Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
BOS Celtics - BOS Celtics @ 2.20

ognia boks

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
W Neapolu na parkiecie pojawili się niemal wyłącznie juniorzy i właśnie koszykarzami urodzonymi po roku 1990 Martos dokończy sezon. Wszystko przez problemy finansowe klubu.
Ogromne problemy poza sportowe nękały drużynę Martosu Neapol od początku sezonu. Efekt, kara -8 punktów od władz ligi. Jakby tego było mało dość mieli także koszykarze, którym nie płacono i po przerwie świątecznej do drużyny już nie powrócili. To sprawiło, że w meczu 12. kolejki LEGA Basket przeciwko Angelico Bielli Martos wystawił do gry niemal samych juniorów, urodzonych już w latach ’90, a jedyni seniorzy, Kimmo Muurinen i Matteo Spippoli, spędzili na parkiecie tylko pierwszą minutę i w najbliższym czasie odejdą z zespołu.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by pettersen
BOS Celtics - BOS Celtics @ 2.20

ognia boks

+15

trzymac smile

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Widział ktos juz moze gdzies oferte na jutro na EUROCUP i EUROCHALLENGE?Jesli tak to bym był wdzięczny za danie namiaru.POzdro

Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
owszem BWIN eurocup ma

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
TEz to juz i ja widze na Bwin.Jak pisałem to nie było w tym czasie ale mimo wszystko Matias dzieki.Widze sporo ładnych kursow

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,039
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,039
Stal - Znicz overek 155,5 jak myślicie ostatnio bardzo dużo rzucają ?

Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
Jest jakiś live do finlandii?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Jakiś buk netowy wystawil U/O punktowy na Miszczuka (Stal SW) ?

Dołączył: Sep 2009
Posty: 607
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 607
Walka - to jedyna rzecz jakiej można być pewnym w dzisiejszym pojedynku Stal ze Zniczem w Jarosławiu. Byłem na meczu w Stalowej Woli i powiem wam, że stal mogła wtedy wygrać choć powiedzmy sobie szczerze była na tamtą chwilę zespołem słabszym od Znicza. W tej chwili sytuacja wygląda nieco inaczej. Stal prezentuje się dużo lepiej niż na początku sezonu gdzie brakowało zgrania a skład się ciągle krystalizował.
Założenia taktyczne każdej drużyny grającej przeciwko Zniczowi są proste i oczywiste: należy ograniczyć poczynania Amerykanów. Jeżeli się to uda to Stal stać na wygraną w Jarosławiu. Under/Over odpuszczam ponieważ w tym meczu będzie to loteria. Oba zespoły grają szybko i dużo rzucają na dodatek może być dogrywka(scenariuszy może być wiele)
Spodziewam się że wynik będzie na styku dlatego proponuje zagrać Stal +6,5 pkt a dla odważnych zwycięstwo stali. Dużo szerszy skład stali powinien mieć duże znaczenie w tym pojedynku. Stal zrobi wszystko żeby to wygrać bo to drużyna składająca się z samych walczaków.


Stal + 6,5 Expekt 8/10
Stal ml 2,9 Expekt 2/10


Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Originally Posted by kreator1980
Walka - to jedyna rzecz jakiej można być pewnym w dzisiejszym pojedynku Stal ze Zniczem w Jarosławiu. Byłem na meczu w Stalowej Woli i powiem wam, że stal mogła wtedy wygrać choć powiedzmy sobie szczerze była na tamtą chwilę zespołem słabszym od Znicza. W tej chwili sytuacja wygląda nieco inaczej. Stal prezentuje się dużo lepiej niż na początku sezonu gdzie brakowało zgrania a skład się ciągle krystalizował.
Założenia taktyczne każdej drużyny grającej przeciwko Zniczowi są proste i oczywiste: należy ograniczyć poczynania Amerykanów. Jeżeli się to uda to Stal stać na wygraną w Jarosławiu. Under/Over odpuszczam ponieważ w tym meczu będzie to loteria. Oba zespoły grają szybko i dużo rzucają na dodatek może być dogrywka(scenariuszy może być wiele)
Spodziewam się że wynik będzie na styku dlatego proponuje zagrać Stal +6,5 pkt a dla odważnych zwycięstwo stali. Dużo szerszy skład stali powinien mieć duże znaczenie w tym pojedynku. Stal zrobi wszystko żeby to wygrać bo to drużyna składająca się z samych walczaków.


Stal + 6,5 Expekt 8/10
Stal ml 2,9 Expekt 2/10
ja z kolei rozmawialem z kumplem ze stalowej i nie widzi opcji wygranej grzaczy ze Stalowej. Mówił, ze może być sporo punktów.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Dyniu
Jest jakiś live do finlandii?

basket.fi

Dołączył: Sep 2009
Posty: 607
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 607
+ 6,5 to bardzo dużo jak na taki pojedynek derbowy. Ja Stawiam na Stal a przekonamy się około 21.

Dołączył: Sep 2009
Posty: 607
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 607
Śmiem twierdzić że Stal jest w tej chwili zespołem lepszym niż Znicz. Stal ma wyrównany skład i w tej chwili poza ścisła czołówką to stać ich na wygraną z każdym. Będzie to bardzo ważny pojedynek dla układu tabeli dla obu zespołów. No zobaczymy o 19:15 na TVP SPORT lub TV RZESZÓW

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
@kreator1980

Stal oczywiście gra zdecydowanie lepiej niż na początku sezonu.
Jednak patrzac na jej grę pod koszem to blush
Problem w tym, że Znicz za bardzo nie bedzie mogł tego wykorzystać.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Oki, piwo i przed tv.

Moi lokalni gwizdek ! tongue

Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Stal boks

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Znicz boks

piwo

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Znawca basketu dobrze prawi cool

Wojtek piwo

Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Originally Posted by shane
Znicz boks

piwo

Over!! boks

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, alfa, burbon, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11), 2,902 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,727
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1