Cholera, a ja właśnie chciałem w Expekt konto założyć a tu taki fant, no cóż w pod..."> Cholera, a ja właśnie chciałem w Expekt konto założyć a tu taki fant, no cóż w pod...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12
#36068 01/06/2002 16:22
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Cholera, a ja właśnie chciałem w Expekt konto założyć a tu taki fant, no cóż w podupadłej firmie nie będę inwestował, cholera mogli zabronić Rafterowi inwestowania w tym buku, przecież to było oczywiste że zaraz pójdzie z torbami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

SLAV

Bonus: Unibet
#36069 03/06/2002 03:48
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Co jest z EXPEKTEM???
Działa u Was???
U mnie nie może odświeżyć strony...
Nie przez chwilę ale od 2 godzin...

#36070 03/06/2002 03:55
Dołączył: Oct 2001
Posty: 165
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 165
Ja mam to samo.Chyba znowu coś ulepszają.

#36071 03/06/2002 04:00
Dołączył: Oct 2001
Posty: 165
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 165
A może zbankrutowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#36072 03/06/2002 04:10
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Chciałem sobie zagrać coś na nockę, a tu przyjdzie mi sie położyć najnormalniej spać.
Expekt powinien zrezygnować formuły "Zakłady online 24 h"

#36073 03/06/2002 05:08
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]Chciałem sobie zagrać coś na nockę, a tu przyjdzie mi sie położyć najnormalniej spać.
Expekt powinien zrezygnować formuły "Zakłady online 24 h"[/qb]
już działa

Adolf pozwolisz że Twojej wypowiedzi z MLB nie będe komentował - sam rozumiesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

pozdrawiam

#36074 03/06/2002 14:15
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Coś się booge nie pokazuje ostatnio, czyżby go wywalili za ujawnienie majątku Raftera?

#36075 04/06/2002 02:17
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam!
Wpłaciłem ostatnio (27 maj) kase w kredyt banku na konto Expektu i nie wiem czemu do tej pory nie mam kasy na moim koncie w Expekcie. Expekt podaje ze do 5 dni od wpłaty przelewem kasa powinna sie pojawic, a moze baba w banku nie wpisała mojego numeru konta w Expekcie.
Prosze o pomoc bo nie wiem co mam zrobic.
Z góry dziekuje i pozdrawiam;)

#36076 04/06/2002 03:57
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
wedlug mnie expekt teraz lepiej dziala i no i wrescie jak sie da wiecej zdarzen to mozna sobie zjechac na dol dowiedziec sie ile wychodzi nietrzeba juz wchodzic do umiesc i spowrotem :3gw:

#36077 04/06/2002 16:22
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
Panowie mam dobrą wiadomość dla tych co mają rachunek w Kredyt banku. Możliwa jest już obsługa rachunku przez internet. Wystarczy wypełnić wniosek na stronie www.kredytbank.pl [kredytbank.pl] (standardowo się wypełnia typu imię nazwisko itp. Itd.) na koniec dostajesz numer identyfikacyjny. Z tym numerem należy udać się do oddziału Kredyt Banku ( nie we wszystkich oddziałach dopełni się resztę formalności, zazwyczaj są to większe oddziały, w Warszawie na pewno na Kondratowicza wiem bo sam tam byłem) i z dokumentem tożsamości który podaliśmy na stronie internetowej jak wypełnialiśmy wniosek. Tam otrzymamy kartę do przelewów z hasłami i tego typu pierdołami. I można już robić przelewy. Ja złożyłem następnego dnia przelew o godzinie 9 do expekt i o 12 dostałem @ że mój depozyt został złożony, tak więc dość szybko. Już nie muszę znosić głupich spojrzeń kasjerek jak czytają tytuł płatności <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#36078 04/06/2002 16:39
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał Dawid:
[qb]Panowie mam dobrą wiadomość dla tych co mają rachunek w Kredyt banku. Możliwa jest już obsługa rachunku przez internet. Wystarczy wypełnić wniosek na stronie www.kredytbank.pl [kredytbank.pl] (standardowo się wypełnia typu imię nazwisko itp. Itd.) na koniec dostajesz numer identyfikacyjny. Z tym numerem należy udać się do oddziału Kredyt Banku ( nie we wszystkich oddziałach dopełni się resztę formalności, zazwyczaj są to większe oddziały, w Warszawie na pewno na Kondratowicza wiem bo sam tam byłem) i z dokumentem tożsamości który podaliśmy na stronie internetowej jak wypełnialiśmy wniosek. Tam otrzymamy kartę do przelewów z hasłami i tego typu pierdołami. I można już robić przelewy. Ja złożyłem następnego dnia przelew o godzinie 9 do expekt i o 12 dostałem @ że mój depozyt został złożony, tak więc dość szybko. Już nie muszę znosić głupich spojrzeń kasjerek jak czytają tytuł płatności <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Ja mam internetowy rachunek w KB od ponad miesiaca, męczą troche kodami, ale ogolnie same plusy. Tak jak wspomnial Dawid - przyjemnosc obcowania z kasjerkami staje sie nam obca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

PS. Co do zakladania internetowego rachunku, to robi sie to w oddziale, gdzie ma sie zalozone "zwykle" konto.

#36079 06/06/2002 11:21
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Mam małe pytannko : expekt wystawił w związku z MŚ handicapy (wprawdzie skromne) ale jednak i chcialem sie dowiedziec co ozn nastepujący handi :
-1 - kurs 3,8; X - kurs 3,65; +1 - kurs 1,7;
Czyli mam rozumiec iz drozyna gosci jesli przegra nawet jedną bramką to kurs 1,7 zostanie mi zaliczony ,czy tak ?
prosze o wyjasnienie

#36080 06/06/2002 13:36
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Quote
Oryginalnie wysłał sawi:
[qb]Mam małe pytannko : expekt wystawił w związku z MŚ handicapy (wprawdzie skromne) ale jednak i chcialem sie dowiedziec co ozn nastepujący handi :
-1 - kurs 3,8; X - kurs 3,65; +1 - kurs 1,7;
Czyli mam rozumiec iz drozyna gosci jesli przegra nawet jedną bramką to kurs 1,7 zostanie mi zaliczony ,czy tak ?
prosze o wyjasnienie[/qb]
Nie, jeżeli goście przegrają jedną bramką to będzie remis, który możesz obstawić po kursie 3.65. W tym przypadku handicap +1 jest równoważny zakładowi X2

#36081 06/06/2002 14:08
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
Mam pytanko wplacilem dzisiaj pieniadze na konto w expekt.
Czy mozna wyslac do nich skana z wplata,
jesli tak to na jaki adres,
zalezy mi na szybkim uzyskaniu pieniedzy na koncie

#36082 07/06/2002 23:12
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
A co sie stalo z polskim jezykiem na stronach Expektu, bo ja po szwedzku tak raczej slabo sprecham i zaczynam tracic orientacje.

#36083 07/06/2002 23:36
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
qrwa, nie wiem co jest grane. Załozyłem konto w expekcie, chciałem wpłacic 30euro w kredyt banku a tam powiedzieli mi, że jak chcę wpłacać w euro to muszę mieć fakturę od właściciela rachunku bo jest nierezydentem.
No to jak mam wpłacic te euro?

#36084 07/06/2002 23:39
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
qrwa co jest grane. Założyłem konto w expekcie w euro, pobiegłem do kredyt banku żeby wpłacić 30euro a tam mi mówią że musze mieć fakturę od właściciela rachunku gdyz jest on nierezydentem.
No to jak mam wpłacić to euro?

#36085 07/06/2002 23:40
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Wlasnie zalogowalem sie na konto w expekcie i po naszemu jest.
Podoba mi sie ta zmiana, ze typ zdarzenia jest wystawiony na wierzch a nie jak wczesniej w rozwijanym menu.

#36086 08/06/2002 01:13
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
Pospieszylem sie z narzekaniem, jest po naszemu, popieram kazde zmiany byleby byly na dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#36087 08/06/2002 01:53
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Jedyne co mi sie teraz podoba w expekcie to nowe oprogramowanie do obslugi kuponikow. Maja identyczne jak Unitedbet - to jest bardzo przyjemne miec taki kubelek obok typku. Wczesniej usuniecie zdarzenia z kuponu bez wczesniejszego klikniecia na UMIESC i USUN nie bylo mozliwe. Teraz jest dobrze.

Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, Akhu, Lukasz111, $-man, Sensei, aker, latajaca_holenderka, betowiec), 765 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,042
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1