|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Za to na e-play hula piękny baner pierwszego polskiego kasyna wirtualnego casino.pl 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
Jasne jest, że dla graczy od 1 stycznia jest lepiej i z tego się wszyscy cieszą, ale jak to jest z reklamą na stronach internetowych? Wielkie portale tak jakby się wystraszyły - i dziś na gazeta.pl, onet.pl, wp.pl, interii nie ma już oczojebnych banerów bukmacherów w działach sportowych. Borek już nie straszy odwiedzająch te portale. Czy my też nie powinniśmy schować reklam z naszych stron?  jak zostaniesz właścicielem portalu to wtedy zdejmuj reklamy,ale póki Nim nie jesteś .....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987 |
Dobra z ta Malta dalem ciala, nie wiem czemu bylem przekonany ze ona nie jest w UE. Az mi głupio. Agassi wczoraj czytałem wywiad z Kapica gdzie mówi że projekt został wysłany do KE i czekają na tą opinie i dopiero wtedy zajmą się tym na Radzie Ministrów wiec w twoim linku na tego nie znajdę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189 |
lol nie mam portalu  ale mam forum bukmacherskie zaczynające się na ST..... i podpatruje po prostu co się dzieje w branży  Czy zdejmować banerosy i czyścic tematy czy jak (nie chce mi się tego robić - a moderatorzy też nie byliby szczęśliwi)? Tutaj jeszcze bet365 wisi
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
lol nie mam portalu  ale mam forum bukmacherskie zaczynające się na ST..... i podpatruje po prostu co się dzieje w branży  Czy zdejmować banerosy i czyścic tematy czy jak (nie chce mi się tego robić - a moderatorzy też nie byliby szczęśliwi)? Tutaj jeszcze bet365 wisi przenieś na zagraniczny serwer i po sprawie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189 |
Prawie od zawsze we Francji stoi - czyli to powinno wystarczyć Waszym zdaniem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Dobra z ta Malta dalem ciala, nie wiem czemu bylem przekonany ze ona nie jest w UE. Az mi głupio. Agassi wczoraj czytałem wywiad z Kapica gdzie mówi że projekt został wysłany do KE i czekają na tą opinie i dopiero wtedy zajmą się tym na Radzie Ministrów wiec w twoim linku na tego nie znajdę  stary kolejność jest od przyjęcia do UE odwrotna czyli wpier Rada Ministrów przyjmuje projekt a potem wysyła do notyfikacji i żaden wywiad z Kaplicą tego nie zmieni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Prawie od zawsze we Francji stoi - czyli to powinno wystarczyć Waszym zdaniem? Nie, bo prowadzisz działalność z Polski. Ale wystarczy otworzyć firmę zagranicą i najlepiej się tam przenieść, choćby do Anglii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
opinia Fundacji Helsińskiej,która wcześniej wkleiłem ma datę 22 grudnia i na stronie 4 jest zdanie gdzie stoi
"Na dzień przygotowania niniejszej opinii nie mamy żadnych nowych informacji o aktualnej treści projektu ustawy, poza zapewnieniami min. Michała Boniego,że kontrowersyjne zmiany zostały usuniete z projektu nie wiemy, jaki będzie ostateczny kształt rozwiazań prawnych."
wiec co wysłali jak nic nie przyjęli ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
opinia Fundacji Helsińskiej,która wcześniej wkleiłem ma datę 22 grudnia i na stronie 4 jest zdanie gdzie stoi
"Na dzień przygotowania niniejszej opinii nie mamy żadnych nowych informacji o aktualnej treści projektu ustawy, poza zapewnieniami min. Michała Boniego,że kontrowersyjne zmiany zostały usuniete z projektu nie wiemy, jaki będzie ostateczny kształt rozwiazań prawnych."
wiec co wysłali jak nic nie przyjęli ? jeszcze nic nie wysłali, bo poprawki jeszcze bardziej zagmatwały sprawę  ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98 |
Na próbę kliknę w banner i najwyżej poczekam z godzinkę w spokoju na przyjazd funkcjonariuszy .. Kurde ktoś pukał do drzwi, wydawało się że był z psem bo mój tak mocno ujadał ... ale nie otworzyłem. Na wszelki wypadek zdjąłem bluzę JP. Sru, zaloguję się do buka, muszę coś obstawić bo mi się ręce trzęsą ... Tak wszyscy przenoszą się na inne serwery, reklamy usuwają ... coś musi w trawie piszczeć ... Strach jednak jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jaki strach? Chyba tylko ten siany przez ludzi związanych z ziemniakami.  Nowa ustawa uderza jedynie w reklamy a nie w Twoje prawo do obstawiania online. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98 |
Jaki strach? Chyba tylko ten siany przez ludzi związanych z ziemniakami.  Nowa ustawa uderza jedynie w reklamy a nie w Twoje prawo do obstawiania online.  Dzięki Conrad uspokoiłeś mnie ... na szczęście ziemniaki tylko jem na obiad Na swoje usprawiedliwienie tylko raz po raz. Czyli ogólnie jak z fajkami, reklamować nie można a palić można do woli. Zróbcie jakąś listę które buki są bezpieczne a które nie. Te wszystkie unijne. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
Jaki strach? Chyba tylko ten siany przez ludzi związanych z ziemniakami.  Nowa ustawa uderza jedynie w reklamy a nie w Twoje prawo do obstawiania online.  nie reklamowac ? a tu na forum reklam pełno to w koncu jak to jest ? na innych forach tez reklamy jak były tak sa...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Reklamy poznikały z polskich stron, natomiast firma prowadząca mecz.pl jest zarejestrowana za granicą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Conrad
W dalszym ciągu obowiązuje art. 107 par 2. kks:
§ 2. Tej samej karze podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uczestniczy w zagranicznej grze losowej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym.
Wyznacznikiem jest więc fizyczne miejsce przebywania gracza. Takie jest zdanie większości ekspertów.
Czyli będąc z laptopem w Zgorzelcu zawrzesz zakład nielegalnie, a kilka metrów dalej w Goerlitz już legalnie. Legalność oddania zakładu w Goerlitz jeszcze potwierdza właśnie zmiana w ustawie o podatku od osób fizycznych o wygranych na terenie Unii, którą to zmianę wprowadza nowa ustawa hazardowa, bowiem coś co podlega/nie podlega opodatkowaniu, musi być legalne.
Podsumowując, dla graczy w Polsce nic się nie zmieniło, natomiast Ty z Singapuru grasz legalnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Z Singapuru u buka z siedzibą w UE oczywiście.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Conrad
Podsumowując, dla graczy w Polsce nic się nie zmieniło, natomiast Ty z Singapuru grasz legalnie. to wiadomo już od dnia pzryjęcia ustawy przez rząd czyli od 10 listopada 2009 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
śledzenie przelewów i karanie przeszło  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Wiem, ale przypominam, bo problem jest wciąż i wciąż wałkowany od nowa.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|