Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438

Qatar ExxonMobil Open

Miejsce : Doha, Katar
Ranga turnieju : ATP "250"
Data : 4.01-9.01 2010 r.
Nawierzchnia : twarda
Pula nagród : 1'110'250 $
Uczestnicy : 32 zawodników w singlu / 16 par w deblu
Oficjalna strona : www.qatartennis.org
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Brisbane International

Miejsce : Brisbane, Australia
Ranga turnieju : ATP "250"
Data : 3.01-10.01 2010 r.
Nawierzchnia : twarda
Pula nagród : 424'250 $
Uczestnicy : 32 zawodników w singlu / 16 par w deblu
Oficjalna strona : www.brisbaneinternational.com.au
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Aircel Chennai Open

Miejsce : Chennai, Indie
Ranga turnieju : ATP "250"
Data : 4.01-10.01 2010 r.
Nawierzchnia : twarda
Pula nagród : 450'000 $
Uczestnicy : 32 zawodników w singlu / 16 par w deblu
Oficjalna strona : www.chennaiopen.org
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Puchar Hopmana

Miejsce : Perth, Australia
Ranga turnieju : Mistrzostwa Par Mieszanych
Data : 2.01-9.01 2010
Nawierzchnia : twarda halowa
Pula nagród : 900'000 $
Uczestnicy : 8 drużyn (Australia, Hiszpania, Kazachstan, Niemcy, Rosja, Rumunia, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania)
Oficjalna strona : www.hopmancup.com
Drabinki : Singiel + Mikst
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Capitala World Tennis Championship

Miejsce : Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Ranga turnieju : impreza pokazowa
Data : 31.12-2.01 2010
Nawierzchnia : twarda
Pula nagród : 250'000 $
Uczestnicy : R.Federer, R.Nadal, N.Davydenko, R.Soderling, D.Ferrer, S.Wawrinka
Oficjalna strona : www.capitalawtc.com
Drabinki : Singiel
Plan Dnia : Zobacz

Przydatne linki :

www.tennisbios.com - livescore, sylwetki, rankingi
www.fromsport.com - live video
www.myp2p.eu - linki do streamów
www.tennis.matchstat.com - wyniki i statystyki zawodników
www.tenisinfo.pl - wyniki i statystyki zawodników
www.atptennis.com - strona ATP
www.itftennis.com/mens - strona ITF


Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
W Brisbane identyczne warunki jakie będą pod koniec stycznia.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Moya - Tipsarevic 1.45

Moim zdaniem to najlepszy typ z jutrzejszych meczów. Moya już w swoim ostatnim pełnym sezonie gry (ok może pierwszą fazę sezonu miał udaną) grał słabo i nie osiągał dobrych wyników, często też przeciwko niemu grałem. Teraz wraca do gry po długiej przerwie i nie wiadomo czy będzie jeszcze w stanie zacząć grać dobry tenis na poziomie turniejów ATP. Tipsy natomiast w końcówce poprzedniego sezonu był jedną z jaśniejszych postaci i na pewno imponował dobrą formą. Jak dla mnie to ten sezon może być dla niego najlepszym w karierze jeśli tylko będzie potrafił grać chociażby tak dobrze jak pod koniec 2009 roku. W starciu z Moyą powinien wygrać bez problemu w dwóch setach i liczę na łatwy mecz smile

Inny mecz, który zwrócił moją uwagę to Berrer przeciwko Venturze. Na hardzie Berrer powinien bez problemu sobie poradzić z Santiago. Kursy ok 1.40.

To tak z niskich kursów wink

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
nie wiem czy coś to komuś pomoże, ale jeden z punktów którymi się kieruje przy typowaniu tenisa brzmi:
Nie graj Tipsarevica gdy jest faworytem, w jego meczu zawsze bierz wyższy kurs.

Powód ? Jeden z zawodników, którzy mają najbardziej poprzestawiane w głowie.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
dokładnie Tipsar jeden z najabardziej nieprzewidywalnych graczy w ATP, a poza tym turniej w Chennai to ulubiony turniej Carlosa gdzie za każdym razem regularnie dochodzi tu minimum do półfinału co rok.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Adingh ja z kolei zastanawiam się jaki jest sens grania spotkania, w którym jest tyle niewiadomych. Nie mówię, że to zły typ ale Carlos wypowiada się, że ze zdrowiem już jest wszystko w porządku, poza tym dostał tutaj dziką kartę co będzie świadczyć o dużym zaangażowaniu w grę bo jak mało komu punkty są mu potrzebne chcąc jeszcze zaistnieć smile . Kolejno... wygrał tutaj w 2004 i 2005 roku także publika dobrze go zna i będzie miał od nich duże wsparcie oraz zdobyte doświadczenie zawsze coś daje smile Racja, że forma Hiszpana jest niepewna ale po kursie 1.45 zdecydowanie bym odpuścił mimo to powodzenia



Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
A tak na marginesie wogole z forma to moze byc roznie...Prawie nikt nie gral ostatnio ,a sugerowac sie wynikami z przed miesiaca czy dwoch to taki troche totolotek.....ja osobiscie odpuszcze pierwsza runde,chyba ze probowac kogos z wysokim kursem...ale raczej lepiej poczekac....

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Originally Posted by Fro_Lech
W Brisbane identyczne warunki jakie będą pod koniec stycznia.
Rozumiem, że masz na myśli Plexicushion ? wink

Widzę, że temat zaczyna się rozkręcać wink
Zobaczmy co my tu mamy na początek sezonu...

tenis R. Gasquet vs J. Nieminen 1 @ 1.521 i over 22 games @ 1.735

Obaj panowie zwykle nieźle prezentują się początkiem sezonu. Gasquet powinien poważnie podejść do tego meczu, umiejętności większe niż u Fina, o kontuzjach Francuza też cicho, więc powinien to wygrać. Nieminen swoją niezwykle groźną lewą ręką może jednak napsuć krwi Gasquetowi, liczę na 3 sety, z happy endem na korzyść Rischarda.

tenis J.I. Chela vs T. Bellucci 2 @ 1.813

Sprawdźmy, kiedy Chela wygrał ostatnio mecz z kimś konkretnym ? Szukamy, szukamy, szukamy i znajdujemy... Bellucciego, którego JI pokonał w... Barcelonie (16/2009). Teraz poszukajmy, kiedy Chela wygrał z kimś konkretnym na hardzie ? No i mamy Tursunova w Indian Wells (11/2008). Troszkę lipa. Bellucci pnie się w górę, Chela chyba powoli zacznie ciągnąć w dół. Pamiętam jeden z wywiadów z Chelą w 2009, w którym mówił, że non-stop coś go boli i nie ma już takiej motywacji do ciężkiej pracy. Od tamtego momentu już chyba pojawiał się tylko w challach, w których co prawda hasał, jednak powiedzmy sobie szczerze: czełki i ATP to przepaść. Nie wiem jak obecnie jest z jego zdrowiem, ale dla mnie i tak faworytem jest Brazylijczyk, który rozwija się z sezonu na sezon i ciśnie coraz wyżej w rankingu. Hard (zwłaszcza szybki) nie jest jego ulubioną nawierzchnią, serwis nie jest zabójczą bronią, ale o Cheli można powiedzieć to samo. Liczę na lewą rękę i FH Brazylijczyka, który może napsuć sporo krwi Argentyńczykowi. Jeśli do tego dołożymy gorącą głowę JI i skłonność do supernieregularnej gry, to mamy całkiem sympatyczny kurs na Bellucciego smile

tenis A. Clement vs W. Odesnik 2 @ 2.30

Clement przesiedział prawie cały poprzedni sezon w jacuzzi i jak dla mnie, powinien z powrotem do niego wrócić. Minęło już kilka tygodni od jego ostatnich wyskoków w Sztokholmie, Lyonie i Paryżu, nie wierzę, żeby przez ten czas Francuz poświęcił się ostremu treningowi. Masters France nie biorę w ogóle pod uwagę, bo takie turnieje są jak Media Markt - powinni tego zabronić. Zwłaszcza, gdy buki wystawiają na takie lekkopółśmieszne turnieje kursy. Odesnik zaczyna coraz śmielej wypuszczać się poza USA i będzie to zdecydowanie z korzyścią dla niego. Póki co, nadal trzyma poziom challengerowy, jednak ma dwa bardzo mocne atuty: lewą rękę i Clementa za przeciwnika tongue Po takim kursie na pewno zaryzykuję Jankesa.

Stawki oczywiście niziutkie, jak to zwykle na początku sezonu.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Originally Posted by sHybki20
Adingh ja z kolei zastanawiam się jaki jest sens grania spotkania, w którym jest tyle niewiadomych.
A jest jutro jakiś mecz, w którym nie ma znaków zapytania ? smile Początek sezonu zawsze jest wielką niewiadomą, więc albo się go przeczekuje, albo bawi za drobne smile Przynajmniej ja tak robię smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Mam na myśli wszystkie możliwe aspekty warunków fizycznych smile M.in. pogoda, temperatura etc.

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Dokladnie. Nawet identyczna nawierzchnia - plexicushion i pilki Wilson Australian Open wink

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
tenis O.Rochus-A.Hajji +5,5 1 1,70 tenis
Olivera zna chyba większość z was , potrafi zagrać znakomicie , ale raczej nie o niego się tu rozchodzi tylko o Katarczyka którego nie znam kompletnie.Gracz niesklasyfikowany do tego zagrał tutaj 2 razy i dostał baty z Devilderem 0-6 3-6 i Berrerem 1-6 1-6 . Więc i Rochusowi który zagra nawet na 60% nie zrobi krzywdy . Kurs spada

Powodzenia !

Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
ja z meczy dzisiejszych takie coś wybrałem , troche tego gużo ale stawka nie wysoka to można się pobawić w tasiemce.
305 Greul-Hajek 1 1.47
3113 Gulbis-Montanes 1 1.30
3137 Chiudinelli-Lorenzi 1 1.40
3169 Troicki-Gimeno Traver 1 1.25
3185 Becker-M.Fischer (kwal.) 1 1.35
3168 Youzhny-Stakhovsky H (0-1,5) 2 1.93
3097 Karlovic-Fognini 1 1.32
3208 Koubek-Kukushkin (kwal.) H (0-1,5) 2 1.32
352 De Bakker-R.Ram H (0-1,5) 2 1.32

Greul lepszy od Hajka , który na hardzie nie za bardzo będzie mógł grać swój tenis. do tego coś z plecami pod koniec roku.
Lorenzie nie znoszę , tamten sezon nawet jak dla niego niezły ale tylko clay a nie Hard. Podobnie jak z Gimeno traverem. Liczę , że Stakhhowsky stać na urwanie seta a po takim kursie to zagram. Widziałem jego grę też w Doha z Muurayem rok temu albo 2 i grał pewnie , ambitnie a wiadomo że z Yozuny bywa różnie.
Kukushikna stać na pokonanie wterana Kuubka a na ugranie seta już napewno. Ram całe życie na Hard czego o Thiemio powiedzieć nie można.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
tenis R. Ram vs T. de Bakker 2 @ 1.962

Niezły poprzedni sezon w wykonaniu obydwu zawodników, z tą różnicą, że Holender praktycznie cały sezon przesiedział na challengerowej cegle, podczas gdy Amerykanin wygrał swój pierwszy turniej ATP w Newport i cały sezon spędził na szybkich nawierzchniach. Pierwsza moja myśl skierowała się w stronę zwycięstwa Amerykanina, jednak po głębszej analizie, zdecydowałem się postawić kilka groszy na Holendra. W Chennai grają na PlayPave, nawierzchni, która należy do wolniejszych kortów twardych (3 - medium), co może odebrać główny atut Rama, czyli serwis. Również nieregularność serwisu Rama może być atutem po stronie De Bakkera. Przy dłuższych wymianach daję większe szanse Holendrowi, który w przeciwieństwie do Amerykanina lubi biegać po korcie (włodar, popraw mnie, jeśli się mylę wink ). Staweczka oczywiście niziutka smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Gulbis-Montanes typ:2:0 kurs:2 stawka:5/10 bet365

Montanes to typowy ziemniak, który na szybkich nawierzchniach pojawia się sporadycznie. W roku 2009 Monti zagrał na hardzie jedynie 15 spotkan z czego wygral tylko 5 co znakomicie ilustruje jego umiejetnosci, predyspozycje i checi do gry na tej nawierzchni smile
Gulbis natomiast swoje najlepsze wyniki osiaga na szybkich nawierzchniach. Dysponuje on poteznym serwisem i bardzo mocnymi konczacymi uderzeniami zarówno z BH jak i FH.
Obaj zawodnicy ostatnio spotkali sie wlasnie na hardzie rok temu na AO i gładko wygral Ernest ( 6-3 6-2 6-3 )
Mysle ze dzisiaj scenariusz bedzie podobny... Łotysz przejmie inicjatywę i zdominuje ustawionego daleko za koncową linią Hiszpana dlatego obstawiam gładkie 2:0.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
majner, odnośnie nawierzchni w Chennai, zacytuje Davida Ferrera: "The court plays faster than I prefer". Charakterystyczny dla PlayPave jest wysoki kozioł, ale z drugiej strony piłki odbijają się od kortu szybko i wiele czasu na złożenie się do uderzenia nie ma.

Tak, de Bakker porusza się bardzo dobrze. Thiemo w tym roku znacznie poprawi swój ranking wink


Vendetta, w Doha warunki do gry wcale nie dają dużego handicapu zawodnikom ultraofensywnym ("The surface is quite slow here so I always have to make sure I play good points to win them. You have to be patient and that's what I was" - to kilka słów o nawierzchni w Doha od Federera). Gra na sety, tym bardziej w kontekście tak niestabilnego Gulbisa, to spore ryzyko, ale oczywiście powodzenia.

I jeszcze jedna uwaga - zawodnicy defensywni mający potencjał uderzenia, gdy opuszczają clay, zmieniają trochę swój profil gry - przykłady pierwsze z brzegu to np. Hernandez i właśnie Montanes. Graja bliżej linii końcowej i posyłaja wiele bardzo kąśliwych piłek, limitując ilość topspinów.


Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
tenis Zverev-Ball +3,5 2 1,80

Obaj gracze w okolicy 40 tygodnia poprzedniego roku kontuzjowani.
Niemiec w tamtym roku nie dokonał niczego nadzwyczajnego , Ball natomiast grał w finale w Los Angeles . Ten typ opieram także na bardzo dobrym serwisie Australijczyka , gdzie Niemcowi będzie trudno złamać gospodarza , a zważając na to że mamy hc +3,5 gema więc typ wygląda fajnie . Publika też zapewne pomoże młodzianowi ,będąc za nim przy ważnych piłkach.

Zwykła analiza , ale oby skuteczna smile

Powodzenia !

Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
..7/9 trafione zawiódł Ram i Greul ale nieżle się zaczyna

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Ventura - Berrer 1.369 Pinnacle

Ventura prawie w ogóle nie gra na hardzie, tylko clay i clay cały rok poza małymi wyjątkami. Za to Berrer dobrze radzi sobie na hardzie i pod koniec ostatniego sezonu pokazał się z dobrej strony wygrywając dwa challengery. Oczywiście nowy sezoni nie musi oznaczać równie wysokiej formy, bo z tym może być różnie, ale takich zawodników jak Ventura nawet w słabej dyspozycji powinien bez problemu pokonywać i jak dla mnie to typ główny na jutro, choć kurs bardzo słaby frown

---

Fajnie zapowiada się też mecz Tomic - Dolgopolov Jr, bo to duża szansa dla jednego i drugiego. Dolgopolov już niedługo moim zdaniem awansuje do TOP100 i w tym meczu to na niego bym stawiał, ale mimo wszystko chyba odpuszcze, bo Tomic nieobliczalny u siebie... kiedyś jego talent musi eksplodować wink

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
tenis Devvarman-Schuetler 1 1,80
Zawodnik gospodarzy który grał tutaj rok temu rewelacyjnie ( także dał nam zarobić ) Pokonał Kima , Karlovicia , Moyę ,Schuetlera (wo) i dopiero w finale uległ Ciliciowi któremu potem się zrewanżował w Washingtonie ! Somdev świetnie czuje się w Indiach na twardej nawierzchni i powinien pokonać bez problemów dziadka który już raczej w tenisie dużo nie osiągnie . Schuetler słaba końcówka sezonu więc i na początku nie powinien nic pokazać .Jedyne co nie pokoi to kontuzja pod koniec sezonu Devvarmana dlatego zachowujemy ostrożność.

warto też poczytać zeszłoroczne wypowiedzi włodara na temat Indiańca , bo to on chyba sprawił że rok temu tyle zarabialiśmy na Somdevie smile

Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1