Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
#35928 20/04/2002 19:13
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
ogolnie expekt dla mnie jest
ale kupony tworza sie w mekach a nie gram na zbyt wiele meczy ale jest z natury cierpliwy
mam nadzieje ze wejda zmiany w szczegolnosci na zywo i azjaty
zawody kto pierwszy obstawi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#35929 22/04/2002 13:16
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
o tej porze expekt chodzi bardzo dobrze ale jak wlanczylem tą stronę wczoraj o 14.30 przed wlosko to makabra..... stop <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#35930 22/04/2002 14:54
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
tez to zauwazylem z rana jest wporzadku
wtedy posylam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ale popoludniudnie sa takie godziny stop
i nie idzie

#35931 22/04/2002 16:40
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Kto rano wstaje, temu ... EXPEKT daje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

O 4 - 5 rano chodzi bez problemów.

Kto chce grać, niech wstaje bladym świtem :rolleyes:
Expekt mówi stanowcze NIE - śpiochom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#35932 22/04/2002 23:57
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Quote
Oryginalnie wysłał toro:
[qb]podsomuwujac
karta na konto w zetach 7 %
karta na konto w $$ 2,5%
przelewem z kredytb 0,44 % nie mniej niz 5-7 zl
nie jestem pewny co do punktu 1 ale skoro tak bigbrada mowi[/qb]
bigbrada narobil zamieszania i zle mowi.
Wlasnie wplacilem sobie karta Visa Electron Inteligo zlotowki i zaplacilem 2,5 % co nie uwazam za zbyt wygorowana cene za szybkosc uslugi (po 30 sekundach robilem juz 1 obstawke) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jedyne co mnie martwi i troszke zawodzi w expekcie to niestety szybkosc ladowania sie poszczegolnych stron..tragedia:( Mimo ze rowniez lacze sie przez w3cache to w tej chwili rowniez nic nie daje i jest tragicznie:( Miejmy nadzieje ze sytuacja w niedalekiej przyszlosci ulegnie zmianie.

#35933 23/04/2002 00:41
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
2
member
member
2 Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
Quote
Oryginalnie wysłał wuzz:
[qb]Kto rano wstaje, temu ... EXPEKT daje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

O 4 - 5 rano chodzi bez problemów.

Kto chce grać, niech wstaje bladym świtem :rolleyes:
Expekt mówi stanowcze NIE - śpiochom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Święta prawda- wcześnie rano expekt idzie jak burza

#35934 23/04/2002 03:22
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
stanowcze nie spiochom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
nie ma co spac trzeba grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#35935 26/04/2002 12:38
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Panowie, czy zdazylo Wam sie na Expekcie, ze buk przelal Wam za duzo kasy? jakis czas temu wplacilem, zeby sobie pograc na skokach...500 zl . Przelew, wyslany mail z jpg i po 20 min. mialem kase na koncie. Ku mojemu zdziwieniu po kolejnych 10 min. pojawilo sie kolejne 500!!! Zaczalem sie zastanawiac co ztym zrobic spory to kasek 1000 zl postawic na jedno zdarzenie itd. Jednakze zaczalem sie zastanawiac co by sie stalo gdym ta kase przegral. Jak Wam sie wydaje czy maja mozliwosc wyegzekwowania tych 500 zl, kt. mi przez pomylke przeslali???? Moze Wy mieliscie taki przypadek?...
pozdrawiam

#35936 26/04/2002 12:40
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Panowie, czy zdazylo Wam sie na Expekcie, ze buk przelal Wam za duzo kasy? jakis czas temu wplacilem, zeby sobie pograc na skokach...500 zl . Przelew, wyslany mail z jpg i po 20 min. mialem kase na koncie. Ku mojemu zdziwieniu po kolejnych 10 min. pojawilo sie kolejne 500!!! Zaczalem sie zastanawiac co ztym zrobic spory to kasek 1000 zl postawic na jedno zdarzenie itd. Jednakze zaczalem sie zastanawiac co by sie stalo gdym ta kase przegral. Jak Wam sie wydaje czy maja mozliwosc wyegzekwowania tych 500 zl, kt. mi przez pomylke przeslali???? Moze Wy mieliscie taki przypadek?...
pozdrawiam

#35937 26/04/2002 12:59
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
Twoje pytanie jest chyba czysto retoryczne, bo jak to było jakiś czas temu, to pewnie tej kasy już nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Po pierwsze to najprędzej by się zorientowali o pomyłce jakbyś postawił od razu całe 1000zł.Po drugie to wyegzekwować by to mogli tylko przy kolejnej wpłacie, bo komornik by do Ciebie nie przyszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . A mi np. zdarzyło się cos odwrotnego, bo w B&W mam minusowy stan konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> i nie wiem jak TO mogło się stać, ale z powodu tej pomyłki po prostu nie wpłacam tam nic bo boję sie że mnie okradną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
Pozdrawiam!

#35938 27/04/2002 20:35
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Mam pytanko do przedstawicieli expektu? Kiedy zostaną podliczone wyniki z dzisiejszej nocy - bo już kolejna się zbliża a pięniedzy na koncie nie widać ?

#35939 28/04/2002 00:14
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam,
Niedawno założyłam konto w Inteligo z zamiarem wstąpienia w szeregi typerów expekt.com. W związku z tym mam parę pytań i będę bardzo wdzięczna za pomoc. Po pierwsze: wyczytałam na forum o wirtualnej karcie Visa Electron, nie bardzo wiem czy to chodzi o normalną kartę bankomatową czy może coś innego, czego nie dostałam w pakiecie Inteligo. Jak można nią przelewać kasę i co jest najkorzystniejsze w moim przypadku, czyli Inteligo - Expekt? Druga sprawa: przy wypełnianiu wniosku do Expekt potrzebne było ID, nie bardzo wiedziałam o co chodzi więc wniosku nie wypełniłam. Byłabym wdzięczna za pokierowanie mnie jak to sprawnie i oczywiście dobrze zrobić. Możliwe że chodzi o jakieś bonusy jak w przypadku Inteligo. Z góry dziękuję.

#35940 28/04/2002 00:49
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Pola ID Dorcia nie musisz wypelniac. Kartę Visa Electron dostałaś w pakiecie startowym Inteligo, w tej przesyłce, którą przyniósł ci kurier. Musisz zadzwonic do Inteligo i nadac tej karcie PIN bo inaczej nie bedzie aktywna, i jak to juz zrobisz to w opcji depzyt w Expekt wpiszesz numer karty, jej date waznosci i po chwili obstawiasz swoj pierwszy wygrany zaklad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#35941 28/04/2002 01:29
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ok, rozumiem. Przy wpłacie kartą pobierane jest dodatkowo 2,5% od kwoty wpłaty. Czy tylko tyle, czy może coś jeszcze doliczą? Drugi sposób to przelew, chcę przelać kasę z Inteligo do Expekta, za normalny przelew płacę 0.99zł, jak jest w tym przypadku czy jest jeszcze jakaś opłata i na jakie konto mam przelać kasę - do Kredyt Banku. W informacji podany jest swift, z czym to jest zwiazane? Jeszcze raz z góry dziękuję.

#35942 28/04/2002 01:38
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Dorcia najprostsza metoda jest zaplacic karta, szybko i latwo, podajesz numer karty, date waznosci, ktora masz wybita na karcie i po sprawie. Przelew to bieganie do banku, jednym slowem niepotrzeby zupelnie dodatkowy wysilek....jesli chodzi o SWIFT to jest to numer, dzieki ktoremu mozna realizowac transakcje zagraniczne........musisz go podac jesli chcialabys wyplacic z Expekt........ten numer posiada Inteligo, powiem ci ze wplacilem karta Inteligo i wyplacilem z Expekt do Inteligo bez zadnych problemow, zadnych prowizji przy wyplacie, jednym slowem super sprawa

#35943 28/04/2002 01:42
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Olej banki. Idz do nablizszego banku np. PKO ktory jest w kazdym miescie - wez druczek przelewu na konto podmiotu - wyplenil wg wzoru podanego w temacie WZOR WPLATY NA EXPEKT w Dziale Swiat Bukmacherstwa. Oplata 5 zł za nadanie przelewu. Nic nie musisz skanowac - w ten sam dzien Expekt sam uzupleni ci konto - Co jest cwiczone na wlasnej skorze. Wplata byla dokonana na popouldniowej sesji elixiru i po 18 doszedl majl ze depozyt zlozony. Jak widac Maja dobry kontakt z bankiem. Nie to co Unibet gdzie czekalem ponad 14 dni na potwierdzenie przelewu!!! SKANDAL!

#35944 28/04/2002 01:42
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Mozesz tez oczywiscie zrobic przelew tak jak mowilas przez Inteligo do banku, w ktorym konto ma Expekt, informacje o tym koncie znajdziesz na ich stronie w dziale depozyt, musisz dalej wybrac chyba odpowiednia zakladke albo wyslij do nich maila zeby ci przyslali dane ich konta w Polsce

#35945 28/04/2002 01:54
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Właśnie o to mi chodziło, żeby przesłać drogą internetową pieniążki z mojego konta w Inteligo na konto Expektu. Może ktos jednak wie jak poprawnie wypełnić taki przelew.

#35946 28/04/2002 01:58
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Jesli ci az tak zalezy to wejd do Inteligo, zasymuluje taki przelew i wysle ci scan
Ale wyglada to tak:
1. Wchodzisz do Inteligo, dalej zakladka przelewy, nastepnie opcja przelew jednorazowy
2. Numer rachunku odbiorcy: 1 pole pozostawiasz wolne, w drugie wpisujesz 15001777 i w ostatnie pole 121770057330
3. Imie i nazwisko odbiorcy: wpisujesz: IClear Ltd
4. Tytul przelewu: piszesz zasilenie konta gracza numer.....(i tu podajesz swoj numer w Expekt, ten ktory po zalogowaniu widnieje w nawiasie obok twojego nicku)
5. Kwota przelewu: wpisujesz ile chcesz przelac
6. wciskasz OK, nastepnie podajesz kod z karty kodów o ktory cie poprosi system
7. potwierdzasz
8. milej zabawy w Expekt.com
uffff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#35947 28/04/2002 02:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Wielkie dzięki za szczegółowe przeprowadzenie mnie przez zawłości banków internetowych i poświęcenie mi swojego czasu. Życzę dużych wygranych.

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, JelineK, $-man, alfa, burbon, forty, Sensei), 1,293 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,738
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1