Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
[Linked Image]

Ano. Nie wiem czy byłoby parę chętnych osób wpaść do Bydgoszczy na weekendowy turniej, bądź co bądź mocno obsadzony, mimo, że Henin ciąglę nie jest pewna swojego udziału w nim.

Ceny znośne i warto zobaczyć [damski] tenis na najwyższym poziomie.

Stronka turnieju wraz z cenami: http://www.fedcup.com/ties/tie.asp?tie=100014385

Moim zdaniem fajnie byłoby skołować kilka osób i wybrać się. Biletów nie powinno zabraknąć - tfu, będą bez problemu do dostania w kasie. No chyba, że Bydgoszcz to miasto tenisa o czym nie wiem wink

W gazetach piszą o turnieju w dniach 5-7 lutego. Na oficjalnej jest 6-7, więc może tego 5 coś miasto zaplanowało, by bardziej wypromowac imprezę.

Hala ŁUCZNICZKA jest niemal w centrum miasta. Na hali jest restauracja, pod halą - fajna kręgielnia, a przy okazji potańcówka chociaż kluby są oddalone od hali o kilka minuty i można wybrać coś lepszego.

Dla tych, którzy chcą wpaść na mecze i się przekimać nie powinno zabraknąć miejsc noclegowych. Chociażby na przeciwko samej hali jest INTERNAT ZESPOŁU SZKÓŁ DRZEWNYCH. Czy coś takiego... Być może wynajmują wszystkim, a być może nie.

Z dworaca PKS na halę jest... kilka minut, bo trzeba tylko przejść przez kładkę. Z PKP już gorzej, ale nie ma tragedii.

Ja mam zjazd na UMK, ale postaram się być. W razie pytań chętnie odpowiem czy to tu czy na PW.

piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Dobra shane - ja się piszę - przyjeżdżam w sobotę koło południa - jakiś mały czerwony dywanik możesz przygotować do rozwinięcia... tongue

Miejmy tylko nadzieję,że laluchny belgijskie żadnych tam Łikmajerek nie wyślą,tylko po górach polecą...

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Fed Cup będzie rozgrywany zaraz po Australian Open, więc jak tam Justyna z Kim poszaleją i pożegnają się z imprezą pod koniec drugiego tygodnia to na ich przyjazd do Bydgoszczy bym nie liczył.

Henin jak na powrót to i tak sobie narzuciła ostre tempo, bo w tym tygodniu gra w Brisbane, za tydzień w Sydney i potem AO. Od 2003 roku zagrała w Fed Cupie tylko w 2006 roku, a wtedy i tak zawitała tylko na kwietniowy ćwierćfinał i na finał (oba mecze w Belgii).

Clijsters też gra w Brisbane, Sydney i na AO, więc po takiej dawce spotkań, pewnie będzie wolała trochę z córką pobawić w domu.

Dla mnie na jakieś 73% skończy się na Jance Wickmayer i Flipkens.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Clijsters nie gra w Sydney. Jak dla mnie pojawi się w Bydgoszczy Kim na jakieś 85% wink

Ja za to na 99% :> Można już coś nawet podziałać w piątek na rozgrzewke tongue

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
ja nie jadę bo Zawisza tam już czeka ... ! grin

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by buldog
ja nie jadę bo Zawisza tam już czeka ... ! grin

taaa,jeszcze delegacja Zgrzeblarek przyjedzie ,żeby się z tobą spotkać...
nie myl dyscyplin i konkurencji...chętnie się z tobą i nie tylko spotkam...

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
heja...ja tez chetnie sie pisze...ktos kupi bilety??i jakis fajny hotelik.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
zapowiada się mini-zlot grin

tylko cholera sesja 6-7 luty, 'idealnie' się wpasowali mad

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
"Od początku roku do kupienia będą w sprzedazy wejściówki na to
wydarzenie. Ceny biletów: 30-40 zł normalny, 20-30 zł ulgowy; ceny
karnetów: 50-65 zł normalny, 30-50 ulgowy. Sprzedaz prowadzi
eBilet.pl, salony empik i salony Ruch S.A., a takze Hala Łuczniczka." - za PZT

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Ja mam też zjazd 6-7, ale postaram się szybko zlądować w Bydgoszczy po zajęciach wink

Originally Posted by buldog
ja nie jadę bo Zawisza tam już czeka ... ! grin


Proszę Cię wink

Wpadaj. Połączenie masz piwo

Zapraszam wszystkich serdecznie. Którakolwiek z Belgijek by nie przyjechała to myślę, że wydarzenie warte jest zobaczenia, a i zamoczyć dzioba fajnie by bylo.

piwo

Nie wiem Linc jak Ty, ale ja uważam, że pełnej hali nie ma się co spodziewać. To nie Trójmiasto, Poznań czy Warszawa. Wcześniejsze kupno biletów jest zbędne.

Z miejscem do kimania może być problem...

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
takie hoteliki znalazlem..doradzcie ktory najblizej hali i centrum miasta:Brda,Pod Orlem,Ratuszowy,Focus

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
no co ty shane - przed chwilą sprawdziłem - "pod Orłem" dwójeczki są...

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by mankiet
takie hoteliki znalazlem..doradzcie ktory najblizej hali i centrum miasta:Brda,Pod Orlem,Ratuszowy,Focus

Pod Orłem spokój wodza,co prawda ostatni raz tam spałem z 10 lat temu , ale chyba wszystko z nim ok...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Pod Orłem? Dajcie spokój. Chyba trochę drogo tam jest. Po co marnować kasę.

Polecam RATUSZOWY. Co prawda nigdy nie byłem, ale myślę, że standard jest odpowiedni - ponoć jest po remoncie i nie jest tak źle.

Jest usytuowany w samym centrum miasta, na dole jest miła restauracja. Ul. Długa to jedna z głównych ulic ze sklepami u nas, 20 sekund(!) od Starego Rynku. Od hali jakieś 20 minutek piechotką. Przy starym rynku wiele knajpek miłych z dobrym wyborem win ( wink ), kebab też się znajdzie i to niejeden.

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
ratuszowy ma najlepsza cene..to moze onda decydujemy sie na ratuszowy wszyscy,,zeby nie biegac po bydgoszczy:)

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by mankiet
ratuszowy ma najlepsza cene..to moze onda decydujemy sie na ratuszowy wszyscy,,zeby nie biegac po bydgoszczy:)

No problem - Ratuszowy pasuje!

Określmy się ilu chłopa i trzeba by było w miarę szybko rezerwować!

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
he he shane potwierdziles moje zdanie,to ratuszowy bierzemy:)tylko kto chetny?:)

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Widzę w Ratuszowym warunki rezerwacji łagodne...można olac na 24 h przed przyjazdem...

Zróbmy listę

shane - nie liczony - miejscowy przewodnik , wujek Dobra Rada - we wszystkim pomoże... tongue

1.onda
2.mankiet

wpisywać się!


Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Ja mówię od razu - NIE WIEM JAK ZE MNĄ BĘDZIE. Mam ten cholerny zjazd, a nóż trafi się jakieś piekielne seminarium i dupa. Nie mniej w niedziele Z REGUŁY mam wykłady same, więc możemy się lekko zintegrować w sobotni wieczór czy to na mieście czy w hotelu.

Naprawdę okolice hotelu obfitują w niezłe knajpki i kluby. Od hotelu TOTO MIX i FORTUNA oddalone o jakieś 3 minuty.

Wpadać people, wpadać.

Toruń też daleko nie ma...

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Shane - zameldują u Was w hotelu ludzi z Torunia?

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, JelineK, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,486 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1