Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 4 1 2 3 4
koleszka #3618087 14/01/2010 05:40
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
mam pytanko : czy ten kurs 1.4 do obrotu to moze byc ako 1.4 czy jeden z meczy musi miec taki kurs? i jeszcze pytanko do grajacych tam : czy wystawiaja w ofercie na weekend PLS? z gory dzieki za pomoc

Bonus: Unibet
borek_86 #3618173 14/01/2010 05:53
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Jak długo czekaliście na kasę od nich ? Przy wypłacie pisało, ze w ciągu godziny będzie kasa na MB, a tu minęło już 10 h i lipa smirk

majner #3618909 14/01/2010 17:59
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
Originally Posted by majner
Jak długo czekaliście na kasę od nich ? Przy wypłacie pisało, ze w ciągu godziny będzie kasa na MB, a tu minęło już 10 h i lipa smirk
I jak wypłacili już, bo nie wiem czy wpłacać do nich.

rybka333 #3618924 14/01/2010 18:13
Dołączył: May 2006
Posty: 134
member
member
Dołączył: May 2006
Posty: 134
mogę tylko napisać swoje spostrzeżenia. wpłaciłem 37 euro postawiłem na dubla gdzie każde zdarzenie miało kurs >1,4 po czym wysłałem maila i dopisali bonus. Zdziwiło mnie gdy chciałem postawić za wszystko na Henin - Ivanovic 1 niestety mogłem tylko za 70 euro. Wykonałem jednak obrót 1x depozyt i 5x bonus gdzie nie grałem zdarzeń poniżej 1,4. Zleciłem wypłatę najpierw w sobotę i kolejną w poniedziałek i z tego co widzę to lepiej wypłacać w godzinach pracy supportu. Do 14 w poniedziałek nie otrzymałem kasy więc wszedłem na livechat i miła kobieta poinformowała mnie że wszystko z wypłatami ok. Nie minęło 10 min kasa z obu wypłat na MB. Jak dla mnie buk tylko pod bonus ale jakieś tragedii nie ma żeby u nich nie grać.

z mojej strony tylko tyle, że wypłacalni.

xdmcx #3620071 15/01/2010 06:02
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Nareszcie kasa doszła. Gdyby nie interwencja na live chacie, to nie doczekałbym się, bo wypłata wróciła na konto w bitteklick. Dopiero na lajfie Turkowi wytłumaczyłem, że gdy się rejestrowałem to kurs do obrotu był 1.05, a nie 1.40 i następna wypłata już przeszła.

Swoją drogą - koleś kaleczył english aż żal było czytać tongue

Mam podobne zdanie do innych o tym buku: bonus, obrót i wypłata. Kursy średnie (do przełknięcia), ale braki w ofercie dyskwalifikują ich raz na zawsze (na 8 meczów z tenis potrafili wystawić ofertę na 5 smirk i tak kilka razy "gubili" spotkania).

papa Bitteklick

majner #3621188 15/01/2010 21:37
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
Panowie wiec pierwszy zaklad musi sie skladac z 3 pozycji kazda po kursie min 1.5 tak? Czy moga to byc 3 kupony z singlami po 1.5? Z gory dzieki za pomoc poniewaz niemieckiego niestety nie ogarniam nawet troszke smile

borek_86 #3621706 16/01/2010 03:19
Dołączył: May 2006
Posty: 134
member
member
Dołączył: May 2006
Posty: 134
widzę, że chyba znowu zmienili promocje i teraz jest 100% do 25 euro.

borek86: po pierwsze zakład nie musi mieć 3 pozycji a po drugie musi mieć kurs ponad 1.4 czyli mozesz zagrać singla z kursem 1.4 i liczy się do obrotu.

xdmcx #3621837 16/01/2010 04:43
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
ATTENTION !!!

Only those users who are citizens of Germany, Austria and Switzerland are entitled to receive bonus. Citizens of other countries are not eligible for any type of bonus unless it is particularly mentioned in the rules.


no to pograliśmy...

cinek1234 #3621887 16/01/2010 05:15
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Widać zbyt dużo ludzi zza wschodniej Odry ich rąbnęło wink nie jesteśmy ich targetem wink

Volksdojcze tylko chętnie by widzieli Polaków przy zbiorach szparagów wink

Legia #3621993 16/01/2010 06:09
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Dostał ktoś dzisiaj wypłatę od nich.
Regulamin zmienili i kasy mi nie wypłacili!

milan1231 #3622857 16/01/2010 19:03
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
Wcześniej dostawałem regularnie, teraz czeka m3 dzień. Na czacie tłumaczy Kerem że mają problemy techniczne, chyba tylko dla Polaków...

Legia #3622984 16/01/2010 20:10
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
Originally Posted by McDziarz
Widać zbyt dużo ludzi zza wschodniej Odry ich rąbnęło wink nie jesteśmy ich targetem wink

Volksdojcze tylko chętnie by widzieli Polaków przy zbiorach szparagów wink

... a Polaczki tylko by szwindle robili. Trzymając się twojego języka.

Po co wyskakujesz z takimi tekstami ? Kompleksy ?. Założe się, że sporo osób natrzaskało $$$ na kilku(nastu) kontach, więc trudno im się dziwić.

Legia #3622992 16/01/2010 20:12
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
Originally Posted by McDziarz
jednak niemiecka solidność , żadnych skanów nic nie chcą obrót wykonany z wpłaconych 40 euro ugrane 370 E , zlecona wypłata i po ok 10 minutach pieniądze już na MB

aplauz także duży plus dla Helmutów !!!

I jeszcze hipokryzja, typowo polskie piwo

sh11 #3623479 17/01/2010 00:15
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
jaka hipokryzja człowieku wyluzuj bagiete po prostu śmieszy mnie fakt że jakiś niemiecki buk zmienia swoją politykę bonusową tylko dlatego że pewnie kilkadziesiąt Polaków go oskubało i ponieśli dotkliwe straty... do momentu aż stwierdzili że Polacy są dla nich PERSONA NON GRATA zasługiwali na pochwały ze względu na brak wymogu weryfikacji i szybkość działania , nie wiem po co się tak rzucasz i ich bronisz ??? Miałeś dziadka w Wermachcie czy co ???

Legia #3623560 17/01/2010 00:40
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
jakie znaczenie ma tutaj, że buk jest z Niemiec?, bo nie kumam za cholerę, węszysz jakiś spisek ?

nie pierwszy raz ktoś zmienia politykę bonusową, nie pierwszy raz pod kątem Polaków czy użytkowników z innych krajów gdzie chętnych na parędziesiąt Euro za friko nie brakuje.

Gdyby nie było wałków, to myślisz, że chcieli by się pozbawić nowych klientów ?

Skorzystałeś z promocji, kasę wyjąłeś, niemieckie Euro - zakładając, że tak ich nie lubisz- w ręce Cię nie parzy- więc po co te szparagi, i helmuty ?

ps. na prawdę myślisz, że określenie "Volksdojcz" dla kogoś w Niemczech może być obraźliwe ?:)

sh11 #3625618 17/01/2010 22:36
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Jednak mówili prawdę o problemach technicznych z wypłatami via moneybookers.Dziś kaska na koncie.Czyli jest ok.
Regulamin zmienili po ataku polskiej husarii na szczęście
dość późno ,łupy zostały podzielone.

milan1231 #3625741 17/01/2010 23:14
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
Tak jest, siano w stodole cool

Originally Posted by milan1231
Jednak mówili prawdę o problemach technicznych z wypłatami via moneybookers.Dziś kaska na koncie.Czyli jest ok.
Regulamin zmienili po ataku polskiej husarii na szczęście
dość późno ,łupy zostały podzielone.

piwo

Już jest kolejny znaleziony do ugrania, na razie panowie cisza na forum gwizdek

emarco #3626004 18/01/2010 00:24
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100
X
member
member
X Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100
Originally Posted by emarco
Już jest kolejny znaleziony do ugrania, na razie panowie cisza na forum gwizdek

jakieś szczegóły? piwo

xloremon #3626051 18/01/2010 00:33
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
majner miesiąc temu nie wytrzymał i założył temat - i teraz ban na bonusy u tego buka... Jak jest fajny buczek do ugrywania to się trzyma gębę na kłódkę.


emarco #3631268 19/01/2010 18:22
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
R
member
member
R Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
dobry buczek, kaska na mb i żadnych durnych formalności

Strona 4 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, aker, alfa, JelineK), 2,528 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,124
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1