|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
[ Linked Image] Ano. Nie wiem czy byłoby parę chętnych osób wpaść do Bydgoszczy na weekendowy turniej, bądź co bądź mocno obsadzony, mimo, że Henin ciąglę nie jest pewna swojego udziału w nim. Ceny znośne i warto zobaczyć [damski] tenis na najwyższym poziomie. Stronka turnieju wraz z cenami: http://www.fedcup.com/ties/tie.asp?tie=100014385Moim zdaniem fajnie byłoby skołować kilka osób i wybrać się. Biletów nie powinno zabraknąć - tfu, będą bez problemu do dostania w kasie. No chyba, że Bydgoszcz to miasto tenisa o czym nie wiem  W gazetach piszą o turnieju w dniach 5-7 lutego. Na oficjalnej jest 6-7, więc może tego 5 coś miasto zaplanowało, by bardziej wypromowac imprezę. Hala ŁUCZNICZKA jest niemal w centrum miasta. Na hali jest restauracja, pod halą - fajna kręgielnia, a przy okazji potańcówka chociaż kluby są oddalone od hali o kilka minuty i można wybrać coś lepszego. Dla tych, którzy chcą wpaść na mecze i się przekimać nie powinno zabraknąć miejsc noclegowych. Chociażby na przeciwko samej hali jest INTERNAT ZESPOŁU SZKÓŁ DRZEWNYCH. Czy coś takiego... Być może wynajmują wszystkim, a być może nie. Z dworaca PKS na halę jest... kilka minut, bo trzeba tylko przejść przez kładkę. Z PKP już gorzej, ale nie ma tragedii. Ja mam zjazd na UMK, ale postaram się być. W razie pytań chętnie odpowiem czy to tu czy na PW. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Dobra shane - ja się piszę - przyjeżdżam w sobotę koło południa - jakiś mały czerwony dywanik możesz przygotować do rozwinięcia...  Miejmy tylko nadzieję,że laluchny belgijskie żadnych tam Łikmajerek nie wyślą,tylko po górach polecą...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Fed Cup będzie rozgrywany zaraz po Australian Open, więc jak tam Justyna z Kim poszaleją i pożegnają się z imprezą pod koniec drugiego tygodnia to na ich przyjazd do Bydgoszczy bym nie liczył.
Henin jak na powrót to i tak sobie narzuciła ostre tempo, bo w tym tygodniu gra w Brisbane, za tydzień w Sydney i potem AO. Od 2003 roku zagrała w Fed Cupie tylko w 2006 roku, a wtedy i tak zawitała tylko na kwietniowy ćwierćfinał i na finał (oba mecze w Belgii).
Clijsters też gra w Brisbane, Sydney i na AO, więc po takiej dawce spotkań, pewnie będzie wolała trochę z córką pobawić w domu.
Dla mnie na jakieś 73% skończy się na Jance Wickmayer i Flipkens.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Clijsters nie gra w Sydney. Jak dla mnie pojawi się w Bydgoszczy Kim na jakieś 85% Ja za to na 99% :> Można już coś nawet podziałać w piątek na rozgrzewke 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
ja nie jadę bo Zawisza tam już czeka ... ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
ja nie jadę bo Zawisza tam już czeka ... !  taaa,jeszcze delegacja Zgrzeblarek przyjedzie ,żeby się z tobą spotkać... nie myl dyscyplin i konkurencji...chętnie się z tobą i nie tylko spotkam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
heja...ja tez chetnie sie pisze...ktos kupi bilety??i jakis fajny hotelik.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
zapowiada się mini-zlot  tylko cholera sesja 6-7 luty, 'idealnie' się wpasowali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
"Od początku roku do kupienia będą w sprzedazy wejściówki na to wydarzenie. Ceny biletów: 30-40 zł normalny, 20-30 zł ulgowy; ceny karnetów: 50-65 zł normalny, 30-50 ulgowy. Sprzedaz prowadzi eBilet.pl, salony empik i salony Ruch S.A., a takze Hala Łuczniczka." - za PZT
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Ja mam też zjazd 6-7, ale postaram się szybko zlądować w Bydgoszczy po zajęciach  ja nie jadę bo Zawisza tam już czeka ... !  Proszę Cię  Wpadaj. Połączenie masz  Zapraszam wszystkich serdecznie. Którakolwiek z Belgijek by nie przyjechała to myślę, że wydarzenie warte jest zobaczenia, a i zamoczyć dzioba fajnie by bylo.  Nie wiem Linc jak Ty, ale ja uważam, że pełnej hali nie ma się co spodziewać. To nie Trójmiasto, Poznań czy Warszawa. Wcześniejsze kupno biletów jest zbędne. Z miejscem do kimania może być problem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
takie hoteliki znalazlem..doradzcie ktory najblizej hali i centrum miasta:Brda,Pod Orlem,Ratuszowy,Focus
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
no co ty shane - przed chwilą sprawdziłem - "pod Orłem" dwójeczki są...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
takie hoteliki znalazlem..doradzcie ktory najblizej hali i centrum miasta:Brda,Pod Orlem,Ratuszowy,Focus Pod Orłem spokój wodza,co prawda ostatni raz tam spałem z 10 lat temu , ale chyba wszystko z nim ok...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Pod Orłem? Dajcie spokój. Chyba trochę drogo tam jest. Po co marnować kasę. Polecam RATUSZOWY. Co prawda nigdy nie byłem, ale myślę, że standard jest odpowiedni - ponoć jest po remoncie i nie jest tak źle. Jest usytuowany w samym centrum miasta, na dole jest miła restauracja. Ul. Długa to jedna z głównych ulic ze sklepami u nas, 20 sekund(!) od Starego Rynku. Od hali jakieś 20 minutek piechotką. Przy starym rynku wiele knajpek miłych z dobrym wyborem win (  ), kebab też się znajdzie i to niejeden.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
ratuszowy ma najlepsza cene..to moze onda decydujemy sie na ratuszowy wszyscy,,zeby nie biegac po bydgoszczy:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
ratuszowy ma najlepsza cene..to moze onda decydujemy sie na ratuszowy wszyscy,,zeby nie biegac po bydgoszczy:) No problem - Ratuszowy pasuje! Określmy się ilu chłopa i trzeba by było w miarę szybko rezerwować!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
he he shane potwierdziles moje zdanie,to ratuszowy bierzemy:)tylko kto chetny?:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Widzę w Ratuszowym warunki rezerwacji łagodne...można olac na 24 h przed przyjazdem... Zróbmy listę shane - nie liczony - miejscowy przewodnik , wujek Dobra Rada - we wszystkim pomoże... 1.onda 2.mankiet wpisywać się!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Ja mówię od razu - NIE WIEM JAK ZE MNĄ BĘDZIE. Mam ten cholerny zjazd, a nóż trafi się jakieś piekielne seminarium i dupa. Nie mniej w niedziele Z REGUŁY mam wykłady same, więc możemy się lekko zintegrować w sobotni wieczór czy to na mieście czy w hotelu.
Naprawdę okolice hotelu obfitują w niezłe knajpki i kluby. Od hotelu TOTO MIX i FORTUNA oddalone o jakieś 3 minuty.
Wpadać people, wpadać.
Toruń też daleko nie ma...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Shane - zameldują u Was w hotelu ludzi z Torunia?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|