|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
Jeżeli ktoś mówi o przekupstwie i kombinacjach w naszej lidze, niech spojrzy na włoską SERIE A, a konkretnie na kolejkę, która właśnie się zakończyła.
Wszystkie 5 walczących o utrzymanie się drużyn wygrało swoje mecze a całość rozstrzygnęła się w ostatnich 25 minutach.
To było wręcz niesamowite!!! :eek: :eek: :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754 |
Originally posted by Soczi: [qb]Jeżeli ktoś mówi o przekupstwie i kombinacjach w naszej lidze, niech spojrzy na włoską SERIE A, a konkretnie na kolejkę, która właśnie się zakończyła.
Wszystkie 5 walczących o utrzymanie się drużyn wygrało swoje mecze a całość rozstrzygnęła się w ostatnich 25 minutach.
To było wręcz niesamowite!!! :eek: :eek: :eek: [/qb] To było cudowne, co za emocje Milan 1-0, załamanie, rezygnacja, przygnębienie, 1-1 iskierka nadziei, oczekiwanie goooooooool 1-2 Regina prowadzi, sędzia kończ i skończył, ah łza się w oku kręci.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 615
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 615 |
super podobnie bylo z Napoli byle wiecej takich meczow
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
Cieszę się razem z tobą Ahonen. Ja typowałem tylko 3 mecze: Juve, Verona i Napoli, ale razem z wczorajszym Intertoto i częściowo , mam nadzieję, dzisiejszą hiszpańską $$$$$$$!!!!!!!
Co postawiłeś na hiszpańską???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Tak Hanna Napoli to mistrzostwo świata - trochę żal że spadają
[ 17-06-2001: Wiadomoœć edytowana przez: Soczi ]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754 |
Oczywiście z Napoli i Lecce było to samo, nie zapominając o Veronie. W tej lidze chyba każdy chciał zarobić na wakację <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i ustawiono mecze. Duża buźka dla Italii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754 |
Originally posted by Soczi: [qb]Cieszę się razem z tobą Ahonen. Ja typowałem tylko 3 mecze: Juve, Verona i Napoli, ale razem z wczorajszym Intertoto i częściowo , mam nadzieję, dzisiejszą hiszpańską $$$$$$$!!!!!!!
Co postawiłeś na hiszpańską???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Tak Hanna Napoli to mistrzostwo świata - trochę żal że spadają
[ 17-06-2001: Wiadomoœć edytowana przez: Soczi ][/qb] Na hiszpańską poszło Osasuna "2" Saragossa-Celta "X" Mała kwota na Majorke "1" Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754 |
AhA również mała kwota na remis Realu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
To dziwne, ale akurat te cztery mecze i te cztery wyniki także mnie interesują. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754 |
Jakby Real zremisował to wygrałbym wygraną życia koło 100 dużych baniek, ale i tak jest zajebiście, jeszcze Janusz wygrał żyć nie umierać. BUST THE BOOKIE BUST THE BOOKIE BUST THE BOOKIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
tez mnie Real wkurzyl.remis dawal mi 4 runde playoff.grrrrrrrrrrr. no ale nie ma co narzekac,bo w realu(na zywo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) wykosilem co niemiara.
|
|
|
Link skopiowany do schowka