|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Centrebet ma nową stronę internetową i wraz ze zmianami obniżył opłatę za depozyty kartami kredytowymi z 3% do 1%.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
Oryginalnie wysłał Conrad: [qb]Centrebet ma nową stronę internetową i wraz ze zmianami obniżył opłatę za depozyty kartami kredytowymi z 3% do 1%.[/qb] a maja jakis bonus za 1 wplate za referali albo zaduze wplaty typu 150 - 500$ np 10-20% lub jakas inna sa w czyms interesujacy jest cos do polecenia u nich sa solidni z wyplatami??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343 |
Centrebet to jeden z najlepszych bukmacherów.Chyba nie dają darmowej kasy ale jak ktoś umiejętnie gra to zarobi na różnicach kursów o wiele więcej. Chyba mają też jakieś upominki dla klientów.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
dilbert , czy mogl bys mi powiedziec o co ci chodzilo w umiejetnym graniu na roznicy kursow? Czy chodzi tu o "sure bet"? czy o cos innego ,jestem tym zainteresowny a nie bardzo moge tu cos znalezc na ten temat,wiec jak bys mogl cos napisac lub podac link ,to bede wdzieczny
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307 |
Coraz powazniej mysle o tym by zapisac sie do Centrebet szczegolnie po tym jak do swoej oferty dodali Polska lige zuzla (od najblizszej kolejki jest tam oferta naszej ligi) jezeli dodac do tego lige szwedzka,angielska i dunska i Grand Prix to sie okazuje, ze jest to najlepsza na swiecie oferta zuzla wsrod bukmacherow. Wczesniej tez widzialem, ze nie sa to tylko gole mecze ale takze, handicapy, head to head zuzlowcow. Od razu mam prosbe jezeli ktos wplacal do tego buka karta Visa Electron Inteligo to niech napisze na forum bylbym bardzo wdzieczny. Ps. Po raz pierwszy widze w Centrebecie Polska lige zuzla i od razu bardzo ladny kurs na mecz:CZESTOCHNOVA TORUN 1.60 15.00 2.20 TYP 1.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307 |
Samo otwarcie konta w Centrebet zajelo mi tyle czasu co we wszystkich wczesniejszych razem wzietych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> wymagaja przesylania kopii roznych dokumentow, m.in. paszportu, prawa jazdy, karty, rachunkow z ostatniego miesiaca. Kiedy juz otrzymalem upragniony nr ID bylem przekonany, ze wszystko potoczy sie juz z gorki niestety po raz kolejny sie zawiodlem ookazalo sie, ze o dziwo ze moja karta jest nieatoryzowana choc wczesniej ta karta wplacalem do innych bukow i tam mialem pieniadze po 30 sekundach (chodzi tu o karte VE Inteligo). Czy wy tez mieliscie takie problemy przy korzystaniu z tego buka, moze poradzicie mi co mam zrobic zeby kasa tam wplynela w miare szybko. Prosze o odpowiedz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Osobiście tych problemów nie miałem, ale znajomi mieli podobne przejścia. Problem leży w tym, że oni chcą za wszelką cenę upewnić się, że nie mieszkasz w USA (skąd nie mogą przyjmować zakładów). W tym leży sedno sprawy. Ale jeśli karta nie chce przejść autoryzacji to jest to pewnie problem związany z samą kartą VE. W niektórych miejscach działa, w innych nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał tOOmeq: [qb]Samo otwarcie konta w Centrebet zajelo mi tyle czasu co we wszystkich wczesniejszych razem wzietych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> wymagaja przesylania kopii roznych dokumentow, m.in. paszportu, prawa jazdy, karty, rachunkow z ostatniego miesiaca. Kiedy juz otrzymalem upragniony nr ID bylem przekonany, ze wszystko potoczy sie juz z gorki niestety po raz kolejny sie zawiodlem ookazalo sie, ze o dziwo ze moja karta jest nieatoryzowana choc wczesniej ta karta wplacalem do innych bukow i tam mialem pieniadze po 30 sekundach (chodzi tu o karte VE Inteligo). Czy wy tez mieliscie takie problemy przy korzystaniu z tego buka, moze poradzicie mi co mam zrobic zeby kasa tam wplynela w miare szybko. Prosze o odpowiedz.[/qb] Mnie zajelo 15 minut. Scany karty mam; scan potrzebny byl 1 dokumentu (tez trzymam), najwiecej problemow ten rachunek (sam wypisalem gwarancje na microwave). Niestety Inteligo nie akceptuja, polecali mi jeden z bankow, mi niestety w przelewy sie juz nie chce bawic (chyba ze musze).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343 |
Nie wiem o co biega ale wogóle jest problem z wpłatami Inteligo do Australii,słyszałem że sklepy internetowe nie przyjmują Inteligo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Karta Inteligo to VE i teoretycznie nie powinna działać w miejscach gdzie mimo wszystko udało się graczom dokonać depozytu.
Najlepsza karta na rynku to VISA Classic banku PEKAO S.A. Z tą kartą możesz grać wszędzie. Ale niestety nie jest ją tak łatwo wyrobić jak VE Inteligo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754 |
Chciałem pochwalić buka Centrebet za jakiego podejście do klienta. Zapisałem się do nich jakiś m-c temu a dziś pod choinke dostałem piśmienne powitanie w gronie klientów buka plastikowy emblemat buka wraz z moim numerem ID a takze prospekt reklamujący buka.
To się nazywa dbanie o klienta.
Pozdrawiam Ahonen
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151 |
Witam Może ktoś mi wyjaśnić jakich rachunków scany żąda Centrebet ? Jeśli komuś uda się wpłacić do nich pieniądze, niech da znać, jaką kartę zaakceptowali. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151 |
tOOmeq Nie widzę tego żużla. To na pewno chodziło o Centrebet ? Szukam, szukam i nie mogę znaleźć !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754 |
Witam Musisz im przesłać skany dowodu tożsamości oraz wyciągu bankowego czy też scan jakiegokolwiek świstka z banku potwierdzającego że jesteś właścicielem konta które podajesz do nich przy rejestracji.
Kartą do nich nie wpłacałem bo akceptują tylko visa clasic chyba i ich rodzime karty.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307 |
Oryginalnie wysłał Dragoon: [qb]tOOmeq Nie widzę tego żużla. To na pewno chodziło o Centrebet ? Szukam, szukam i nie mogę znaleźć ![/qb] Dragoon mamy grudzien, do sezonu jeszcze 3 miesiace heeheh A tak na powaznie to mieli w swojej ofercie 4 ligi zuzlowe(polską, szwedzką, dunską i angielską)i Grand Prix(m.in. h2h, na zwyciezcow biegow> Pozdrawiam Dragoon, jak masz jeszcze jakies pytania to zapraszam na GG3287816.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151 |
Sorry tOOmeq ! Co za kompromitacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , Twój post był z maja, nie spojrzałem na datę. Wybacz !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Widać odczuwam jeszcze skutki wczorajszej imprezy z okazji Świąt. Gdybym mógł się zapaść pod ziemię ze wstydu, zrobiłbym to bez wahania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jescze raz przepraszam. Pozdrowienia dla wszystkich
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Trochę musiałem się naszukać tego tematu. Mam parę pytań. Czy nadal wymagają skanów tych wszystkich dokumentów przy zakładaniu konta, które są wymienione powyżej? Jak najlepiej wpłacić do nich kasę. Jak to wygląda w przypadku przelewu (jaki bank, konto), bo na ich stronce nie ma nic o Polsce, a jak w przy wpłacie kartą (jakie). Może ktoś ostatnio wpłacał i jest na bieżąco. Z góry dzięki za odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270 |
Myślełem, że już z rejestracją u każdego buka sobie poradzę, ale ten Centerbet jest rzeczywiście strasznie upierdliwy.
Mam kartę Visa BANKU PEKAO SA, która posida własne subkonto USD do konta głównego.
Przy rejestracji karty pojawiają się takie rubryki jak: Branch number, account number, branch address, , czy wpisuje się tam dane subkonta Karty, czy też dane konta głównego.
Dzięki z góry za pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Według mnie Centrebet ma najszerszą ofertę na świecie. Drugi taki buk to Gamebookers.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Sznikiel, tam się wpisuje dane do Eurokonta, w moim przypadku do konta USD. Te konto nie ma niczego współnego z kartą VISA. Chodzi tu tylko o konto do wypłat.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|