|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Też zbierałem znaczki, ale dość szybko mi przeszło. Oprócz piłkarskich albumów, miałem też NBA, białe naklejki z herbami drużyn... jak tak kolega wyżej, też mogłem w sklepie stanąć przy kartonie z gumami i podglądać jakie naklejki są w gumie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Ano - zamiłowanie do sportu trzeba wyssać z mlekiem matki lub nasieniem ojca...jak w domu nie ma klimatu to potem takie dziecko maksymalnie znaczki zbiera... zbieraja albo zbieraly tez znaczki ze StarFoods ( swego czasu przynajmniej utrwalajace ciekawe informacje u dzieciakow odnosnie zwierzat i panstw pozniej ) aaaale z biegiem lat pojawialy sie pokemony i inne wynalazki niestety
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
nie pamiętam czegoś takiego jak naklejki w gumach z piłkarzami, to już bardzo stare czasy  Ja tam od naklejek wolałem karty z Euro 96 i z NBA, mało, że radość ze zebrania to potem jeszcze z klocków zbudowane bramki i kosze i rozgrywanie mecze z samym sobą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
kilka dni temu znalazlem album ligi polskiej z naklejkami , nie pamietam tylko w jaki sposob je zdobywalem  ale ciekawy sklad ligi wtedy byl , z druzynami o ktorych chyba juz w ekstraklasie nie uslyszymy , tez mam kilka takich zeszycikow z zapiskami , ale glownie liga polska i kilka turniejow ME , MŚ , to faktycznie cieszylo czlowieka , wywolywalo radosny usmiech na twarzy mej  witam wszystkich... miałes kurka racje z ta piacenza, dziady mi kase roztronili niemała  a jak tam te wasze pokemony, powchodziły ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Ano - zamiłowanie do sportu trzeba wyssać z mlekiem matki lub nasieniem ojca...jak w domu nie ma klimatu to potem takie dziecko maksymalnie znaczki zbiera... w rzeczy samej. U mnie odkad siegam pamiecia czyli przedszkole ( z wczesniejszych lat nic nie pamietam  ) tato od zawsza gral w Toto Lige a ja zaczalem przez to zabawe z "hazardem" jakos od 4 podstawowki. Jeszcze nawet telegazety nie mielismy w tv i sie w sobote niedziele sluchalo wynikow w radio PR1 20.05 a przed 20sta byla powiesc "Matysiakowie"
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
my tu gadu gadu a Carlątko odbiło się z 2-4 na 5-4...walczak to walczak...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
my tu gadu gadu a Carlątko odbiło się z 2-4 na 5-4...walczak to walczak... jeden z najwiekszych fighterow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
miałes kurka racje z ta piacenza, dziady mi kase roztronili niemała  a jak tam te wasze pokemony, powchodziły ? powchodzily 5/6 przez jednego cfaniaka z Francji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 389
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 389 |
co sądzicie o meczu Kohlschreiber - Clement ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Carlątko znowu pod ścianą...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
co sądzicie o meczu Kohlschreiber - Clement ? Ja jestem zdania ze Kohlschreiber wygra ten turniej  Zresztą już to ktoś pisal 2 dni temu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
cobra sie chyba pyta o te brzydkie dziewczyny co tak sie wczoraj pisalo 2/3 jovanovic klikowa zrypala sie rus 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
bad bet niech pyta o co chce , ale i tak sie obsralo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
mówiłem ze na pokemonach nie zarobicie  trza było grac Piacenze, pewna kasa, a ile nerwów i nowych przekleństw sobie przyswoiłem w czasie ogladania, ho ho... 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
No niestety. Ja sie glownie nastawilem na 1 runde ale coz Bozoljac to Bozoljac ... dzis juz sobe wygram bo sie przyloze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
No niestety. Ja sie glownie nastawilem na 1 runde ale coz Bozoljac to Bozoljac ... dzis juz sobe wygram bo sie przyloze  osz Ty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
juz sie boje zapytac jakie Ty masz zdjecia Canasa  a mam, mam, np. przy drugim ich meczu mam dopisek : wietrzna pogoda, proste błędy Federera, Canas biegał od bandy do bandy kiedyś książkę napiszę o meczach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|