Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#36172 29/04/2002 13:40
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Centrebet ma nową stronę internetową i wraz ze zmianami obniżył opłatę za depozyty kartami kredytowymi z 3% do 1%.

Bonus: Unibet
#36173 30/04/2002 19:06
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Centrebet ma nową stronę internetową i wraz ze zmianami obniżył opłatę za depozyty kartami kredytowymi z 3% do 1%.[/qb]
a maja jakis bonus za 1 wplate za referali albo zaduze wplaty typu 150 - 500$ np 10-20% lub jakas inna
sa w czyms interesujacy jest cos do polecenia u nich
sa solidni z wyplatami??

#36174 30/04/2002 19:40
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
Centrebet to jeden z najlepszych bukmacherów.Chyba nie dają darmowej kasy ale jak ktoś umiejętnie gra to zarobi na różnicach kursów o wiele więcej.
Chyba mają też jakieś upominki dla klientów.

#36175 01/05/2002 06:08
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
dilbert , czy mogl bys mi powiedziec o co ci chodzilo w umiejetnym graniu na roznicy kursow?
Czy chodzi tu o "sure bet"? czy o cos innego ,jestem tym zainteresowny a nie bardzo moge tu cos znalezc na ten temat,wiec jak bys mogl cos napisac lub podac link ,to bede wdzieczny

#36176 17/05/2002 00:32
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
Coraz powazniej mysle o tym by zapisac sie do Centrebet szczegolnie po tym jak do swoej oferty dodali Polska lige zuzla (od najblizszej kolejki jest tam oferta naszej ligi) jezeli dodac do tego lige szwedzka,angielska i dunska i Grand Prix to sie okazuje, ze jest to najlepsza na swiecie oferta zuzla wsrod bukmacherow. Wczesniej tez widzialem, ze nie sa to tylko gole mecze ale takze, handicapy, head to head zuzlowcow.
Od razu mam prosbe jezeli ktos wplacal do tego buka karta Visa Electron Inteligo to niech napisze na forum bylbym bardzo wdzieczny.
Ps. Po raz pierwszy widze w Centrebecie Polska lige zuzla i od razu bardzo ladny kurs na mecz:CZESTOCHNOVA TORUN 1.60 15.00 2.20 TYP 1.

#36177 25/05/2002 03:40
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
Samo otwarcie konta w Centrebet zajelo mi tyle czasu co we wszystkich wczesniejszych razem wzietych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> wymagaja przesylania kopii roznych dokumentow, m.in. paszportu, prawa jazdy, karty, rachunkow z ostatniego miesiaca. Kiedy juz otrzymalem upragniony nr ID bylem przekonany, ze wszystko potoczy sie juz z gorki niestety po raz kolejny sie zawiodlem ookazalo sie, ze o dziwo ze moja karta jest nieatoryzowana choc wczesniej ta karta wplacalem do innych bukow i tam mialem pieniadze po 30 sekundach (chodzi tu o karte VE Inteligo). Czy wy tez mieliscie takie problemy przy korzystaniu z tego buka, moze poradzicie mi co mam zrobic zeby kasa tam wplynela w miare szybko. Prosze o odpowiedz.

#36178 25/05/2002 04:56
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Osobiście tych problemów nie miałem, ale znajomi mieli podobne przejścia. Problem leży w tym, że oni chcą za wszelką cenę upewnić się, że nie mieszkasz w USA (skąd nie mogą przyjmować zakładów). W tym leży sedno sprawy. Ale jeśli karta nie chce przejść autoryzacji to jest to pewnie problem związany z samą kartą VE. W niektórych miejscach działa, w innych nie.

#36179 25/05/2002 06:14
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał tOOmeq:
[qb]Samo otwarcie konta w Centrebet zajelo mi tyle czasu co we wszystkich wczesniejszych razem wzietych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> wymagaja przesylania kopii roznych dokumentow, m.in. paszportu, prawa jazdy, karty, rachunkow z ostatniego miesiaca. Kiedy juz otrzymalem upragniony nr ID bylem przekonany, ze wszystko potoczy sie juz z gorki niestety po raz kolejny sie zawiodlem ookazalo sie, ze o dziwo ze moja karta jest nieatoryzowana choc wczesniej ta karta wplacalem do innych bukow i tam mialem pieniadze po 30 sekundach (chodzi tu o karte VE Inteligo). Czy wy tez mieliscie takie problemy przy korzystaniu z tego buka, moze poradzicie mi co mam zrobic zeby kasa tam wplynela w miare szybko. Prosze o odpowiedz.[/qb]
Mnie zajelo 15 minut. Scany karty mam; scan potrzebny byl 1 dokumentu (tez trzymam), najwiecej problemow ten rachunek (sam wypisalem gwarancje na microwave). Niestety Inteligo nie akceptuja, polecali mi jeden z bankow, mi niestety w przelewy sie juz nie chce bawic (chyba ze musze).

#36180 26/05/2002 06:23
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
Nie wiem o co biega ale wogóle jest problem z wpłatami Inteligo do Australii,słyszałem że sklepy internetowe nie przyjmują Inteligo

#36181 26/05/2002 17:15
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Karta Inteligo to VE i teoretycznie nie powinna działać w miejscach gdzie mimo wszystko udało się graczom dokonać depozytu.

Najlepsza karta na rynku to VISA Classic banku PEKAO S.A. Z tą kartą możesz grać wszędzie. Ale niestety nie jest ją tak łatwo wyrobić jak VE Inteligo.

#36182 24/12/2002 15:32
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Chciałem pochwalić buka Centrebet za jakiego podejście do klienta.
Zapisałem się do nich jakiś m-c temu a dziś pod choinke dostałem piśmienne powitanie w gronie klientów buka plastikowy emblemat buka wraz z moim numerem ID a takze prospekt reklamujący buka.

To się nazywa dbanie o klienta.

Pozdrawiam
Ahonen

#36183 24/12/2002 16:18
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
Witam
Może ktoś mi wyjaśnić jakich rachunków scany żąda Centrebet ? Jeśli komuś uda się wpłacić do nich pieniądze, niech da znać, jaką kartę zaakceptowali.
Pozdrawiam

#36184 24/12/2002 16:27
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
tOOmeq
Nie widzę tego żużla. To na pewno chodziło o Centrebet ? Szukam, szukam i nie mogę znaleźć !

#36185 24/12/2002 16:28
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Witam
Musisz im przesłać skany dowodu tożsamości oraz wyciągu bankowego czy też scan jakiegokolwiek świstka z banku potwierdzającego że jesteś właścicielem konta które podajesz do nich przy rejestracji.

Kartą do nich nie wpłacałem bo akceptują tylko visa clasic chyba i ich rodzime karty.

Pozdrawiam

#36186 24/12/2002 17:56
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
Quote
Oryginalnie wysłał Dragoon:
[qb]tOOmeq
Nie widzę tego żużla. To na pewno chodziło o Centrebet ? Szukam, szukam i nie mogę znaleźć ![/qb]
Dragoon mamy grudzien, do sezonu jeszcze 3 miesiace heeheh
A tak na powaznie to mieli w swojej ofercie 4 ligi zuzlowe(polską, szwedzką, dunską i angielską)i Grand Prix(m.in. h2h, na zwyciezcow biegow> Pozdrawiam Dragoon, jak masz jeszcze jakies pytania to zapraszam na GG3287816.

#36187 24/12/2002 18:21
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
Sorry tOOmeq !
Co za kompromitacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , Twój post był z maja, nie spojrzałem na datę. Wybacz !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Widać odczuwam jeszcze skutki wczorajszej imprezy z okazji Świąt. Gdybym mógł się zapaść pod ziemię ze wstydu, zrobiłbym to bez wahania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jescze raz przepraszam.
Pozdrowienia dla wszystkich

#36188 07/02/2003 02:42
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Trochę musiałem się naszukać tego tematu. Mam parę pytań. Czy nadal wymagają skanów tych wszystkich dokumentów przy zakładaniu konta, które są wymienione powyżej? Jak najlepiej wpłacić do nich kasę. Jak to wygląda w przypadku przelewu (jaki bank, konto), bo na ich stronce nie ma nic o Polsce, a jak w przy wpłacie kartą (jakie). Może ktoś ostatnio wpłacał i jest na bieżąco. Z góry dzięki za odpowiedź.

#36189 07/02/2003 05:05
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
Myślełem, że już z rejestracją u każdego buka sobie poradzę, ale ten Centerbet jest rzeczywiście strasznie upierdliwy.

Mam kartę Visa BANKU PEKAO SA, która posida własne subkonto USD do konta głównego.

Przy rejestracji karty pojawiają się takie rubryki jak: Branch number, account number, branch address, , czy wpisuje się tam dane subkonta Karty, czy też dane konta głównego.

Dzięki z góry za pomoc.

#36190 07/02/2003 16:35
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Według mnie Centrebet ma najszerszą ofertę na świecie. Drugi taki buk to Gamebookers.

#36191 07/02/2003 16:42
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Sznikiel, tam się wpisuje dane do Eurokonta, w moim przypadku do konta USD. Te konto nie ma niczego współnego z kartą VISA. Chodzi tu tylko o konto do wypłat.

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik), 1,553 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,707
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1