|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2009
Posty: 344 |
Witam wszystkich forumowiczów po raz pierwszy: Na dziś coś takiego z kosza, krótko : 1. Oldenburg - Bonn - 1 -dla mnie pewniak dnia,wkońcu muszą zacząć wygrywać a grajków mają świetnych 2. Artland - Bremerhaven - 1 - nie widzę tego meczu inaczej jak win gospodarzy -za przemawia intuicja i fakty 3. Valladolid - Fuenlabrada - 1 cięzki mecz ale win po stronie home Kurs po zsumowaniu fortuna 3.55 x 100zł oraz Braunschweig-Frankfurt - 1 kurs 2,06 - frankfurt ostatnio coś niemrawo gra myślę że gospodarze wykorzystają atut własnego boiska bez kompleksów także 1
Rozliczenie z typów wieczorem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
No fajnie wygląda ten Oldenburg 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
grajus87 zdrowia i mniej płaczu na forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Najlepszego grajus  w niezłym momencie masz urodzinki, okres świąteczno-noworoczny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
Fajnie wyglada Valladolid  po ostatniej porazce u Siebie z teoretycznie slabszym rywalem dzis zepna poslady  i wygraja :-) Oldenburg ? z nimi nic nie wiadomo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528 |
Witam wszystkich forumowiczów po raz pierwszy: Na dziś coś takiego z kosza, krótko : 1. Oldenburg - Bonn - 1 -dla mnie pewniak dnia,wkońcu muszą zacząć wygrywać a grajków mają świetnych 2. Artland - Bremerhaven - 1 - nie widzę tego meczu inaczej jak win gospodarzy -za przemawia intuicja i fakty 3. Valladolid - Fuenlabrada - 1 cięzki mecz ale win po stronie home Kurs po zsumowaniu fortuna 3.55 x 100zł oraz Braunschweig-Frankfurt - 1 kurs 2,06 - frankfurt ostatnio coś niemrawo gra myślę że gospodarze wykorzystają atut własnego boiska bez kompleksów także 1
Rozliczenie z typów wieczorem. Oldenburg pewniak??? Ja sie nie zastanawiam i Telekom HC, ewentualnie czysta 2. O tych grajkach mozna powiedziec ze sa srednio "swietni" Artland, raczej powinno, tylko zastanawia mnie ten kurs troszke wysoki Na przełamanie Fuenlabrada dzisiaj, ewentualnie jakies HC A co do Brunszwigu, w aktualne formie chyba warto sprobowac Skyliners. Mimo wszystko zycze powodzenia, ja troszke inaczej zagram. A pozatym Bamberg dzisiaj, fajny kurs, przeciwnik moze nie latwy, ale napewno do ogrania. Warto zaryzykowac Kanarki  coz no  na swoim parkiecie zawsze mocni, ale caly czas nie obliczalni. Dziwna druzyna  Bilbao z HC, 17 miejsce w lidze to porazka, ostatnio fatalna druga kwarta zadecydowala o porazce z Valencia. Silna ekipa, zaslugujaca przynajmniej na miejsce w pierwszej 8 druzyn ACB.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Najlepszego Grajus;) duzo wygranych dzis;)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
grajus87 zdrowia i mniej płaczu na forum  Przyłączam się do życzeń ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Witam wszystkich forumowiczów po raz pierwszy: Na dziś coś takiego z kosza, krótko : 1. Oldenburg - Bonn - 1 -dla mnie pewniak dnia,wkońcu muszą zacząć wygrywać a grajków mają świetnych 2. Artland - Bremerhaven - 1 - nie widzę tego meczu inaczej jak win gospodarzy -za przemawia intuicja i fakty 3. Valladolid - Fuenlabrada - 1 cięzki mecz ale win po stronie home Kurs po zsumowaniu fortuna 3.55 x 100zł oraz Braunschweig-Frankfurt - 1 kurs 2,06 - frankfurt ostatnio coś niemrawo gra myślę że gospodarze wykorzystają atut własnego boiska bez kompleksów także 1
Rozliczenie z typów wieczorem. po pierwsze to witamy nowego człowieka! po drugie to ledwo coś napisał,już inny wskoczył na niego jak na starą kobyłę (no typy mogą być przeciwne,tylko qrwa ta FORMA...oby nie przerosła treści...) Wobec tego postawiłbym na młodego w konfrontacji z dekkerem... Ktoś przyjmie zakładzik?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
sorry - z dekerem84 powinno być.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
nowy/stary wielbiony buk bet365 chetnie przyjmie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
ja bym sie mógł pobawić gdyby było więcej spotkań z ACB 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528 |
Witam wszystkich forumowiczów po raz pierwszy: Na dziś coś takiego z kosza, krótko : 1. Oldenburg - Bonn - 1 -dla mnie pewniak dnia,wkońcu muszą zacząć wygrywać a grajków mają świetnych 2. Artland - Bremerhaven - 1 - nie widzę tego meczu inaczej jak win gospodarzy -za przemawia intuicja i fakty 3. Valladolid - Fuenlabrada - 1 cięzki mecz ale win po stronie home Kurs po zsumowaniu fortuna 3.55 x 100zł oraz Braunschweig-Frankfurt - 1 kurs 2,06 - frankfurt ostatnio coś niemrawo gra myślę że gospodarze wykorzystają atut własnego boiska bez kompleksów także 1
Rozliczenie z typów wieczorem. po pierwsze to witamy nowego człowieka! po drugie to ledwo coś napisał,już inny wskoczył na niego jak na starą kobyłę (no typy mogą być przeciwne,tylko qrwa ta FORMA...oby nie przerosła treści...) Wobec tego postawiłbym na młodego w konfrontacji z dekkerem... Ktoś przyjmie zakładzik? onda jaka forma  grzecznie napisalem. I na nikogo nie wskakuje. A zgadzac sie nie musze. Nikomu nie doradzam, ani tez nie odradzam typow
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
nowy/stary wielbiony buk bet365 chetnie przyjmie  o indywidualny mi się rozchodziło  , wiesz przecięcie ręki...rodzaj zakładu,który powstał lata świetlne przed bukami...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Panowie czemu nie ma juz na forum konkursu/rankingu dotyczącego europejskiego kosza? takiego na wzór rankingu NBA, czy konkursu biathlonowego zapewne nie ma chetnych do prowadzenia takiej zabawy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Witam wszystkich forumowiczów po raz pierwszy: Na dziś coś takiego z kosza, krótko : 1. Oldenburg - Bonn - 1 -dla mnie pewniak dnia,wkońcu muszą zacząć wygrywać a grajków mają świetnych 2. Artland - Bremerhaven - 1 - nie widzę tego meczu inaczej jak win gospodarzy -za przemawia intuicja i fakty 3. Valladolid - Fuenlabrada - 1 cięzki mecz ale win po stronie home Kurs po zsumowaniu fortuna 3.55 x 100zł oraz Braunschweig-Frankfurt - 1 kurs 2,06 - frankfurt ostatnio coś niemrawo gra myślę że gospodarze wykorzystają atut własnego boiska bez kompleksów także 1
Rozliczenie z typów wieczorem. po pierwsze to witamy nowego człowieka! po drugie to ledwo coś napisał,już inny wskoczył na niego jak na starą kobyłę (no typy mogą być przeciwne,tylko qrwa ta FORMA...oby nie przerosła treści...) Wobec tego postawiłbym na młodego w konfrontacji z dekkerem... Ktoś przyjmie zakładzik? onda jaka forma  grzecznie napisalem. I na nikogo nie wskakuje. A zgadzac sie nie musze. Nikomu nie doradzam, ani tez nie odradzam typow No widzę słonko,ale wiesz nieładnie tak wskakiwać na nowego człowieka po pierwszym poście...a jak ma rację ?No i te trzy znaki zapytania... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Panowie czemu nie ma juz na forum konkursu/rankingu dotyczącego europejskiego kosza? takiego na wzór rankingu NBA, czy konkursu biathlonowego zapewne nie ma chetnych do prowadzenia takiej zabawy  a po co taki konkurs? te konkursy sa bezwartosciowe czesc ludzi gra caly czas dogi po kursie 11 by miec najlepszy bilans a w rzeczywistosci niepograliby takiego zakladu za pare zeta nawet 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|