Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 142 z 149 1 2 140 141 142 143 144 148 149
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Za to na e-play hula piękny baner pierwszego polskiego kasyna wirtualnego casino.pl laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Originally Posted by sebau
Jasne jest, że dla graczy od 1 stycznia jest lepiej i z tego się wszyscy cieszą, ale jak to jest z reklamą na stronach internetowych? Wielkie portale tak jakby się wystraszyły - i dziś na gazeta.pl, onet.pl, wp.pl, interii nie ma już oczojebnych banerów bukmacherów w działach sportowych. Borek już nie straszy odwiedzająch te portale. Czy my też nie powinniśmy schować reklam z naszych stron? smile

jak zostaniesz właścicielem portalu to wtedy zdejmuj reklamy,ale póki Nim nie jesteś .....

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
Dobra z ta Malta dalem ciala, nie wiem czemu bylem przekonany ze ona nie jest w UE. Az mi głupio.

Agassi wczoraj czytałem wywiad z Kapica gdzie mówi że projekt został wysłany do KE i czekają na tą opinie i dopiero wtedy zajmą się tym na Radzie Ministrów wiec w twoim linku na tego nie znajdę smile


Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
lol nie mam portalu smile ale mam forum bukmacherskie zaczynające się na ST..... i podpatruje po prostu co się dzieje w branży smile Czy zdejmować banerosy i czyścic tematy czy jak (nie chce mi się tego robić - a moderatorzy też nie byliby szczęśliwi)? Tutaj jeszcze bet365 wisi

Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Originally Posted by sebau
lol nie mam portalu smile ale mam forum bukmacherskie zaczynające się na ST..... i podpatruje po prostu co się dzieje w branży smile Czy zdejmować banerosy i czyścic tematy czy jak (nie chce mi się tego robić - a moderatorzy też nie byliby szczęśliwi)? Tutaj jeszcze bet365 wisi

przenieś na zagraniczny serwer i po sprawie

Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
Prawie od zawsze we Francji stoi - czyli to powinno wystarczyć Waszym zdaniem?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Tommii
Dobra z ta Malta dalem ciala, nie wiem czemu bylem przekonany ze ona nie jest w UE. Az mi głupio.

Agassi wczoraj czytałem wywiad z Kapica gdzie mówi że projekt został wysłany do KE i czekają na tą opinie i dopiero wtedy zajmą się tym na Radzie Ministrów wiec w twoim linku na tego nie znajdę smile

stary kolejność jest od przyjęcia do UE odwrotna czyli wpier Rada Ministrów przyjmuje projekt a potem wysyła do notyfikacji i żaden wywiad z Kaplicą tego nie zmieni grin

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by sebau
Prawie od zawsze we Francji stoi - czyli to powinno wystarczyć Waszym zdaniem?

Nie, bo prowadzisz działalność z Polski. Ale wystarczy otworzyć firmę zagranicą i najlepiej się tam przenieść, choćby do Anglii.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
opinia Fundacji Helsińskiej,która wcześniej wkleiłem ma datę 22 grudnia i na stronie 4 jest zdanie gdzie stoi

"Na dzień przygotowania niniejszej opinii nie mamy żadnych nowych informacji o aktualnej treści projektu ustawy, poza zapewnieniami min. Michała Boniego,że kontrowersyjne zmiany zostały usuniete z projektu nie wiemy, jaki będzie ostateczny kształt rozwiazań prawnych."

wiec co wysłali jak nic nie przyjęli ?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Originally Posted by AGASSI
opinia Fundacji Helsińskiej,która wcześniej wkleiłem ma datę 22 grudnia i na stronie 4 jest zdanie gdzie stoi

"Na dzień przygotowania niniejszej opinii nie mamy żadnych nowych informacji o aktualnej treści projektu ustawy, poza zapewnieniami min. Michała Boniego,że kontrowersyjne zmiany zostały usuniete z projektu nie wiemy, jaki będzie ostateczny kształt rozwiazań prawnych."

wiec co wysłali jak nic nie przyjęli ?
jeszcze nic nie wysłali, bo poprawki jeszcze bardziej zagmatwały sprawę laugh ...

Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
Originally Posted by emarco
Na próbę kliknę w banner i najwyżej poczekam z godzinkę w spokoju na przyjazd funkcjonariuszy ..

Kurde ktoś pukał do drzwi, wydawało się że był z psem bo mój tak mocno ujadał ... ale nie otworzyłem. Na wszelki wypadek zdjąłem bluzę JP.
Sru, zaloguję się do buka, muszę coś obstawić bo mi się ręce trzęsą ...

Tak wszyscy przenoszą się na inne serwery, reklamy usuwają ... coś musi w trawie piszczeć ... Strach jednak jest santa

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jaki strach? Chyba tylko ten siany przez ludzi związanych z ziemniakami. grin

Nowa ustawa uderza jedynie w reklamy a nie w Twoje prawo do obstawiania online. smile

Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
Originally Posted by Conrad
Jaki strach? Chyba tylko ten siany przez ludzi związanych z ziemniakami. grin

Nowa ustawa uderza jedynie w reklamy a nie w Twoje prawo do obstawiania online. smile

Dzięki Conrad uspokoiłeś mnie ... na szczęście ziemniaki tylko jem na obiad grin
Na swoje usprawiedliwienie tylko raz po raz.

Czyli ogólnie jak z fajkami, reklamować nie można a palić można do woli. hura

Zróbcie jakąś listę które buki są bezpieczne a które nie. Te wszystkie unijne. karty

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Originally Posted by Conrad
Jaki strach? Chyba tylko ten siany przez ludzi związanych z ziemniakami. grin

Nowa ustawa uderza jedynie w reklamy a nie w Twoje prawo do obstawiania online. smile
nie reklamowac ? a tu na forum reklam pełno to w koncu jak to jest ? na innych forach tez reklamy jak były tak sa...

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Reklamy poznikały z polskich stron, natomiast firma prowadząca mecz.pl jest zarejestrowana za granicą.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Conrad

W dalszym ciągu obowiązuje art. 107 par 2. kks:

§ 2. Tej samej karze podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uczestniczy w zagranicznej grze losowej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym.

Wyznacznikiem jest więc fizyczne miejsce przebywania gracza. Takie jest zdanie większości ekspertów.

Czyli będąc z laptopem w Zgorzelcu zawrzesz zakład nielegalnie, a kilka metrów dalej w Goerlitz już legalnie.
Legalność oddania zakładu w Goerlitz jeszcze potwierdza właśnie zmiana w ustawie o podatku od osób fizycznych o wygranych na terenie Unii, którą to zmianę wprowadza nowa ustawa hazardowa, bowiem coś co podlega/nie podlega opodatkowaniu, musi być legalne.

Podsumowując, dla graczy w Polsce nic się nie zmieniło, natomiast Ty z Singapuru grasz legalnie.




Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Z Singapuru u buka z siedzibą w UE oczywiście.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Art300
Conrad


Podsumowując, dla graczy w Polsce nic się nie zmieniło, natomiast Ty z Singapuru grasz legalnie.

to wiadomo już od dnia pzryjęcia ustawy przez rząd czyli od 10 listopada 2009 wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
śledzenie przelewów i karanie przeszło grin ?

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Wiem, ale przypominam, bo problem jest wciąż i wciąż wałkowany od nowa.




Strona 142 z 149 1 2 140 141 142 143 144 148 149

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, rymoholik, Lukasz111, alfa, aker, burbon, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, Akhu), 2,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,373
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1