Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#3597 17/06/2001 21:13
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Jeżeli ktoś mówi o przekupstwie i kombinacjach w naszej lidze, niech spojrzy na włoską SERIE A, a konkretnie na kolejkę, która właśnie się zakończyła.

Wszystkie 5 walczących o utrzymanie się drużyn wygrało swoje mecze a całość rozstrzygnęła się w ostatnich 25 minutach.

To było wręcz niesamowite!!! :eek: :eek: :eek:

Bonus: Unibet
#3598 17/06/2001 21:20
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Quote
Originally posted by Soczi:
[qb]Jeżeli ktoś mówi o przekupstwie i kombinacjach w naszej lidze, niech spojrzy na włoską SERIE A, a konkretnie na kolejkę, która właśnie się zakończyła.

Wszystkie 5 walczących o utrzymanie się drużyn wygrało swoje mecze a całość rozstrzygnęła się w ostatnich 25 minutach.

To było wręcz niesamowite!!! :eek: :eek: :eek: [/qb]

To było cudowne, co za emocje Milan 1-0, załamanie, rezygnacja, przygnębienie, 1-1 iskierka nadziei, oczekiwanie goooooooool 1-2 Regina prowadzi, sędzia kończ i skończył, ah łza się w oku kręci.

#3599 17/06/2001 21:22
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
super podobnie bylo z Napoli byle wiecej takich meczow

#3600 17/06/2001 21:25
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Cieszę się razem z tobą Ahonen. Ja typowałem tylko 3 mecze: Juve, Verona i Napoli, ale razem z wczorajszym Intertoto i częściowo , mam nadzieję, dzisiejszą hiszpańską $$$$$$$!!!!!!!

Co postawiłeś na hiszpańską???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Tak Hanna Napoli to mistrzostwo świata - trochę żal że spadają

[ 17-06-2001: Wiadomoœć edytowana przez: Soczi ]

#3601 17/06/2001 21:27
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Oczywiście z Napoli i Lecce było to samo, nie zapominając o Veronie.
W tej lidze chyba każdy chciał zarobić na wakację <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i ustawiono mecze.
Duża buźka dla Italii.

#3602 17/06/2001 21:30
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Quote
Originally posted by Soczi:
[qb]Cieszę się razem z tobą Ahonen. Ja typowałem tylko 3 mecze: Juve, Verona i Napoli, ale razem z wczorajszym Intertoto i częściowo , mam nadzieję, dzisiejszą hiszpańską $$$$$$$!!!!!!!

Co postawiłeś na hiszpańską???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Tak Hanna Napoli to mistrzostwo świata - trochę żal że spadają

[ 17-06-2001: Wiadomoœć edytowana przez: Soczi ][/qb]

Na hiszpańską poszło
Osasuna "2"
Saragossa-Celta "X"
Mała kwota na Majorke "1"
Pozdrawiam

#3603 17/06/2001 21:36
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
AhA również mała kwota na remis
Realu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#3604 17/06/2001 22:02
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
To dziwne, ale akurat te cztery mecze i te cztery wyniki także mnie interesują. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#3605 18/06/2001 02:59
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Jakby Real zremisował to wygrałbym wygraną życia koło 100 dużych baniek, ale i tak jest zajebiście, jeszcze Janusz wygrał żyć nie umierać.
BUST THE BOOKIE
BUST THE BOOKIE
BUST THE BOOKIE
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#3606 18/06/2001 03:26
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
tez mnie Real wkurzyl.remis dawal mi 4 runde playoff.grrrrrrrrrrr.
no ale nie ma co narzekac,bo w realu(na zywo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) wykosilem co niemiara.


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, aker, latajaca_holenderka), 1,920 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1