Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 37 1 2 15 16 17 18 19 36 37
onda #3619003 14/01/2010 19:41
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Też zbierałem znaczki, ale dość szybko mi przeszło. Oprócz piłkarskich albumów, miałem też NBA, białe naklejki z herbami drużyn... jak tak kolega wyżej, też mogłem w sklepie stanąć przy kartonie z gumami i podglądać jakie naklejki są w gumie wink

Bonus: Unibet
onda #3619004 14/01/2010 19:42
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by onda
Ano - zamiłowanie do sportu trzeba wyssać z mlekiem matki lub nasieniem ojca...jak w domu nie ma klimatu to potem takie dziecko maksymalnie znaczki zbiera...
zbieraja albo zbieraly tez znaczki ze StarFoods ( swego czasu przynajmniej utrwalajace ciekawe informacje u dzieciakow odnosnie zwierzat i panstw pozniej ) aaaale z biegiem lat pojawialy sie pokemony i inne wynalazki niestety

craax #3619006 14/01/2010 19:44
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
nie pamiętam czegoś takiego jak naklejki w gumach z piłkarzami, to już bardzo stare czasy tongue Ja tam od naklejek wolałem karty z Euro 96 i z NBA, mało, że radość ze zebrania to potem jeszcze z klocków zbudowane bramki i kosze i rozgrywanie mecze z samym sobą grin

craax #3619008 14/01/2010 19:47
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Originally Posted by craax
kilka dni temu znalazlem album ligi polskiej z naklejkami , nie pamietam tylko w jaki sposob je zdobywalem laugh ale ciekawy sklad ligi wtedy byl , z druzynami o ktorych chyba juz w ekstraklasie nie uslyszymy , tez mam kilka takich zeszycikow z zapiskami , ale glownie liga polska i kilka turniejow ME , MŚ , to faktycznie cieszylo czlowieka , wywolywalo radosny usmiech na twarzy mej tongue
witam wszystkich...
miałes kurka racje z ta piacenza, dziady mi kase roztronili niemała frown a jak tam te wasze pokemony, powchodziły ?

onda #3619009 14/01/2010 19:47
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by onda
Ano - zamiłowanie do sportu trzeba wyssać z mlekiem matki lub nasieniem ojca...jak w domu nie ma klimatu to potem takie dziecko maksymalnie znaczki zbiera...

w rzeczy samej. U mnie odkad siegam pamiecia czyli przedszkole ( z wczesniejszych lat nic nie pamietam grin ) tato od zawsza gral w Toto Lige a ja zaczalem przez to zabawe z "hazardem" jakos od 4 podstawowki. Jeszcze nawet telegazety nie mielismy w tv i sie w sobote niedziele sluchalo wynikow w radio PR1 20.05 a przed 20sta byla powiesc "Matysiakowie" smile


Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
my tu gadu gadu a Carlątko odbiło się z 2-4 na 5-4...walczak to walczak...

onda #3619011 14/01/2010 19:49
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by onda
my tu gadu gadu a Carlątko odbiło się z 2-4 na 5-4...walczak to walczak...
jeden z najwiekszych fighterow aplauz

cobra #3619012 14/01/2010 19:50
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by cobra
miałes kurka racje z ta piacenza, dziady mi kase roztronili niemała frown a jak tam te wasze pokemony, powchodziły ?

powchodzily 5/6 przez jednego cfaniaka z Francji wink

onda #3619014 14/01/2010 19:52
Dołączył: Oct 2005
Posty: 389
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 389
co sądzicie o meczu Kohlschreiber - Clement ?

dr@nk #3619016 14/01/2010 19:54
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carlątko znowu pod ścianą...

dr@nk #3619017 14/01/2010 19:55
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Originally Posted by dr@nk
co sądzicie o meczu Kohlschreiber - Clement ?

Ja jestem zdania ze Kohlschreiber wygra ten turniej wink

Zresztą już to ktoś pisal 2 dni temu wink

dr@nk #3619018 14/01/2010 19:56
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
cobra sie chyba pyta o te brzydkie dziewczyny co tak sie wczoraj pisalo

2/3

jovanovic klikowa

zrypala sie rus tongue

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
*kulikowa

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
bad bet niech pyta o co chce , ale i tak sie obsralo laugh

craax #3619023 14/01/2010 20:00
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Shahar Peer GSM

craax #3619024 14/01/2010 20:00
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
mówiłem ze na pokemonach nie zarobicie wink trza było grac Piacenze, pewna kasa, a ile nerwów i nowych przekleństw sobie przyswoiłem w czasie ogladania, ho ho... wink

craax #3619025 14/01/2010 20:01
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
No niestety. Ja sie glownie nastawilem na 1 runde ale coz Bozoljac to Bozoljac ... dzis juz sobe wygram bo sie przyloze tongue grin

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by bad bet
No niestety. Ja sie glownie nastawilem na 1 runde ale coz Bozoljac to Bozoljac ... dzis juz sobe wygram bo sie przyloze tongue grin
osz Ty grin

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Originally Posted by bad bet
juz sie boje zapytac jakie Ty masz zdjecia Canasa wink
a mam, mam,
np. przy drugim ich meczu mam dopisek : wietrzna pogoda, proste błędy Federera, Canas biegał od bandy do bandy
kiedyś książkę napiszę o meczach laugh laugh laugh

craax #3619038 14/01/2010 20:19
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
X-Men + Devvarman ?

Strona 17 z 37 1 2 15 16 17 18 19 36 37

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Lukasz111, rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, poozon, kamel), 3,000 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,392
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1