|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
ogolnie expekt dla mnie jest ale kupony tworza sie w mekach a nie gram na zbyt wiele meczy ale jest z natury cierpliwy mam nadzieje ze wejda zmiany w szczegolnosci na zywo i azjaty zawody kto pierwszy obstawi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881 |
o tej porze expekt chodzi bardzo dobrze ale jak wlanczylem tą stronę wczoraj o 14.30 przed wlosko to makabra.....  <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
tez to zauwazylem z rana jest wporzadku wtedy posylam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale popoludniudnie sa takie godziny i nie idzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
Kto rano wstaje, temu ... EXPEKT daje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
O 4 - 5 rano chodzi bez problemów.
Kto chce grać, niech wstaje bladym świtem :rolleyes: Expekt mówi stanowcze NIE - śpiochom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Oryginalnie wysłał toro: [qb]podsomuwujac karta na konto w zetach 7 % karta na konto w $$ 2,5% przelewem z kredytb 0,44 % nie mniej niz 5-7 zl nie jestem pewny co do punktu 1 ale skoro tak bigbrada mowi[/qb] bigbrada narobil zamieszania i zle mowi. Wlasnie wplacilem sobie karta Visa Electron Inteligo zlotowki i zaplacilem 2,5 % co nie uwazam za zbyt wygorowana cene za szybkosc uslugi (po 30 sekundach robilem juz 1 obstawke) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jedyne co mnie martwi i troszke zawodzi w expekcie to niestety szybkosc ladowania sie poszczegolnych stron..tragedia:( Mimo ze rowniez lacze sie przez w3cache to w tej chwili rowniez nic nie daje i jest tragicznie:( Miejmy nadzieje ze sytuacja w niedalekiej przyszlosci ulegnie zmianie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115 |
Oryginalnie wysłał wuzz: [qb]Kto rano wstaje, temu ... EXPEKT daje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
O 4 - 5 rano chodzi bez problemów.
Kto chce grać, niech wstaje bladym świtem :rolleyes: Expekt mówi stanowcze NIE - śpiochom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Święta prawda- wcześnie rano expekt idzie jak burza
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
stanowcze nie spiochom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nie ma co spac trzeba grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Panowie, czy zdazylo Wam sie na Expekcie, ze buk przelal Wam za duzo kasy? jakis czas temu wplacilem, zeby sobie pograc na skokach...500 zl . Przelew, wyslany mail z jpg i po 20 min. mialem kase na koncie. Ku mojemu zdziwieniu po kolejnych 10 min. pojawilo sie kolejne 500!!! Zaczalem sie zastanawiac co ztym zrobic spory to kasek 1000 zl postawic na jedno zdarzenie itd. Jednakze zaczalem sie zastanawiac co by sie stalo gdym ta kase przegral. Jak Wam sie wydaje czy maja mozliwosc wyegzekwowania tych 500 zl, kt. mi przez pomylke przeslali???? Moze Wy mieliscie taki przypadek?... pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Panowie, czy zdazylo Wam sie na Expekcie, ze buk przelal Wam za duzo kasy? jakis czas temu wplacilem, zeby sobie pograc na skokach...500 zl . Przelew, wyslany mail z jpg i po 20 min. mialem kase na koncie. Ku mojemu zdziwieniu po kolejnych 10 min. pojawilo sie kolejne 500!!! Zaczalem sie zastanawiac co ztym zrobic spory to kasek 1000 zl postawic na jedno zdarzenie itd. Jednakze zaczalem sie zastanawiac co by sie stalo gdym ta kase przegral. Jak Wam sie wydaje czy maja mozliwosc wyegzekwowania tych 500 zl, kt. mi przez pomylke przeslali???? Moze Wy mieliscie taki przypadek?... pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677 |
Twoje pytanie jest chyba czysto retoryczne, bo jak to było jakiś czas temu, to pewnie tej kasy już nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Po pierwsze to najprędzej by się zorientowali o pomyłce jakbyś postawił od razu całe 1000zł.Po drugie to wyegzekwować by to mogli tylko przy kolejnej wpłacie, bo komornik by do Ciebie nie przyszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . A mi np. zdarzyło się cos odwrotnego, bo w B&W mam minusowy stan konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> i nie wiem jak TO mogło się stać, ale z powodu tej pomyłki po prostu nie wpłacam tam nic bo boję sie że mnie okradną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Mam pytanko do przedstawicieli expektu? Kiedy zostaną podliczone wyniki z dzisiejszej nocy - bo już kolejna się zbliża a pięniedzy na koncie nie widać ?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam, Niedawno założyłam konto w Inteligo z zamiarem wstąpienia w szeregi typerów expekt.com. W związku z tym mam parę pytań i będę bardzo wdzięczna za pomoc. Po pierwsze: wyczytałam na forum o wirtualnej karcie Visa Electron, nie bardzo wiem czy to chodzi o normalną kartę bankomatową czy może coś innego, czego nie dostałam w pakiecie Inteligo. Jak można nią przelewać kasę i co jest najkorzystniejsze w moim przypadku, czyli Inteligo - Expekt? Druga sprawa: przy wypełnianiu wniosku do Expekt potrzebne było ID, nie bardzo wiedziałam o co chodzi więc wniosku nie wypełniłam. Byłabym wdzięczna za pokierowanie mnie jak to sprawnie i oczywiście dobrze zrobić. Możliwe że chodzi o jakieś bonusy jak w przypadku Inteligo. Z góry dziękuję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Pola ID Dorcia nie musisz wypelniac. Kartę Visa Electron dostałaś w pakiecie startowym Inteligo, w tej przesyłce, którą przyniósł ci kurier. Musisz zadzwonic do Inteligo i nadac tej karcie PIN bo inaczej nie bedzie aktywna, i jak to juz zrobisz to w opcji depzyt w Expekt wpiszesz numer karty, jej date waznosci i po chwili obstawiasz swoj pierwszy wygrany zaklad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ok, rozumiem. Przy wpłacie kartą pobierane jest dodatkowo 2,5% od kwoty wpłaty. Czy tylko tyle, czy może coś jeszcze doliczą? Drugi sposób to przelew, chcę przelać kasę z Inteligo do Expekta, za normalny przelew płacę 0.99zł, jak jest w tym przypadku czy jest jeszcze jakaś opłata i na jakie konto mam przelać kasę - do Kredyt Banku. W informacji podany jest swift, z czym to jest zwiazane? Jeszcze raz z góry dziękuję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Dorcia najprostsza metoda jest zaplacic karta, szybko i latwo, podajesz numer karty, date waznosci, ktora masz wybita na karcie i po sprawie. Przelew to bieganie do banku, jednym slowem niepotrzeby zupelnie dodatkowy wysilek....jesli chodzi o SWIFT to jest to numer, dzieki ktoremu mozna realizowac transakcje zagraniczne........musisz go podac jesli chcialabys wyplacic z Expekt........ten numer posiada Inteligo, powiem ci ze wplacilem karta Inteligo i wyplacilem z Expekt do Inteligo bez zadnych problemow, zadnych prowizji przy wyplacie, jednym slowem super sprawa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Olej banki. Idz do nablizszego banku np. PKO ktory jest w kazdym miescie - wez druczek przelewu na konto podmiotu - wyplenil wg wzoru podanego w temacie WZOR WPLATY NA EXPEKT w Dziale Swiat Bukmacherstwa. Oplata 5 zł za nadanie przelewu. Nic nie musisz skanowac - w ten sam dzien Expekt sam uzupleni ci konto - Co jest cwiczone na wlasnej skorze. Wplata byla dokonana na popouldniowej sesji elixiru i po 18 doszedl majl ze depozyt zlozony. Jak widac Maja dobry kontakt z bankiem. Nie to co Unibet gdzie czekalem ponad 14 dni na potwierdzenie przelewu!!! SKANDAL!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Mozesz tez oczywiscie zrobic przelew tak jak mowilas przez Inteligo do banku, w ktorym konto ma Expekt, informacje o tym koncie znajdziesz na ich stronie w dziale depozyt, musisz dalej wybrac chyba odpowiednia zakladke albo wyslij do nich maila zeby ci przyslali dane ich konta w Polsce
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Właśnie o to mi chodziło, żeby przesłać drogą internetową pieniążki z mojego konta w Inteligo na konto Expektu. Może ktos jednak wie jak poprawnie wypełnić taki przelew.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Jesli ci az tak zalezy to wejd do Inteligo, zasymuluje taki przelew i wysle ci scan Ale wyglada to tak: 1. Wchodzisz do Inteligo, dalej zakladka przelewy, nastepnie opcja przelew jednorazowy 2. Numer rachunku odbiorcy: 1 pole pozostawiasz wolne, w drugie wpisujesz 15001777 i w ostatnie pole 121770057330 3. Imie i nazwisko odbiorcy: wpisujesz: IClear Ltd 4. Tytul przelewu: piszesz zasilenie konta gracza numer.....(i tu podajesz swoj numer w Expekt, ten ktory po zalogowaniu widnieje w nawiasie obok twojego nicku) 5. Kwota przelewu: wpisujesz ile chcesz przelac 6. wciskasz OK, nastepnie podajesz kod z karty kodów o ktory cie poprosi system 7. potwierdzasz 8. milej zabawy w Expekt.com uffff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Wielkie dzięki za szczegółowe przeprowadzenie mnie przez zawłości banków internetowych i poświęcenie mi swojego czasu. Życzę dużych wygranych.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|