|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Cholera, a ja właśnie chciałem w Expekt konto założyć a tu taki fant, no cóż w podupadłej firmie nie będę inwestował, cholera mogli zabronić Rafterowi inwestowania w tym buku, przecież to było oczywiste że zaraz pójdzie z torbami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
SLAV
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Co jest z EXPEKTEM??? Działa u Was??? U mnie nie może odświeżyć strony... Nie przez chwilę ale od 2 godzin...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 165
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 165 |
Ja mam to samo.Chyba znowu coś ulepszają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 165
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 165 |
A może zbankrutowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Chciałem sobie zagrać coś na nockę, a tu przyjdzie mi sie położyć najnormalniej spać. Expekt powinien zrezygnować formuły "Zakłady online 24 h"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Oryginalnie wysłał Adolf 88: [qb]Chciałem sobie zagrać coś na nockę, a tu przyjdzie mi sie położyć najnormalniej spać. Expekt powinien zrezygnować formuły "Zakłady online 24 h"[/qb] już działa Adolf pozwolisz że Twojej wypowiedzi z MLB nie będe komentował - sam rozumiesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Coś się booge nie pokazuje ostatnio, czyżby go wywalili za ujawnienie majątku Raftera?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam! Wpłaciłem ostatnio (27 maj) kase w kredyt banku na konto Expektu i nie wiem czemu do tej pory nie mam kasy na moim koncie w Expekcie. Expekt podaje ze do 5 dni od wpłaty przelewem kasa powinna sie pojawic, a moze baba w banku nie wpisała mojego numeru konta w Expekcie. Prosze o pomoc bo nie wiem co mam zrobic. Z góry dziekuje i pozdrawiam;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
wedlug mnie expekt teraz lepiej dziala i no i wrescie jak sie da wiecej zdarzen to mozna sobie zjechac na dol dowiedziec sie ile wychodzi nietrzeba juz wchodzic do umiesc i spowrotem :3gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
Panowie mam dobrą wiadomość dla tych co mają rachunek w Kredyt banku. Możliwa jest już obsługa rachunku przez internet. Wystarczy wypełnić wniosek na stronie www.kredytbank.pl [ kredytbank.pl] (standardowo się wypełnia typu imię nazwisko itp. Itd.) na koniec dostajesz numer identyfikacyjny. Z tym numerem należy udać się do oddziału Kredyt Banku ( nie we wszystkich oddziałach dopełni się resztę formalności, zazwyczaj są to większe oddziały, w Warszawie na pewno na Kondratowicza wiem bo sam tam byłem) i z dokumentem tożsamości który podaliśmy na stronie internetowej jak wypełnialiśmy wniosek. Tam otrzymamy kartę do przelewów z hasłami i tego typu pierdołami. I można już robić przelewy. Ja złożyłem następnego dnia przelew o godzinie 9 do expekt i o 12 dostałem @ że mój depozyt został złożony, tak więc dość szybko. Już nie muszę znosić głupich spojrzeń kasjerek jak czytają tytuł płatności <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał Dawid: [qb]Panowie mam dobrą wiadomość dla tych co mają rachunek w Kredyt banku. Możliwa jest już obsługa rachunku przez internet. Wystarczy wypełnić wniosek na stronie www.kredytbank.pl [ kredytbank.pl] (standardowo się wypełnia typu imię nazwisko itp. Itd.) na koniec dostajesz numer identyfikacyjny. Z tym numerem należy udać się do oddziału Kredyt Banku ( nie we wszystkich oddziałach dopełni się resztę formalności, zazwyczaj są to większe oddziały, w Warszawie na pewno na Kondratowicza wiem bo sam tam byłem) i z dokumentem tożsamości który podaliśmy na stronie internetowej jak wypełnialiśmy wniosek. Tam otrzymamy kartę do przelewów z hasłami i tego typu pierdołami. I można już robić przelewy. Ja złożyłem następnego dnia przelew o godzinie 9 do expekt i o 12 dostałem @ że mój depozyt został złożony, tak więc dość szybko. Już nie muszę znosić głupich spojrzeń kasjerek jak czytają tytuł płatności <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Ja mam internetowy rachunek w KB od ponad miesiaca, męczą troche kodami, ale ogolnie same plusy. Tak jak wspomnial Dawid - przyjemnosc obcowania z kasjerkami staje sie nam obca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> PS. Co do zakladania internetowego rachunku, to robi sie to w oddziale, gdzie ma sie zalozone "zwykle" konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
Mam małe pytannko : expekt wystawił w związku z MŚ handicapy (wprawdzie skromne) ale jednak i chcialem sie dowiedziec co ozn nastepujący handi : -1 - kurs 3,8; X - kurs 3,65; +1 - kurs 1,7; Czyli mam rozumiec iz drozyna gosci jesli przegra nawet jedną bramką to kurs 1,7 zostanie mi zaliczony ,czy tak ? prosze o wyjasnienie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Oryginalnie wysłał sawi: [qb]Mam małe pytannko : expekt wystawił w związku z MŚ handicapy (wprawdzie skromne) ale jednak i chcialem sie dowiedziec co ozn nastepujący handi : -1 - kurs 3,8; X - kurs 3,65; +1 - kurs 1,7; Czyli mam rozumiec iz drozyna gosci jesli przegra nawet jedną bramką to kurs 1,7 zostanie mi zaliczony ,czy tak ? prosze o wyjasnienie[/qb] Nie, jeżeli goście przegrają jedną bramką to będzie remis, który możesz obstawić po kursie 3.65. W tym przypadku handicap +1 jest równoważny zakładowi X2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248 |
Mam pytanko wplacilem dzisiaj pieniadze na konto w expekt. Czy mozna wyslac do nich skana z wplata, jesli tak to na jaki adres, zalezy mi na szybkim uzyskaniu pieniedzy na koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
A co sie stalo z polskim jezykiem na stronach Expektu, bo ja po szwedzku tak raczej slabo sprecham i zaczynam tracic orientacje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205 |
qrwa, nie wiem co jest grane. Załozyłem konto w expekcie, chciałem wpłacic 30euro w kredyt banku a tam powiedzieli mi, że jak chcę wpłacać w euro to muszę mieć fakturę od właściciela rachunku bo jest nierezydentem. No to jak mam wpłacic te euro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205 |
qrwa co jest grane. Założyłem konto w expekcie w euro, pobiegłem do kredyt banku żeby wpłacić 30euro a tam mi mówią że musze mieć fakturę od właściciela rachunku gdyz jest on nierezydentem. No to jak mam wpłacić to euro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
Wlasnie zalogowalem sie na konto w expekcie i po naszemu jest. Podoba mi sie ta zmiana, ze typ zdarzenia jest wystawiony na wierzch a nie jak wczesniej w rozwijanym menu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
Pospieszylem sie z narzekaniem, jest po naszemu, popieram kazde zmiany byleby byly na dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Jedyne co mi sie teraz podoba w expekcie to nowe oprogramowanie do obslugi kuponikow. Maja identyczne jak Unitedbet - to jest bardzo przyjemne miec taki kubelek obok typku. Wczesniej usuniecie zdarzenia z kuponu bez wczesniejszego klikniecia na UMIESC i USUN nie bylo mozliwe. Teraz jest dobrze.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|