrze z lepszym zespołem to tej wizji się trzymam smile
Powodzenia wszystkim w win

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by QLUZOr20
Jarko 33 moim zdanieniem to dobry pomysl tak jak byl konkurs hokeya mozna bylo kilka ciekawych typow sobie wybrac By sie przydal ranking kosza ,no szkoda szkoda Big Ben
tylko ze konkurs hokeja byl z kasa do wygrania i wpisowym wiec inny niz jakies inne konkursy cool

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
No to niech sie znajdzie jakis chętny co zrobi taki konkurs tylko pewnie nie bedzie chetnych(by sie przydal wpisowe jakies by sie zrobilo i napewno jacys gracze by sie znalezli)

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by onda
mógłbym cię prosić o dwa zdania o tych Valladolidach i Bilbao na dzisiaj?

zawsze cool

Bilbao zdecydowanie tak!

nie przystoi drużynie z takim potencjałem przegrywac mecz za meczem (mają juz 4 kolejne wtopy na koncie smirk )

mimo, że tabela mówi co innego, myślę, że stać ich na top8, więc straty z początku sezonu trzeba zacząć odrabiać gwizdek

Fuenlabrada tak

po świetnym początku (sezon zaczęli od bilansu 4-0) dalsza faza wręcz fatalna (na 10 spotkań wygrali tylko 1)

typ 'na przełamanie'

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by jarko 33
Originally Posted by QLUZOr20
Jarko 33 moim zdanieniem to dobry pomysl tak jak byl konkurs hokeya mozna bylo kilka ciekawych typow sobie wybrac By sie przydal ranking kosza ,no szkoda szkoda Big Ben
tylko ze konkurs hokeja byl z kasa do wygrania i wpisowym wiec inny niz jakies inne konkursy cool

to samo mozna zrobić w konkursie koszykarskim, nie ma problemu smile

gorzej znaleźć osobę chętna do proawdzenia takiej zabawy (tak mi się przynajmniej wydaje..)

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
No dzięki Ben ooo
Jak już ci z gardła 2 opinię wyjąłem to jeszcze poproszę o kolejne... tongue
Te Artlandy ,Oldenburgi i Braunchweigi...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by Big Ben
to samo mozna zrobić w konkursie koszykarskim, nie ma problemu smile

gorzej znaleźć osobę chętna do proawdzenia takiej zabawy (tak mi się przynajmniej wydaje..)
ilu bedziesz mial chetnych jak wpisowe bedzie powiedzmy 50 zeta 10 to w porywach smile

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by Big Ben
Originally Posted by jarko 33
Originally Posted by QLUZOr20
Jarko 33 moim zdanieniem to dobry pomysl tak jak byl konkurs hokeya mozna bylo kilka ciekawych typow sobie wybrac By sie przydal ranking kosza ,no szkoda szkoda Big Ben
tylko ze konkurs hokeja byl z kasa do wygrania i wpisowym wiec inny niz jakies inne konkursy cool

to samo mozna zrobić w konkursie koszykarskim, nie ma problemu smile

gorzej znaleźć osobę chętna do proawdzenia takiej zabawy (tak mi się przynajmniej wydaje..)

Jak ty się tym zajmiesz,to ja zacznę szukać kasy na nagrody...
Nowy Rok za pasem,niech Dyrekcja wyhaczy ładny fundusz na szczytny cel...

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Dzięki wszystkim za życzenia smile piwo

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by onda
No dzięki Ben ooo
Jak już ci z gardła 2 opinię wyjąłem to jeszcze poproszę o kolejne... tongue
Te Artlandy ,Oldenburgi i Braunchweigi...

nie wypowiem się

śledzenie niemieckiego kosza zaniechałem po kilku ligowych kolejkach w tym kraju

w Europie interesuje mnie jedynie Hiszpania i Euroliga.. pozostałe rozgrywki śledzę jednym okiem (i to przymrużonym tongue )

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by jarko 33
Originally Posted by Big Ben
to samo mozna zrobić w konkursie koszykarskim, nie ma problemu smile

gorzej znaleźć osobę chętna do proawdzenia takiej zabawy (tak mi się przynajmniej wydaje..)
ilu bedziesz mial chetnych jak wpisowe bedzie powiedzmy 50 zeta 10 to w porywach smile

Zawsze można znaleźć kompromis...
Niech wpisowe będzie 15-20 pln plus pula od Dyrekcji...
I spokój...

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
widzieliscie tego mistrza kozak!

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by jarko 33
Originally Posted by Big Ben
to samo mozna zrobić w konkursie koszykarskim, nie ma problemu smile

gorzej znaleźć osobę chętna do proawdzenia takiej zabawy (tak mi się przynajmniej wydaje..)
ilu bedziesz mial chetnych jak wpisowe bedzie powiedzmy 50 zeta 10 to w porywach smile

heh

no to lipka

Dołączył: Dec 2009
Posty: 344
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 344
Grajus87 muszę powiedzieć ze śledzę twoje poczynania na forum od długiego czasu pomimo ze jestem tu nowy buk zajmuje sie dość długo także za zasługi pozwolę sobie skromnie powiedzieć należy Ci się duże PIWO a przy okazji wszystkiego najlepszego

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by kornelius78
Grajus87 muszę powiedzieć ze śledzę twoje poczynania na forum od długiego czasu pomimo ze jestem tu nowy buk zajmuje sie dość długo także za zasługi pozwolę sobie skromnie powiedzieć należy Ci się duże PIWO a przy okazji wszystkiego najlepszego

Macie tam w Ostrowie tego Profa na ul.Kaliskiej(chyba?)-dochodząca do Rynku?...
Pamiętam,że w Kaliszu jeszcze nie było ich,to dymałem do Ostrowa bądź życzliwi kupony wysyłali...takie czasy były... tongue

Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, forty, burbon, rymoholik, $-man), 2,010 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,360
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1