Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 13 1 2 3 12 13
#3586210 30/12/2009 07:24
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli
Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
kosz

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2009
Posty: 344
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 344
Witam wszystkich forumowiczów po raz pierwszy:
Na dziś coś takiego z kosza, krótko :
1. Oldenburg - Bonn - 1 -dla mnie pewniak dnia,wkońcu muszą zacząć wygrywać a grajków mają świetnych
2. Artland - Bremerhaven - 1 - nie widzę tego meczu inaczej jak win gospodarzy -za przemawia intuicja i fakty
3. Valladolid - Fuenlabrada - 1 cięzki mecz ale win po stronie home
Kurs po zsumowaniu fortuna 3.55 x 100zł
oraz Braunschweig-Frankfurt - 1 kurs 2,06 - frankfurt ostatnio coś niemrawo gra myślę że gospodarze wykorzystają atut własnego boiska bez kompleksów także 1

Rozliczenie z typów wieczorem.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
No fajnie wygląda ten Oldenburg smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
grajus87 zdrowia i mniej płaczu na forum wink piwo

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Najlepszego grajus piwo

w niezłym momencie masz urodzinki, okres świąteczno-noworoczny grin

Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Fajnie wyglada Valladolid smile po ostatniej porazce u Siebie z teoretycznie slabszym rywalem dzis zepna poslady laugh i wygraja :-)
Oldenburg ? z nimi nic nie wiadomo laugh

Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Originally Posted by kornelius78
Witam wszystkich forumowiczów po raz pierwszy:
Na dziś coś takiego z kosza, krótko :
1. Oldenburg - Bonn - 1 -dla mnie pewniak dnia,wkońcu muszą zacząć wygrywać a grajków mają świetnych
2. Artland - Bremerhaven - 1 - nie widzę tego meczu inaczej jak win gospodarzy -za przemawia intuicja i fakty
3. Valladolid - Fuenlabrada - 1 cięzki mecz ale win po stronie home
Kurs po zsumowaniu fortuna 3.55 x 100zł
oraz Braunschweig-Frankfurt - 1 kurs 2,06 - frankfurt ostatnio coś niemrawo gra myślę że gospodarze wykorzystają atut własnego boiska bez kompleksów także 1

Rozliczenie z typów wieczorem.
Oldenburg pewniak??? Ja sie nie zastanawiam i Telekom HC, ewentualnie czysta 2. O tych grajkach mozna powiedziec ze sa srednio "swietni"
Artland, raczej powinno, tylko zastanawia mnie ten kurs troszke wysoki
Na przełamanie Fuenlabrada dzisiaj, ewentualnie jakies HC
A co do Brunszwigu, w aktualne formie chyba warto sprobowac Skyliners.
Mimo wszystko zycze powodzenia, ja troszke inaczej zagram.

A pozatym Bamberg dzisiaj, fajny kurs, przeciwnik moze nie latwy, ale napewno do ogrania. Warto zaryzykowac
Kanarki cool coz no tongue na swoim parkiecie zawsze mocni, ale caly czas nie obliczalni. Dziwna druzyna laugh
Bilbao z HC, 17 miejsce w lidze to porazka, ostatnio fatalna druga kwarta zadecydowala o porazce z Valencia. Silna ekipa, zaslugujaca przynajmniej na miejsce w pierwszej 8 druzyn ACB.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Najlepszego Grajus;) duzo wygranych dzis;)

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by urit
grajus87 zdrowia i mniej płaczu na forum wink piwo

Przyłączam się do życzeń ! piwo

Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
grajus87 piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo piwo starczy laugh

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by kornelius78
Witam wszystkich forumowiczów po raz pierwszy:
Na dziś coś takiego z kosza, krótko :
1. Oldenburg - Bonn - 1 -dla mnie pewniak dnia,wkońcu muszą zacząć wygrywać a grajków mają świetnych
2. Artland - Bremerhaven - 1 - nie widzę tego meczu inaczej jak win gospodarzy -za przemawia intuicja i fakty
3. Valladolid - Fuenlabrada - 1 cięzki mecz ale win po stronie home
Kurs po zsumowaniu fortuna 3.55 x 100zł
oraz Braunschweig-Frankfurt - 1 kurs 2,06 - frankfurt ostatnio coś niemrawo gra myślę że gospodarze wykorzystają atut własnego boiska bez kompleksów także 1

Rozliczenie z typów wieczorem.

po pierwsze to witamy nowego człowieka!

po drugie to ledwo coś napisał,już inny wskoczył na niego jak na starą kobyłę (no typy mogą być przeciwne,tylko qrwa ta FORMA...oby nie przerosła treści...)

Wobec tego postawiłbym na młodego w konfrontacji z dekkerem...
Ktoś przyjmie zakładzik?

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
sorry - z dekerem84 powinno być.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by onda
Ktoś przyjmie zakładzik?
nowy/stary wielbiony buk bet365 chetnie przyjmie tongue

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
grajus zdroweczka..

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by onda
Ktoś przyjmie zakładzik?

ja bym sie mógł pobawić gdyby było więcej spotkań z ACB wink

Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Originally Posted by onda
Originally Posted by kornelius78
Witam wszystkich forumowiczów po raz pierwszy:
Na dziś coś takiego z kosza, krótko :
1. Oldenburg - Bonn - 1 -dla mnie pewniak dnia,wkońcu muszą zacząć wygrywać a grajków mają świetnych
2. Artland - Bremerhaven - 1 - nie widzę tego meczu inaczej jak win gospodarzy -za przemawia intuicja i fakty
3. Valladolid - Fuenlabrada - 1 cięzki mecz ale win po stronie home
Kurs po zsumowaniu fortuna 3.55 x 100zł
oraz Braunschweig-Frankfurt - 1 kurs 2,06 - frankfurt ostatnio coś niemrawo gra myślę że gospodarze wykorzystają atut własnego boiska bez kompleksów także 1

Rozliczenie z typów wieczorem.

po pierwsze to witamy nowego człowieka!

po drugie to ledwo coś napisał,już inny wskoczył na niego jak na starą kobyłę (no typy mogą być przeciwne,tylko qrwa ta FORMA...oby nie przerosła treści...)

Wobec tego postawiłbym na młodego w konfrontacji z dekkerem...
Ktoś przyjmie zakładzik?
onda jaka forma wink grzecznie napisalem. I na nikogo nie wskakuje. A zgadzac sie nie musze. Nikomu nie doradzam, ani tez nie odradzam typow

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by jarko 33
Originally Posted by onda
Ktoś przyjmie zakładzik?
nowy/stary wielbiony buk bet365 chetnie przyjmie tongue

o indywidualny mi się rozchodziło ooo , wiesz przecięcie ręki...rodzaj zakładu,który powstał lata świetlne przed bukami...

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Panowie czemu nie ma juz na forum konkursu/rankingu dotyczącego europejskiego kosza?

takiego na wzór rankingu NBA, czy konkursu biathlonowego

zapewne nie ma chetnych do prowadzenia takiej zabawy frown

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by deker84
Originally Posted by onda
Originally Posted by kornelius78
Witam wszystkich forumowiczów po raz pierwszy:
Na dziś coś takiego z kosza, krótko :
1. Oldenburg - Bonn - 1 -dla mnie pewniak dnia,wkońcu muszą zacząć wygrywać a grajków mają świetnych
2. Artland - Bremerhaven - 1 - nie widzę tego meczu inaczej jak win gospodarzy -za przemawia intuicja i fakty
3. Valladolid - Fuenlabrada - 1 cięzki mecz ale win po stronie home
Kurs po zsumowaniu fortuna 3.55 x 100zł
oraz Braunschweig-Frankfurt - 1 kurs 2,06 - frankfurt ostatnio coś niemrawo gra myślę że gospodarze wykorzystają atut własnego boiska bez kompleksów także 1

Rozliczenie z typów wieczorem.

po pierwsze to witamy nowego człowieka!

po drugie to ledwo coś napisał,już inny wskoczył na niego jak na starą kobyłę (no typy mogą być przeciwne,tylko qrwa ta FORMA...oby nie przerosła treści...)

Wobec tego postawiłbym na młodego w konfrontacji z dekkerem...
Ktoś przyjmie zakładzik?
onda jaka forma wink grzecznie napisalem. I na nikogo nie wskakuje. A zgadzac sie nie musze. Nikomu nie doradzam, ani tez nie odradzam typow

No widzę słonko,ale wiesz nieładnie tak wskakiwać na nowego człowieka po pierwszym poście...a jak ma rację ?No i te trzy znaki zapytania... tongue

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by Big Ben
Panowie czemu nie ma juz na forum konkursu/rankingu dotyczącego europejskiego kosza?

takiego na wzór rankingu NBA, czy konkursu biathlonowego

zapewne nie ma chetnych do prowadzenia takiej zabawy frown
a po co taki konkurs?
te konkursy sa bezwartosciowe czesc ludzi gra caly czas dogi po kursie 11 by miec najlepszy bilans a w rzeczywistosci niepograliby takiego zakladu za pare zeta nawet smile

Strona 1 z 13 1 2 3 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, betowiec, Lukasz111, haczyk, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, ANZELMO), 1,782 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1