|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
BOS Celtics - BOS Celtics @ 2.20 ognia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823 |
W Neapolu na parkiecie pojawili się niemal wyłącznie juniorzy i właśnie koszykarzami urodzonymi po roku 1990 Martos dokończy sezon. Wszystko przez problemy finansowe klubu. Ogromne problemy poza sportowe nękały drużynę Martosu Neapol od początku sezonu. Efekt, kara -8 punktów od władz ligi. Jakby tego było mało dość mieli także koszykarze, którym nie płacono i po przerwie świątecznej do drużyny już nie powrócili. To sprawiło, że w meczu 12. kolejki LEGA Basket przeciwko Angelico Bielli Martos wystawił do gry niemal samych juniorów, urodzonych już w latach ’90, a jedyni seniorzy, Kimmo Muurinen i Matteo Spippoli, spędzili na parkiecie tylko pierwszą minutę i w najbliższym czasie odejdą z zespołu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
BOS Celtics - BOS Celtics @ 2.20 ognia  +15 trzymac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
Widział ktos juz moze gdzies oferte na jutro na EUROCUP i EUROCHALLENGE?Jesli tak to bym był wdzięczny za danie namiaru.POzdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
TEz to juz i ja widze na Bwin.Jak pisałem to nie było w tym czasie ale mimo wszystko Matias dzieki.Widze sporo ładnych kursow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,039
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,039 |
Stal - Znicz overek 155,5 jak myślicie ostatnio bardzo dużo rzucają ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940 |
Jest jakiś live do finlandii?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Jakiś buk netowy wystawil U/O punktowy na Miszczuka (Stal SW) ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 607
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2009
Posty: 607 |
Walka - to jedyna rzecz jakiej można być pewnym w dzisiejszym pojedynku Stal ze Zniczem w Jarosławiu. Byłem na meczu w Stalowej Woli i powiem wam, że stal mogła wtedy wygrać choć powiedzmy sobie szczerze była na tamtą chwilę zespołem słabszym od Znicza. W tej chwili sytuacja wygląda nieco inaczej. Stal prezentuje się dużo lepiej niż na początku sezonu gdzie brakowało zgrania a skład się ciągle krystalizował. Założenia taktyczne każdej drużyny grającej przeciwko Zniczowi są proste i oczywiste: należy ograniczyć poczynania Amerykanów. Jeżeli się to uda to Stal stać na wygraną w Jarosławiu. Under/Over odpuszczam ponieważ w tym meczu będzie to loteria. Oba zespoły grają szybko i dużo rzucają na dodatek może być dogrywka(scenariuszy może być wiele) Spodziewam się że wynik będzie na styku dlatego proponuje zagrać Stal +6,5 pkt a dla odważnych zwycięstwo stali. Dużo szerszy skład stali powinien mieć duże znaczenie w tym pojedynku. Stal zrobi wszystko żeby to wygrać bo to drużyna składająca się z samych walczaków.
Stal + 6,5 Expekt 8/10 Stal ml 2,9 Expekt 2/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
Walka - to jedyna rzecz jakiej można być pewnym w dzisiejszym pojedynku Stal ze Zniczem w Jarosławiu. Byłem na meczu w Stalowej Woli i powiem wam, że stal mogła wtedy wygrać choć powiedzmy sobie szczerze była na tamtą chwilę zespołem słabszym od Znicza. W tej chwili sytuacja wygląda nieco inaczej. Stal prezentuje się dużo lepiej niż na początku sezonu gdzie brakowało zgrania a skład się ciągle krystalizował. Założenia taktyczne każdej drużyny grającej przeciwko Zniczowi są proste i oczywiste: należy ograniczyć poczynania Amerykanów. Jeżeli się to uda to Stal stać na wygraną w Jarosławiu. Under/Over odpuszczam ponieważ w tym meczu będzie to loteria. Oba zespoły grają szybko i dużo rzucają na dodatek może być dogrywka(scenariuszy może być wiele) Spodziewam się że wynik będzie na styku dlatego proponuje zagrać Stal +6,5 pkt a dla odważnych zwycięstwo stali. Dużo szerszy skład stali powinien mieć duże znaczenie w tym pojedynku. Stal zrobi wszystko żeby to wygrać bo to drużyna składająca się z samych walczaków.
Stal + 6,5 Expekt 8/10 Stal ml 2,9 Expekt 2/10 ja z kolei rozmawialem z kumplem ze stalowej i nie widzi opcji wygranej grzaczy ze Stalowej. Mówił, ze może być sporo punktów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Jest jakiś live do finlandii? basket.fi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 607
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2009
Posty: 607 |
+ 6,5 to bardzo dużo jak na taki pojedynek derbowy. Ja Stawiam na Stal a przekonamy się około 21.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 607
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2009
Posty: 607 |
Śmiem twierdzić że Stal jest w tej chwili zespołem lepszym niż Znicz. Stal ma wyrównany skład i w tej chwili poza ścisła czołówką to stać ich na wygraną z każdym. Będzie to bardzo ważny pojedynek dla układu tabeli dla obu zespołów. No zobaczymy o 19:15 na TVP SPORT lub TV RZESZÓW
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
@kreator1980 Stal oczywiście gra zdecydowanie lepiej niż na początku sezonu. Jednak patrzac na jej grę pod koszem to  Problem w tym, że Znicz za bardzo nie bedzie mogł tego wykorzystać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Oki,  i przed tv. Moi lokalni  ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503 |
Stal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Znicz  
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Znawca basketu dobrze prawi  Wojtek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|